BMW iX5 vs Cadillac Vistiq

BMW iX5 vyhráva 7 : 2

Najväčšie rozdiely: Nabíjanie DC — BMW iX5 460 kW, Cadillac Vistiq 190 kW · Batožinový priestor — BMW iX5 655 l, Cadillac Vistiq 297 l · Nabíjanie AC — BMW iX5 22 kW, Cadillac Vistiq 11 kW.

BMW iX5

BMW iX5 je elektrický SUV automobil triedy E s pohonom všetkých kolies (AWD): výkon 578 konských síl, dojazd podľa štandardu WLTP až 845 km a nabíjanie jednosmerným prúdom (DC) rýchlosťou až 460 kW.

Cadillac Vistiq

Cadillac Vistiq je elektrický SUV automobil triedy E so systémom pohonu všetkých kolies (AWD), ktorý ponúka dojazd až 460 km podľa cyklu WLTP a zrýchlenie na rýchlosť 100 km/h za 3,9 sekundy.

Profil oproti trhu: BMW iX5 vs Cadillac Vistiq

Dojazd WLTPBatériaVýkonNabíjanie DC0–100 km/h

BMW iX5 alebo Cadillac Vistiq — kto vyhráva v čom

BMW iX5 vyhráva 7 : 2

Do výsledku nevstupujú metriky, pri ktorých na jednej strane chýbajú údaje.

Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.

  • Dojazd WLTP kmBMW iX5 +385 km
    BMW iX5
    845
    Cadillac Vistiq
    460
  • Batéria kWhBMW iX5 +39 kWh
    BMW iX5
    141
    Cadillac Vistiq
    102
  • Spotreba ↓ kWh/100 kmBMW iX5 −1,7 kWh/100 km
    BMW iX5
    20,1
    Cadillac Vistiq
    21,8
  • Výkon kCadillac Vistiq +46 k
    BMW iX5
    578
    Cadillac Vistiq
    624
  • 0–100 km/h ↓ sCadillac Vistiq −0,7 s
    BMW iX5
    4,6
    Cadillac Vistiq
    3,9
  • Max. rýchlosť km/hBez rozdielu
    BMW iX5
    210
    Cadillac Vistiq
    210
  • Nabíjanie DC kWBMW iX5 +270 kW
    BMW iX5
    460
    Cadillac Vistiq
    190
  • Nabíjanie AC kWBMW iX5 +11 kW
    BMW iX5
    22
    Cadillac Vistiq
    11
  • Nabíjanie ↓ minBez údajov
    BMW iX5
    23
    Cadillac Vistiq
    —
  • Hmotnosť ↓ kgBMW iX5 −74 kg
    BMW iX5
    2825
    Cadillac Vistiq
    2899
  • Batožinový priestor lBMW iX5 +358 l
    BMW iX5
    655
    Cadillac Vistiq
    297

Pridať tretie auto

Technické údaje: BMW iX5 vs Cadillac Vistiq

Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov

Technické údaje: BMW iX5 vs Cadillac Vistiq
Kľúčové parametre BMW iX5
60 xDrive
Cadillac Vistiq
AWD
Rozdiel
Dojazd a energia
Dojazd WLTP845 km460 kmBMW +385 km
Batéria141 kWh102 kWhBMW +39 kWh
Spotreba ↓20,1 kWh/100 km21,8 kWh/100 kmBMW −1,7 kWh/100 km
Nabíjanie
Nabíjanie DC460 kW190 kWBMW +270 kW
Nabíjanie AC22 kW11 kWBMW +11 kW
Nabíjanie 10–80% ↓23 min——
Dojazd na minútu nabíjania25,7 km/min——
Napätie800 V400 VBMW +400 V
Jazdné výkony a pohon
Výkon578 k624 kCadillac +46 k
0–100 km/h ↓4,6 s3,9 sCadillac −0,7 s
Max. rýchlosť210 km/h210 km/hBez rozdielu
PohonAWDAWD—
Praktickosť
Hmotnosť ↓2825 kg2899 kgBMW −74 kg
Batožinový priestor655 l297 lBMW +358 l
V2L (externé napájanie)NieÁnolen Cadillac
Dĺžka4994 mm5216 mmCadillac +222 mm
Šírka2000 mm2026 mmCadillac +26 mm
Výška1748 mm1787 mmCadillac +39 mm
Rázvor3035 mm——

Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.

Kalkulačka nákladov na energiu

BMW iX5

Náklady na 100 km6,03
Mesačne75
Ročne905

Cadillac Vistiq

Náklady na 100 km6,54
Mesačne82
Ročne981

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Videorecenzie oboch modelov

BMW iX5

Cadillac Vistiq

Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment E

Často kladené otázky k tomuto porovnaniu

Ktorý má väčší dojazd — BMW iX5 alebo Cadillac Vistiq?

BMW iX5 jazdí ďalej: 845 km WLTP oproti 460 km u Cadillac Vistiq. Je to rozdiel 385 km.

Ktorý môže napájať spotrebiče zo zásuvky (V2L)?

Len Cadillac Vistiq — jeho batéria s kapacitou 102 kWh potom funguje ako zdroj energie. BMW iX5 s 141 kWh túto funkciu neposkytuje.

Ktorý má väčší batožinový priestor?

BMW iX5 ponúka viac: 655 l oproti 297 l v Cadillac Vistiq. Rozdiel je 358 l.

Ktorý sa nabíja rýchlejšie?

BMW iX5 prijíma až 460 kW DC, Cadillac Vistiq až 190 kW.

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.