Audi Q4 Sportback e-tron vs Lynk & Co 02
Audi Q4 Sportback e-tron vede 6 : 1
Největší rozdíly: Dojezd WLTP — Audi Q4 Sportback e-tron 576 km, Lynk & Co 02 445 km · Zavazadlový prostor — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Lynk & Co 02 410 l · Spotřeba — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Lynk & Co 02 17,1 kWh/100 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron je SUV coupe segmentu C, v modelovém roce 2027 ve čtyřech variantách: dojezd WLTP od 451 do 576 km, výkon od 204 do 340 k.
Lynk & Co 02
Lynk & Co 02 Long Range (modelový rok 2025) je kompaktní SUV s pohonem zadních kol a dojezdem podle standardu WLTP 445 kilometrů.
Profil oproti trhu: Audi Q4 Sportback e-tron vs Lynk & Co 02
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Lynk & Co 02Long Range
Audi Q4 Sportback e-tron nebo Lynk & Co 02 — kdo vyhrává v čem
Audi Q4 Sportback e-tron vede 6 : 1
Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.
Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.
- Dojezd WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +131 km
- Baterie kWhAudi Q4 Sportback e-tron +11 kWh
- Spotřeba ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −3,7 kWh/100 km
- Výkon kAudi Q4 Sportback e-tron +14 k
- 0–100 km/h ↓ sLynk & Co 02 −1,1 s
- Max. rychlost km/hBez rozdílu
- Nabíjení DC kWAudi Q4 Sportback e-tron +15 kW
- Nabíjení AC kWBez rozdílu
- Nabíjení ↓ minBez údajů
- Hmotnost ↓ kgBez údajů
- Zavazadlový prostor lAudi Q4 Sportback e-tron +117 l
Technické údaje: Audi Q4 Sportback e-tron vs Lynk & Co 02
Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů
| Klíčové parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Lynk & Co 02Long Range | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Dojezd a energie | |||
| Dojezd WLTP | 576 km | 445 km | Audi +131 km |
| Baterie | 77 kWh | 66 kWh | Audi +11 kWh |
| Spotřeba ↓ | 13,4 kWh/100 km | 17,1 kWh/100 km | Audi −3,7 kWh/100 km |
| Nabíjení | |||
| Nabíjení DC | 165 kW | 150 kW | Audi +15 kW |
| Nabíjení AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdílu |
| Nabíjení 10–80% ↓ | — | 30 min | — |
| Dojezd na minutu nabíjení | — | 10,4 km/min | — |
| Napětí | — | 400 V | — |
| Jízdní výkony a pohon | |||
| Výkon | 286 k | 272 k | Audi +14 k |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 5,5 s | Lynk & Co −1,1 s |
| Max. rychlost | 180 km/h | 180 km/h | Bez rozdílu |
| Pohon | RWD | RWD | — |
| Praktičnost | |||
| Hmotnost ↓ | — | 1820 kg | — |
| Zavazadlový prostor | 527 l | 410 l | Audi +117 l |
| V2L (externí napájení) | Ne | Ano | jen Lynk & Co |
| Délka | — | 4460 mm | — |
| Šířka | — | 1845 mm | — |
| Výška | — | 1573 mm | — |
| Rozvor | — | 2755 mm | — |
Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.
Kalkulačka nákladů na energii
Audi Q4 Sportback e-tron
Lynk & Co 02
Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.
Videorecenze obou modelů
Audi Q4 Sportback e-tron
Lynk & Co 02
Další porovnání v této třídě: SUV, segment C
Často kladené otázky k tomuto porovnání
Který má delší dojezd — Audi Q4 Sportback e-tron nebo Lynk & Co 02?
Model Audi Q4 Sportback e-tron dojede dál: 576 km WLTP oproti 445 km u modelu Lynk & Co 02. Je to rozdíl 131 km.
Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?
Pouze Lynk & Co 02 — jeho baterie o kapacitě 66 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model Audi Q4 Sportback e-tron s kapacitou 77 kWh tuto funkci neposkytuje.
Který má větší kufr?
Model Audi Q4 Sportback e-tron nabízí více: 527 l oproti 410 l u modelu Lynk & Co 02. Rozdíl je 117 l.
Který se nabíjí rychleji?
Model Audi Q4 Sportback e-tron přijímá až 165 kW DC, model Lynk & Co 02 až 150 kW.
Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění
Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.



