Audi Q4 Sportback e-tron vs Leapmotor B10
Audi Q4 Sportback e-tron vede 7 : 1
Největší rozdíly: Dojezd WLTP — Audi Q4 Sportback e-tron 576 km, Leapmotor B10 434 km · Výkon — Audi Q4 Sportback e-tron 286 k, Leapmotor B10 218 k · Spotřeba — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Leapmotor B10 17,3 kWh/100 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron je SUV coupe segmentu C, v modelovém roce 2027 ve čtyřech variantách: dojezd WLTP od 451 do 576 km, výkon od 204 do 340 k.
Leapmotor B10
Leapmotor B10 je elektrické SUV segmentu C s pohonem zadních kol (RWD): má výkon 218 koní, dosahuje dojezdu až 434 km podle standardu WLTP a umožňuje nabíjení typu DC o výkonu až 168 kW.
Profil oproti trhu: Audi Q4 Sportback e-tron vs Leapmotor B10
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Leapmotor B10Long Range
Audi Q4 Sportback e-tron nebo Leapmotor B10 — kdo vyhrává v čem
Audi Q4 Sportback e-tron vede 7 : 1
Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.
Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.
- Dojezd WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +142 km
- Baterie kWhAudi Q4 Sportback e-tron +9,9 kWh
- Spotřeba ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −3,9 kWh/100 km
- Výkon kAudi Q4 Sportback e-tron +68 k
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −1,4 s
- Max. rychlost km/hAudi Q4 Sportback e-tron +10 km/h
- Nabíjení DC kWLeapmotor B10 +3 kW
- Nabíjení AC kWBez rozdílu
- Nabíjení ↓ minBez údajů
- Hmotnost ↓ kgBez údajů
- Zavazadlový prostor lAudi Q4 Sportback e-tron +97 l
Technické údaje: Audi Q4 Sportback e-tron vs Leapmotor B10
Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů
| Klíčové parametry | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Leapmotor B10Long Range | Rozdíl |
|---|---|---|---|
| Dojezd a energie | |||
| Dojezd WLTP | 576 km | 434 km | Audi +142 km |
| Baterie | 77 kWh | 67,1 kWh | Audi +9,9 kWh |
| Spotřeba ↓ | 13,4 kWh/100 km | 17,3 kWh/100 km | Audi −3,9 kWh/100 km |
| Nabíjení | |||
| Nabíjení DC | 165 kW | 168 kW | Leapmotor +3 kW |
| Nabíjení AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdílu |
| Nabíjení 30–80% ↓ | — | 18 min | — |
| Dojezd na minutu nabíjení | — | 12,1 km/min | — |
| Napětí | — | 400 V | — |
| Jízdní výkony a pohon | |||
| Výkon | 286 k | 218 k | Audi +68 k |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 8 s | Audi −1,4 s |
| Max. rychlost | 180 km/h | 170 km/h | Audi +10 km/h |
| Pohon | RWD | RWD | — |
| Praktičnost | |||
| Hmotnost ↓ | — | 1845 kg | — |
| Zavazadlový prostor | 527 l | 430 l | Audi +97 l |
| V2L (externí napájení) | Ne | Ano | jen Leapmotor |
| Délka | — | 4515 mm | — |
| Šířka | — | 1885 mm | — |
| Výška | — | 1655 mm | — |
| Rozvor | — | 2735 mm | — |
Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.
Kalkulačka nákladů na energii
Audi Q4 Sportback e-tron
Leapmotor B10
Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.
Videorecenze obou modelů
Audi Q4 Sportback e-tron
Leapmotor B10
Další porovnání v této třídě: SUV, segment C
Často kladené otázky k tomuto porovnání
Který má delší dojezd — Audi Q4 Sportback e-tron nebo Leapmotor B10?
Model Audi Q4 Sportback e-tron dojede dál: 576 km WLTP oproti 434 km u modelu Leapmotor B10. Je to rozdíl 142 km.
Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?
Pouze Leapmotor B10 — jeho baterie o kapacitě 67,1 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model Audi Q4 Sportback e-tron s kapacitou 77 kWh tuto funkci neposkytuje.
Který má větší kufr?
Model Audi Q4 Sportback e-tron nabízí více: 527 l oproti 430 l u modelu Leapmotor B10. Rozdíl je 97 l.
Který se nabíjí rychleji?
Model Audi Q4 Sportback e-tron přijímá až 165 kW DC, model Leapmotor B10 až 168 kW.
Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění
Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.




