Bentley Torcal vs Lucid Gravity

Neriješeno: 4 prema 4

Najveće razlike: Prtljažnik — Bentley Torcal 460 l, Lucid Gravity 780 l · 0–100 km/h — Bentley Torcal 2,9 s, Lucid Gravity 3,6 s · Domet WLTP — Bentley Torcal 603 km, Lucid Gravity 748 km.

Bentley Torcal

Bentley Torcal je prvi električni SUV marke Bentley: baterija kapaciteta 108,7 kWh, domet do 603 km prema standardu WLTP i snaga od 821 ili 888 konjskih snaga.

Lucid Gravity

Lucid Gravity je SUV koji pripada segmentu F i nudi dva pogonska sustava AWD velike snage, s dometom do 748 km u verziji Grand Touring.

Profil u odnosu na tržište: Bentley Torcal vs Lucid Gravity

Domet WLTPBaterijaSnagaPunjenje DC0–100 km/h

Bentley Torcal ili Lucid Gravity — tko pobjeđuje gdje

Neriješeno: 4 prema 4

Rezultat ne uključuje metrike za koje nedostaju podaci na jednoj strani.

Kliknite isječak da vidite samo te vrijednosti. Traka pokazuje gdje se automobil nalazi u cijelom katalogu.

  • Domet WLTP kmLucid Gravity +145 km
    Bentley Torcal
    603
    Lucid Gravity
    748
  • Baterija kWhLucid Gravity +14,3 kWh
    Bentley Torcal
    108,7
    Lucid Gravity
    123
  • Potrošnja ↓ kWh/100 kmBentley Torcal −0,2 kWh/100 km
    Bentley Torcal
    18
    Lucid Gravity
    18,2
  • Snaga KSBentley Torcal +49 KS
    Bentley Torcal
    888
    Lucid Gravity
    839
  • 0–100 km/h ↓ sBentley Torcal −0,7 s
    Bentley Torcal
    2,9
    Lucid Gravity
    3,6
  • Maksimalna brzina km/hBentley Torcal +10 km/h
    Bentley Torcal
    260
    Lucid Gravity
    250
  • Punjenje DC kWNema podataka
    Bentley Torcal
    —
    Lucid Gravity
    400
  • Punjenje AC kWNema podataka
    Bentley Torcal
    —
    Lucid Gravity
    11
  • Punjenje ↓ minNema podataka
    Bentley Torcal
    16
    Lucid Gravity
    —
  • Težina ↓ kgLucid Gravity −70 kg
    Bentley Torcal
    2720
    Lucid Gravity
    2650
  • Prtljažnik lLucid Gravity +320 l
    Bentley Torcal
    460
    Lucid Gravity
    780

Dodajte treći automobil

Tehnički podaci: Bentley Torcal vs Lucid Gravity

Podebljano i podcrtano = bolja vrijednost · ↓ = manje je bolje · — = nema podataka

Tehnički podaci: Bentley Torcal vs Lucid Gravity
Ključni parametri Bentley Torcal
S
Lucid Gravity
Grand Touring
Razlika
Domet i energija
Domet WLTP603 km748 kmLucid +145 km
Baterija108,7 kWh123 kWhLucid +14,3 kWh
Potrošnja ↓18 kWh/100 km18,2 kWh/100 kmBentley −0,2 kWh/100 km
Punjenje
Punjenje DC—400 kW—
Punjenje AC—11 kW—
Punjenje 10–80% ↓16 min——
Domet po minuti punjenja26,4 km/min——
Napon—800 V—
Performanse i pogon
Snaga888 KS839 KSBentley +49 KS
0–100 km/h ↓2,9 s3,6 sBentley −0,7 s
Maksimalna brzina260 km/h250 km/hBentley +10 km/h
PogonAWDAWD—
Praktičnost
Težina ↓2720 kg2650 kgLucid −70 kg
Prtljažnik460 l780 lLucid +320 l
Duljina5008 mm5034 mmLucid +26 mm
Širina2025 mm2024 mmBentley +1 mm
Visina1677 mm1660 mmBentley +17 mm
Međuosovinski razmak3023 mm3035 mmLucid +12 mm

Bolja vrijednost u svakom redu podebljana je i podcrtana bojom automobila. Metrike označene s ↓ — niža vrijednost je bolja. Dimenzije se prikazuju bez odabira pobjednika.

Kalkulator troškova energije

Bentley Torcal

Trošak na 100 km5,4
Mjesečno67
Godišnje810

Lucid Gravity

Trošak na 100 km5,46
Mjesečno68
Godišnje819

Iznosi u vašoj valuti — unesite cijene u valuti koju koristite.

Video recenzije oba modela

Bentley Torcal

Lucid Gravity

Ostale usporedbe u ovoj klasi: SUV, segment F

Često postavljana pitanja o ovoj usporedbi

Koji ima veći domet — Bentley Torcal ili Lucid Gravity?

Lucid Gravity ide dalje: 748 km WLTP nasuprot 603 km modela Bentley Torcal. Razlika je 145 km.

Koji ima veći prtljažni prostor?

Lucid Gravity nudi više: 780 l nasuprot 460 l u modelu Bentley Torcal. Razlika je 320 l.

Tehnički podaci potječu iz službenih materijala proizvođača i trudimo se provjeriti ih, ali proizvođač može promijeniti specifikaciju bez najave i pogreške su moguće. Prije kupnje provjerite podatke kod prodavatelja — ne preuzimamo odgovornost za odluke donesene na temelju ovih podataka. Potpuna pravna napomena

Domet, potrošnja i težina navodimo za osnovnu konfiguraciju: proizvođači ih homologiraju u rasponima ovisno o felgama i opremi (npr. 533–592 km), a mi uzimamo najlakšu varijantu, na najmanjim felgama – dakle najpovoljniju. Isti model na većim kotačima prevalit će kraću udaljenost.