Cadillac Lyriq vs Xpeng G9L

Xpeng G9L vyhráva 6 : 4

Najväčšie rozdiely: Nabíjanie DC — Cadillac Lyriq 190 kW, Xpeng G9L 540 kW · Nabíjanie 10–80% — Cadillac Lyriq 30 min, Xpeng G9L 12 min · Batožinový priestor — Cadillac Lyriq 588 l, Xpeng G9L 935 l.

Cadillac Lyriq

Cadillac Lyriq je SUV segmentu E s pohonom všetkých kolies, v dvoch variantoch: dojazd WLTP od 471 do 530 km, výkon od 528 do 646 k.

Xpeng G9L

Xpeng G9L je sedemmiestne SUV segmentu E: batéria 110 kWh, dojazd WLTP až 591 km a nabíjanie DC 540 kW.

Profil oproti trhu: Cadillac Lyriq vs Xpeng G9L

Dojazd WLTPBatériaVýkonNabíjanie DC0–100 km/h

Cadillac Lyriq alebo Xpeng G9L — kto vyhráva v čom

Xpeng G9L vyhráva 6 : 4

Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.

  • Dojazd WLTP kmXpeng G9L +61 km
    Cadillac Lyriq
    530
    Xpeng G9L
    591
  • Batéria kWhXpeng G9L +8 kWh
    Cadillac Lyriq
    102
    Xpeng G9L
    110
  • Spotreba ↓ kWh/100 kmXpeng G9L −1,4 kWh/100 km
    Cadillac Lyriq
    22,5
    Xpeng G9L
    21,1
  • Výkon kCadillac Lyriq +161 k
    Cadillac Lyriq
    528
    Xpeng G9L
    367
  • 0–100 km/h ↓ sCadillac Lyriq −1,7 s
    Cadillac Lyriq
    5,3
    Xpeng G9L
    7
  • Max. rýchlosť km/hCadillac Lyriq +10 km/h
    Cadillac Lyriq
    210
    Xpeng G9L
    200
  • Nabíjanie DC kWXpeng G9L +350 kW
    Cadillac Lyriq
    190
    Xpeng G9L
    540
  • Nabíjanie AC kWBez rozdielu
    Cadillac Lyriq
    11
    Xpeng G9L
    11
  • Nabíjanie ↓ minXpeng G9L −18 min
    Cadillac Lyriq
    30
    Xpeng G9L
    12
  • Hmotnosť ↓ kgCadillac Lyriq −20 kg
    Cadillac Lyriq
    2680
    Xpeng G9L
    2700
  • Batožinový priestor lXpeng G9L +347 l
    Cadillac Lyriq
    588
    Xpeng G9L
    935

Pridať tretie auto

Technické údaje: Cadillac Lyriq vs Xpeng G9L

Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov

Technické údaje: Cadillac Lyriq vs Xpeng G9L
Kľúčové parametre Cadillac Lyriq
AWD
Xpeng G9L
RWD Long Range
Rozdiel
Dojazd a energia
Dojazd WLTP530 km591 kmXpeng +61 km
Batéria102 kWh110 kWhXpeng +8 kWh
Spotreba ↓22,5 kWh/100 km21,1 kWh/100 kmXpeng −1,4 kWh/100 km
Nabíjanie
Nabíjanie DC190 kW540 kWXpeng +350 kW
Nabíjanie AC11 kW11 kWBez rozdielu
Nabíjanie 10–80% ↓30 min12 minXpeng −18 min
Dojazd na minútu nabíjania12,4 km/min34,5 km/minXpeng +22,1 km/min
Napätie400 V800 VXpeng +400 V
Jazdné výkony a pohon
Výkon528 k367 kCadillac +161 k
0–100 km/h ↓5,3 s7 sCadillac −1,7 s
Max. rýchlosť210 km/h200 km/hCadillac +10 km/h
PohonAWDRWDiný typ
Praktickosť
Hmotnosť ↓2680 kg2700 kgCadillac −20 kg
Batožinový priestor588 l935 lXpeng +347 l
V2L (externé napájanie)ÁnoÁno—
Dĺžka4996 mm5120 mmXpeng +124 mm
Šírka1977 mm1999 mmXpeng +22 mm
Výška1623 mm1788 mmXpeng +165 mm
Rázvor3094 mm3100 mmXpeng +6 mm

Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.

Kalkulačka nákladov na energiu

Cadillac Lyriq

Náklady na 100 km6,75
Mesačne84
Ročne1013

Xpeng G9L

Náklady na 100 km6,33
Mesačne79
Ročne950

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Videorecenzie oboch modelov

Cadillac Lyriq

Xpeng G9L

Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment E

Často kladené otázky k tomuto porovnaniu

Ktorý má väčší dojazd — Cadillac Lyriq alebo Xpeng G9L?

Xpeng G9L jazdí ďalej: 591 km WLTP oproti 530 km u Cadillac Lyriq. Je to rozdiel 61 km.

Ako sa líšia pohonné systémy Cadillac Lyriq a Xpeng G9L?

Cadillac Lyriq má AWD a 528 k. Xpeng G9L má RWD a 367 k.

Ktorý je výkonnejší — Cadillac Lyriq alebo Xpeng G9L?

Cadillac Lyriq je silnejší: 528 k oproti 367 k u Xpeng G9L. Rozdiel je 161 k.

Ktorý má väčší batožinový priestor?

Xpeng G9L ponúka viac: 935 l oproti 588 l v Cadillac Lyriq. Rozdiel je 347 l.

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.