BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07

BYD Sealion 7 vede 8 : 1

Největší rozdíly: Nabíjení DC — BYD Sealion 7 230 kW, Changan Deepal S07 92 kW · Výkon — BYD Sealion 7 530 k, Changan Deepal S07 218 k · 0–100 km/h — BYD Sealion 7 4,5 s, Changan Deepal S07 7,9 s.

BYD Sealion 7

BYD Sealion 7 je SUV segmentu D ve třech variantách: dojezd WLTP od 456 do 502 km, výkon od 312 do 530 k.

Changan Deepal S07

Changan Deepal S07 je SUV v segmentu D, který nabízí pohon zadních kol a dojezd dle standardu WLTP 475 km.

Profil oproti trhu: BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

BYD Sealion 7 nebo Changan Deepal S07 — kdo vyhrává v čem

BYD Sealion 7 vede 8 : 1

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmBYD Sealion 7 +27 km
    BYD Sealion 7
    502
    Changan Deepal S07
    475
  • Baterie kWhBYD Sealion 7 +11,3 kWh
    BYD Sealion 7
    91,3
    Changan Deepal S07
    79,97
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmBYD Sealion 7 −0,4 kWh/100 km
    BYD Sealion 7
    18,2
    Changan Deepal S07
    18,6
  • Výkon kBYD Sealion 7 +312 k
    BYD Sealion 7
    530
    Changan Deepal S07
    218
  • 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −3,4 s
    BYD Sealion 7
    4,5
    Changan Deepal S07
    7,9
  • Max. rychlost km/hBYD Sealion 7 +35 km/h
    BYD Sealion 7
    215
    Changan Deepal S07
    180
  • Nabíjení DC kWBYD Sealion 7 +138 kW
    BYD Sealion 7
    230
    Changan Deepal S07
    92
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    BYD Sealion 7
    11
    Changan Deepal S07
    11
  • Hmotnost ↓ kgChangan Deepal S07 −362 kg
    BYD Sealion 7
    2435
    Changan Deepal S07
    2073
  • Zavazadlový prostor lBYD Sealion 7 +10 l
    BYD Sealion 7
    520
    Changan Deepal S07
    510

Přidat třetí auto

Technické údaje: BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07
Klíčové parametry BYD Sealion 7
Excellence AWD
Changan Deepal S07
RWD
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP502 km475 kmBYD +27 km
Baterie91,3 kWh79,97 kWhBYD +11,3 kWh
Spotřeba ↓18,2 kWh/100 km18,6 kWh/100 kmBYD −0,4 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC230 kW92 kWBYD +138 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení ⚠24 min 10–80%35 min 30–80%11 min
Dojezd na minutu nabíjení14,6 km/min6,8 km/minBYD +7,8 km/min
Napětí———
Jízdní výkony a pohon
Výkon530 k218 kBYD +312 k
0–100 km/h ↓4,5 s7,9 sBYD −3,4 s
Max. rychlost215 km/h180 km/hBYD +35 km/h
PohonAWDRWDjiný typ
Praktičnost
Hmotnost ↓2435 kg2073 kgChangan −362 kg
Zavazadlový prostor520 l510 lBYD +10 l
V2L (externí napájení)NeAnojen Changan
Délka4830 mm4750 mmBYD +80 mm
Šířka—1930 mm—
Výška—1625 mm—
Rozvor2930 mm2900 mmBYD +30 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

BYD Sealion 7

Náklady na 100 km5,46
Měsíčně68
Ročně819

Changan Deepal S07

Náklady na 100 km5,58
Měsíčně70
Ročně837

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

BYD Sealion 7

Changan Deepal S07

Další porovnání v této třídě: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — BYD Sealion 7 nebo Changan Deepal S07?

Model BYD Sealion 7 dojede dál: 502 km WLTP oproti 475 km u modelu Changan Deepal S07. Je to rozdíl 27 km.

Jak se liší pohonné systémy BYD Sealion 7 a Changan Deepal S07?

Model BYD Sealion 7 má AWD a 530 k. Model Changan Deepal S07 má RWD a 218 k.

Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?

Pouze Changan Deepal S07 — jeho baterie o kapacitě 79,97 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model BYD Sealion 7 s kapacitou 91,3 kWh tuto funkci neposkytuje.

Který je výkonnější — BYD Sealion 7 nebo Changan Deepal S07?

Model BYD Sealion 7 je silnější: 530 k oproti 218 k u modelu Changan Deepal S07. Rozdíl je 312 k.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.