Lucid Gravity vs Range Rover Electric

Lucid Gravity vede 7 : 0

Největší rozdíly: Výkon — Lucid Gravity 839 k, Range Rover Electric 550 k · Max. rychlost — Lucid Gravity 250 km/h, Range Rover Electric 200 km/h · 0–100 km/h — Lucid Gravity 3,6 s, Range Rover Electric 4,5 s.

Lucid Gravity

Lucid Gravity je SUV segmentu F, který nabízí dvě varianty pohonného systému AWD s vysokým výkonem a dojezdem až 748 km ve verzi Grand Touring.

Range Rover Electric

Elektrické SUV ve třídě F s dojezdem 611 kilometrů a dvěma variantami výkonu, přičemž obě verze mají stejnou kapacitu baterie.

Profil oproti trhu: Lucid Gravity vs Range Rover Electric

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

Lucid Gravity nebo Range Rover Electric — kdo vyhrává v čem

Lucid Gravity vede 7 : 0

Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmLucid Gravity +137 km
    Lucid Gravity
    748
    Range Rover Electric
    611
  • Baterie kWhLucid Gravity +4,5 kWh
    Lucid Gravity
    123
    Range Rover Electric
    118,5
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmLucid Gravity −3,7 kWh/100 km
    Lucid Gravity
    18,2
    Range Rover Electric
    21,9
  • Výkon kLucid Gravity +289 k
    Lucid Gravity
    839
    Range Rover Electric
    550
  • 0–100 km/h ↓ sLucid Gravity −0,9 s
    Lucid Gravity
    3,6
    Range Rover Electric
    4,5
  • Max. rychlost km/hLucid Gravity +50 km/h
    Lucid Gravity
    250
    Range Rover Electric
    200
  • Nabíjení DC kWBez údajů
    Lucid Gravity
    400
    Range Rover Electric
    —
  • Nabíjení AC kWBez údajů
    Lucid Gravity
    11
    Range Rover Electric
    —
  • Nabíjení ↓ minBez údajů
    Lucid Gravity
    —
    Range Rover Electric
    22
  • Hmotnost ↓ kgBez údajů
    Lucid Gravity
    2650
    Range Rover Electric
    —
  • Zavazadlový prostor lLucid Gravity +47 l
    Lucid Gravity
    780
    Range Rover Electric
    733

Přidat třetí auto

Technické údaje: Lucid Gravity vs Range Rover Electric

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: Lucid Gravity vs Range Rover Electric
Klíčové parametry Lucid Gravity
Grand Touring
Range Rover Electric
EV550
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP748 km611 kmLucid +137 km
Baterie123 kWh118,5 kWhLucid +4,5 kWh
Spotřeba ↓18,2 kWh/100 km21,9 kWh/100 kmLucid −3,7 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC400 kW——
Nabíjení AC11 kW——
Nabíjení 10–80% ↓—22 min—
Dojezd na minutu nabíjení—19,4 km/min—
Napětí800 V800 VBez rozdílu
Jízdní výkony a pohon
Výkon839 k550 kLucid +289 k
0–100 km/h ↓3,6 s4,5 sLucid −0,9 s
Max. rychlost250 km/h200 km/hLucid +50 km/h
PohonAWDAWD—
Praktičnost
Hmotnost ↓2650 kg——
Zavazadlový prostor780 l733 lLucid +47 l
Délka5034 mm5052 mmRange Rover +18 mm
Šířka2024 mm——
Výška1660 mm1868 mmRange Rover +208 mm
Rozvor3035 mm2997 mmLucid +38 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

Lucid Gravity

Náklady na 100 km5,46
Měsíčně68
Ročně819

Range Rover Electric

Náklady na 100 km6,57
Měsíčně82
Ročně985

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

Lucid Gravity

Range Rover Electric

Další porovnání v této třídě: SUV, segment F

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — Lucid Gravity nebo Range Rover Electric?

Model Lucid Gravity dojede dál: 748 km WLTP oproti 611 km u modelu Range Rover Electric. Je to rozdíl 137 km.

Který je výkonnější — Lucid Gravity nebo Range Rover Electric?

Model Lucid Gravity je silnější: 839 k oproti 550 k u modelu Range Rover Electric. Rozdíl je 289 k.

Který je levnější v provozu?

Model Lucid Gravity spotřebuje méně elektřiny: 18,2 kWh/100 km oproti 21,9 kWh/100 km u modelu Range Rover Electric. Při projetí 15000 km za rok je to rozdíl 555 kWh — kalkulačka na této stránce vám to přepočítá na peníze.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.