Audi Q4 Sportback e-tron vs Toyota C-HR+
Audi Q4 Sportback e-tron vede 6 : 1
Největší rozdíly: Výkon — Audi Q4 Sportback e-tron 286 k, Toyota C-HR+ 224 k · Zavazadlový prostor — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Toyota C-HR+ 416 l · Max. rychlost — Audi Q4 Sportback e-tron 180 km/h, Toyota C-HR+ 160 km/h.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron je SUV coupe segmentu C, v modelovém roce 2027 ve čtyřech variantách: dojezd WLTP od 451 do 576 km, výkon od 204 do 340 k.
Toyota C-HR+
Toyota C-HR+ je crossover segmentu C ve třech variantách: dojezd WLTP od 458 do 606 km, výkon od 167 do 343 k.
Profil oproti trhu: Audi Q4 Sportback e-tron vs Toyota C-HR+
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Toyota C-HR+77 kWh
Audi Q4 Sportback e-tron nebo Toyota C-HR+ — kdo vyhrává v čem
Audi Q4 Sportback e-tron vede 6 : 1
Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.
Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.
- Dojezd WLTP kmToyota C-HR+ +30 km
- Baterie kWhAudi Q4 Sportback e-tron +5 kWh
- Spotřeba ↓ kWh/100 kmBez rozdílu
- Výkon kAudi Q4 Sportback e-tron +62 k
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −0,8 s
- Max. rychlost km/hAudi Q4 Sportback e-tron +20 km/h
- Nabíjení DC kWAudi Q4 Sportback e-tron +15 kW
- Nabíjení AC kWBez rozdílu
- Nabíjení ↓ minBez údajů
- Hmotnost ↓ kgBez údajů
- Zavazadlový prostor lAudi Q4 Sportback e-tron +111 l
Technické údaje: Audi Q4 Sportback e-tron vs Toyota C-HR+
Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů
| Klíčové parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Toyota C-HR+77 kWh | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Dojezd a energie | |||
| Dojezd WLTP | 576 km | 606 km | Toyota +30 km |
| Baterie | 77 kWh | 72 kWh | Audi +5 kWh |
| Spotřeba ↓ | 13,4 kWh/100 km | 13,4 kWh/100 km | Bez rozdílu |
| Nabíjení | |||
| Nabíjení DC | 165 kW | 150 kW | Audi +15 kW |
| Nabíjení AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdílu |
| Nabíjení 10–80% ↓ | — | 28 min | — |
| Dojezd na minutu nabíjení | — | 15,2 km/min | — |
| Napětí | — | 400 V | — |
| Jízdní výkony a pohon | |||
| Výkon | 286 k | 224 k | Audi +62 k |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 7,4 s | Audi −0,8 s |
| Max. rychlost | 180 km/h | 160 km/h | Audi +20 km/h |
| Pohon | RWD | FWD | jiný typ |
| Praktičnost | |||
| Hmotnost ↓ | — | 1890 kg | — |
| Zavazadlový prostor | 527 l | 416 l | Audi +111 l |
| V2L (externí napájení) | Ne | Ano | jen Toyota |
| Délka | — | 4520 mm | — |
| Šířka | — | 1870 mm | — |
| Výška | — | 1595 mm | — |
| Rozvor | — | 2750 mm | — |
Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.
Kalkulačka nákladů na energii
Audi Q4 Sportback e-tron
Toyota C-HR+
Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.
Videorecenze obou modelů
Audi Q4 Sportback e-tron
Toyota C-HR+
Další porovnání v této třídě: SUV / Crossover, segment C
Často kladené otázky k tomuto porovnání
Který má delší dojezd — Audi Q4 Sportback e-tron nebo Toyota C-HR+?
Model Toyota C-HR+ dojede dál: 606 km WLTP oproti 576 km u modelu Audi Q4 Sportback e-tron. Je to rozdíl 30 km.
Proč má Audi Q4 Sportback e-tron větší baterii, ale kratší dojezd než Toyota C-HR+?
Model Audi Q4 Sportback e-tron má kapacitu 77 kWh a ujede 576 km, zatímco model Toyota C-HR+ s baterií 72 kWh ujede 606 km. Rozhoduje spotřeba: 13,4 oproti 13,4 kWh/100 km.
Jak se liší pohonné systémy Audi Q4 Sportback e-tron a Toyota C-HR+?
Model Audi Q4 Sportback e-tron má RWD a 286 k. Model Toyota C-HR+ má FWD a 224 k.
Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?
Pouze Toyota C-HR+ — jeho baterie o kapacitě 72 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model Audi Q4 Sportback e-tron s kapacitou 77 kWh tuto funkci neposkytuje.
Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění
Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.




