Bentley Torcal vs Range Rover Electric

Bentley Torcal vodi 5 prema 3

Najveće razlike: Snaga — Bentley Torcal 888 KS, Range Rover Electric 550 KS · Prtljažnik — Bentley Torcal 460 l, Range Rover Electric 733 l · 0–100 km/h — Bentley Torcal 2,9 s, Range Rover Electric 4,5 s.

Bentley Torcal

Bentley Torcal je prvi električni SUV marke Bentley: baterija kapaciteta 108,7 kWh, domet do 603 km prema standardu WLTP i snaga od 821 ili 888 konjskih snaga.

Range Rover Electric

Električni SUV iz segmenta F koji nudi domet od 611 kilometara i dva različita stupnja snage, uz istu kapacitet baterije.

Profil u odnosu na tržište: Bentley Torcal vs Range Rover Electric

Domet WLTPBaterijaSnagaPunjenje DC0–100 km/h

Bentley Torcal ili Range Rover Electric — tko pobjeđuje gdje

Bentley Torcal vodi 5 prema 3

Rezultat ne uključuje metrike za koje nedostaju podaci na jednoj strani.

Kliknite isječak da vidite samo te vrijednosti. Traka pokazuje gdje se automobil nalazi u cijelom katalogu.

  • Domet WLTP kmRange Rover Electric +8 km
    Bentley Torcal
    603
    Range Rover Electric
    611
  • Baterija kWhRange Rover Electric +9,8 kWh
    Bentley Torcal
    108,7
    Range Rover Electric
    118,5
  • Potrošnja ↓ kWh/100 kmBentley Torcal −3,9 kWh/100 km
    Bentley Torcal
    18
    Range Rover Electric
    21,9
  • Snaga KSBentley Torcal +338 KS
    Bentley Torcal
    888
    Range Rover Electric
    550
  • 0–100 km/h ↓ sBentley Torcal −1,6 s
    Bentley Torcal
    2,9
    Range Rover Electric
    4,5
  • Maksimalna brzina km/hBentley Torcal +60 km/h
    Bentley Torcal
    260
    Range Rover Electric
    200
  • Punjenje DC kWNema podataka
    Bentley Torcal
    —
    Range Rover Electric
    —
  • Punjenje AC kWNema podataka
    Bentley Torcal
    —
    Range Rover Electric
    —
  • Punjenje ↓ minBentley Torcal −6 min
    Bentley Torcal
    16
    Range Rover Electric
    22
  • Težina ↓ kgNema podataka
    Bentley Torcal
    2720
    Range Rover Electric
    —
  • Prtljažnik lRange Rover Electric +273 l
    Bentley Torcal
    460
    Range Rover Electric
    733

Dodajte treći automobil

Tehnički podaci: Bentley Torcal vs Range Rover Electric

Podebljano i podcrtano = bolja vrijednost · ↓ = manje je bolje · — = nema podataka

Tehnički podaci: Bentley Torcal vs Range Rover Electric
Ključni parametri Bentley Torcal
S
Range Rover Electric
EV550
Razlika
Domet i energija
Domet WLTP603 km611 kmRange Rover +8 km
Baterija108,7 kWh118,5 kWhRange Rover +9,8 kWh
Potrošnja ↓18 kWh/100 km21,9 kWh/100 kmBentley −3,9 kWh/100 km
Punjenje
Punjenje DC———
Punjenje AC———
Punjenje 10–80% ↓16 min22 minBentley −6 min
Domet po minuti punjenja26,4 km/min19,4 km/minBentley +7 km/min
Napon—800 V—
Performanse i pogon
Snaga888 KS550 KSBentley +338 KS
0–100 km/h ↓2,9 s4,5 sBentley −1,6 s
Maksimalna brzina260 km/h200 km/hBentley +60 km/h
PogonAWDAWD—
Praktičnost
Težina ↓2720 kg——
Prtljažnik460 l733 lRange Rover +273 l
Duljina5008 mm5052 mmRange Rover +44 mm
Širina2025 mm——
Visina1677 mm1868 mmRange Rover +191 mm
Međuosovinski razmak3023 mm2997 mmBentley +26 mm

Bolja vrijednost u svakom redu podebljana je i podcrtana bojom automobila. Metrike označene s ↓ — niža vrijednost je bolja. Dimenzije se prikazuju bez odabira pobjednika.

Kalkulator troškova energije

Bentley Torcal

Trošak na 100 km5,4
Mjesečno67
Godišnje810

Range Rover Electric

Trošak na 100 km6,57
Mjesečno82
Godišnje985

Iznosi u vašoj valuti — unesite cijene u valuti koju koristite.

Video recenzije oba modela

Bentley Torcal

Range Rover Electric

Ostale usporedbe u ovoj klasi: SUV, segment F

Često postavljana pitanja o ovoj usporedbi

Koji je snažniji — Bentley Torcal ili Range Rover Electric?

Bentley Torcal je jači: 888 KS nasuprot 550 KS modela Range Rover Electric. Razlika je 338 KS.

Koji ima veći prtljažni prostor?

Range Rover Electric nudi više: 733 l nasuprot 460 l u modelu Bentley Torcal. Razlika je 273 l.

Koji je jeftiniji za vožnju?

Bentley Torcal troši manje struje: 18 kWh/100 km nasuprot 21,9 kWh/100 km u modelu Range Rover Electric. Na 15000 km godišnje, to je razlika od 585 kWh — kalkulator na ovoj stranici to pretvara u novac.

Tehnički podaci potječu iz službenih materijala proizvođača i trudimo se provjeriti ih, ali proizvođač može promijeniti specifikaciju bez najave i pogreške su moguće. Prije kupnje provjerite podatke kod prodavatelja — ne preuzimamo odgovornost za odluke donesene na temelju ovih podataka. Potpuna pravna napomena

Domet, potrošnja i težina navodimo za osnovnu konfiguraciju: proizvođači ih homologiraju u rasponima ovisno o felgama i opremi (npr. 533–592 km), a mi uzimamo najlakšu varijantu, na najmanjim felgama – dakle najpovoljniju. Isti model na većim kotačima prevalit će kraću udaljenost.