BMW iX4 vs Togg T10X

BMW iX4 води 8 към 2

Най-големи разлики: DC зареждане — BMW iX4 400 kW, Togg T10X 180 kW · Мощност — BMW iX4 469 к.с., Togg T10X 218 к.с. · AC зареждане — BMW iX4 11 kW, Togg T10X 22 kW.

BMW iX4

BMW iX4 е електрически SUV от клас D с задвижване на всички колела (AWD): мощност от 374 до 469 конски сили, пробег до 828 км според WLTP и възможност за бързо зареждане (DC) до 400 kW.

Togg T10X

Togg T10X е SUV от клас D, предлагащ задвижване на задните колела или на четирите колела, както и възможност за бързо зареждане с постоянен ток.

Профил спрямо пазара: BMW iX4 срещу Togg T10X

WLTP пробегБатерияМощностDC зареждане0–100 км/ч

BMW iX4 или Togg T10X — кой печели къде

BMW iX4 води 8 към 2

Щракнете върху сектор, за да видите само тези показатели. Лентата показва къде стои колата спрямо целия каталог.

  • WLTP пробег kmBMW iX4 +305 km
    BMW iX4
    828
    Togg T10X
    523
  • Батерия kWhBMW iX4 +20,2 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Togg T10X
    88,5
  • Разход ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −3,4 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Togg T10X
    19,1
  • Мощност к.с.BMW iX4 +251 к.с.
    BMW iX4
    469
    Togg T10X
    218
  • 0–100 км/ч ↓ sBMW iX4 −2,9 s
    BMW iX4
    4,9
    Togg T10X
    7,8
  • Максимална скорост km/hBMW iX4 +25 km/h
    BMW iX4
    210
    Togg T10X
    185
  • DC зареждане kWBMW iX4 +220 kW
    BMW iX4
    400
    Togg T10X
    180
  • AC зареждане kWTogg T10X +11 kW
    BMW iX4
    11
    Togg T10X
    22
  • Тегло ↓ kgTogg T10X −207 kg
    BMW iX4
    2305
    Togg T10X
    2098
  • Багажник lBMW iX4 +49 l
    BMW iX4
    490
    Togg T10X
    441

Добавете трета кола

Технически данни: BMW iX4 срещу Togg T10X

Удебеляване и подчертаване = по-добра стойност · ↓ = по-малко е по-добре · — = няма данни

Технически данни: BMW iX4 срещу Togg T10X
Основни параметри BMW iX4
50 xDrive
Togg T10X
V1 RWD Long Range
Разлика
Пробег и енергия
WLTP пробег828 km523 kmBMW +305 km
Батерия108,7 kWh88,5 kWhBMW +20,2 kWh
Разход ↓15,7 kWh/100 km19,1 kWh/100 kmBMW −3,4 kWh/100 km
Зареждане
DC зареждане400 kW180 kWBMW +220 kW
AC зареждане11 kW22 kWTogg +11 kW
Зареждане ⚠21 min 10–80%28 min 20–80%7 min
Пробег за минута зареждане27,6 km/min11,2 km/minBMW +16,4 km/min
Напрежение800 V——
Динамика и задвижване
Мощност469 к.с.218 к.с.BMW +251 к.с.
0–100 км/ч ↓4,9 s7,8 sBMW −2,9 s
Максимална скорост210 km/h185 km/hBMW +25 km/h
ЗадвижванеAWDRWDразличен тип
Практичност
Тегло ↓2305 kg2098 kgTogg −207 kg
Багажник490 l441 lBMW +49 l
V2L (външно захранване)ДаДа—
Дължина4782 mm4599 mmBMW +183 mm
Ширина1895 mm1886 mmBMW +9 mm
Височина1595 mm1676 mmTogg +81 mm
Разстояние между осите2897 mm2890 mmBMW +7 mm

По-добрата стойност във всеки ред е удебелена и подчертана с цвета на автомобила. Показатели, маркирани ↓ — по-ниските стойности са по-добри. Размерите са показани без определяне на победител.

Калкулатор на разходите за енергия

BMW iX4

Цена за 100 км4,71
Месечно59
Годишно707

Togg T10X

Цена за 100 км5,73
Месечно72
Годишно860

Сумите са във вашата валута — въведете цените във валутата, която използвате.

Видео ревюта на двата модела

BMW iX4

Togg T10X

Други сравнения в този клас: SUV, сегмент D

Често задавани въпроси за това сравнение

Кой има по-голям пробег — BMW iX4 или Togg T10X?

BMW iX4 стига по-далеч: 828 км WLTP срещу 523 км на Togg T10X. Това е разлика от 305 км.

Как се различава задвижването на BMW iX4 и Togg T10X?

BMW iX4 има AWD и 469 к.с.. Togg T10X има RWD и 218 к.с..

Кой е по-мощен — BMW iX4 или Togg T10X?

BMW iX4 е по-мощен: 469 к.с. срещу 218 к.с. на Togg T10X. Разликата е 251 к.с..

Кой има по-голям багажник?

BMW iX4 побира повече: 490 л срещу 441 л в Togg T10X. Разликата е 49 л.

Техническите данни са от официалните материали на производителите и се стараем да ги проверяваме, но производителят може да промени спецификацията без предизвестие и е възможно да има грешки. Потвърдете стойностите при дилър, преди да купите — не носим отговорност за решения, взети въз основа на тези данни. Пълен отказ от отговорност

Пробегът, разходът и теглото посочваме за базова конфигурация: производителите ги хомологират в диапазони, зависими от джантите и оборудването (например 533–592 км), а ние взимаме най-лекия вариант, на най-малките джанти — т.е. най-изгодния. Същият модел на по-големи джанти ще измине по-малко разстояние.