Audi Q4 e-tron vs Xpeng L03

Audi Q4 e-tron vede 5 : 1

Největší rozdíly: Nabíjení DC — Audi Q4 e-tron 165 kW, Xpeng L03 236 kW · Zavazadlový prostor — Audi Q4 e-tron 515 l, Xpeng L03 367 l · Spotřeba — Audi Q4 e-tron 13,7 kWh/100 km, Xpeng L03 16 kWh/100 km.

Audi Q4 e-tron

Audi Q4 e-tron je SUV segmentu C, v modelovém roce 2027 ve čtyřech variantách: dojezd WLTP od 440 do 563 km, výkon od 204 do 340 k.

Xpeng L03

Xpeng L03 je SUV segmentu C, v modelovém roce 2026 ve třech variantách: dojezd WLTP od 440 do 520 km, výkon od 222 do 431 k.

Profil oproti trhu: Audi Q4 e-tron vs Xpeng L03

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

Audi Q4 e-tron nebo Xpeng L03 — kdo vyhrává v čem

Audi Q4 e-tron vede 5 : 1

Do výsledku nevstupují metriky, u kterých na jedné straně chybí údaje.

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmAudi Q4 e-tron +43 km
    Audi Q4 e-tron
    563
    Xpeng L03
    520
  • Baterie kWhAudi Q4 e-tron +5,8 kWh
    Audi Q4 e-tron
    77
    Xpeng L03
    71,2
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmAudi Q4 e-tron −2,3 kWh/100 km
    Audi Q4 e-tron
    13,7
    Xpeng L03
    16
  • Výkon kAudi Q4 e-tron +37 k
    Audi Q4 e-tron
    286
    Xpeng L03
    249
  • 0–100 km/h ↓ sBez rozdílu
    Audi Q4 e-tron
    6,6
    Xpeng L03
    6,6
  • Max. rychlost km/hBez rozdílu
    Audi Q4 e-tron
    180
    Xpeng L03
    180
  • Nabíjení DC kWXpeng L03 +71 kW
    Audi Q4 e-tron
    165
    Xpeng L03
    236
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    Audi Q4 e-tron
    11
    Xpeng L03
    11
  • Nabíjení ↓ minBez údajů
    Audi Q4 e-tron
    —
    Xpeng L03
    20
  • Hmotnost ↓ kgBez údajů
    Audi Q4 e-tron
    —
    Xpeng L03
    1940
  • Zavazadlový prostor lAudi Q4 e-tron +148 l
    Audi Q4 e-tron
    515
    Xpeng L03
    367

Přidat třetí auto

Technické údaje: Audi Q4 e-tron vs Xpeng L03

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: Audi Q4 e-tron vs Xpeng L03
Klíčové parametry Audi Q4 e-tron
e-tron performance
Xpeng L03
Long Range RWD
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP563 km520 kmAudi +43 km
Baterie77 kWh71,2 kWhAudi +5,8 kWh
Spotřeba ↓13,7 kWh/100 km16 kWh/100 kmAudi −2,3 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC165 kW236 kWXpeng +71 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení 10–80% ↓—20 min—
Dojezd na minutu nabíjení—18,2 km/min—
Napětí—400 V—
Jízdní výkony a pohon
Výkon286 k249 kAudi +37 k
0–100 km/h ↓6,6 s6,6 sBez rozdílu
Max. rychlost180 km/h180 km/hBez rozdílu
PohonRWDRWD—
Praktičnost
Hmotnost ↓—1940 kg—
Zavazadlový prostor515 l367 lAudi +148 l
V2L (externí napájení)NeAnojen Xpeng
Délka—4650 mm—
Šířka—1920 mm—
Výška—1600 mm—
Rozvor—2850 mm—

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

Audi Q4 e-tron

Náklady na 100 km4,11
Měsíčně51
Ročně616

Xpeng L03

Náklady na 100 km4,8
Měsíčně60
Ročně720

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

Audi Q4 e-tron

Xpeng L03

Další porovnání v této třídě: SUV, segment C

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — Audi Q4 e-tron nebo Xpeng L03?

Model Audi Q4 e-tron dojede dál: 563 km WLTP oproti 520 km u modelu Xpeng L03. Je to rozdíl 43 km.

Který dokáže napájet spotřebiče ze zásuvky (V2L)?

Pouze Xpeng L03 — jeho baterie o kapacitě 71,2 kWh pak funguje jako zdroj energie. Model Audi Q4 e-tron s kapacitou 77 kWh tuto funkci neposkytuje.

Který má větší kufr?

Model Audi Q4 e-tron nabízí více: 515 l oproti 367 l u modelu Xpeng L03. Rozdíl je 148 l.

Který se nabíjí rychleji?

Model Audi Q4 e-tron přijímá až 165 kW DC, model Xpeng L03 až 236 kW.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.