Audi Q4 Sportback e-tron vs Mini Countryman Electric
Audi Q4 Sportback e-tron vyhráva 8 : 0
Najväčšie rozdiely: Výkon — Audi Q4 Sportback e-tron 286 k, Mini Countryman Electric 204 k · 0–100 km/h — Audi Q4 Sportback e-tron 6,6 s, Mini Countryman Electric 8,6 s · Nabíjanie DC — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Mini Countryman Electric 130 kW.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron je SUV coupe segmentu C, v modelovom roku 2027 v štyroch variantoch: dojazd WLTP od 451 do 576 km, výkon od 204 do 340 k.
Mini Countryman Electric
Mini Countryman Electric je kompaktné SUV vozidlo triedy C, ktoré ponúka dva varianty s elektrickým pohonom a výkonným motorom.
Profil oproti trhu: Audi Q4 Sportback e-tron vs Mini Countryman Electric
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Mini Countryman ElectricE
Audi Q4 Sportback e-tron alebo Mini Countryman Electric — kto vyhráva v čom
Audi Q4 Sportback e-tron vyhráva 8 : 0
Do výsledku nevstupujú metriky, pri ktorých na jednej strane chýbajú údaje.
Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.
- Dojazd WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +76 km
- Batéria kWhAudi Q4 Sportback e-tron +11,8 kWh
- Spotreba ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −1,3 kWh/100 km
- Výkon kAudi Q4 Sportback e-tron +82 k
- 0–100 km/h ↓ sAudi Q4 Sportback e-tron −2 s
- Max. rýchlosť km/hAudi Q4 Sportback e-tron +10 km/h
- Nabíjanie DC kWAudi Q4 Sportback e-tron +35 kW
- Nabíjanie AC kWBez rozdielu
- Nabíjanie ↓ minBez údajov
- Hmotnosť ↓ kgBez údajov
- Batožinový priestor lAudi Q4 Sportback e-tron +67 l
Technické údaje: Audi Q4 Sportback e-tron vs Mini Countryman Electric
Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov
| Kľúčové parametre | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Mini Countryman ElectricE | Rozdiel |
|---|---|---|---|
| Dojazd a energia | |||
| Dojazd WLTP | 576 km | 500 km | Audi +76 km |
| Batéria | 77 kWh | 65,2 kWh | Audi +11,8 kWh |
| Spotreba ↓ | 13,4 kWh/100 km | 14,7 kWh/100 km | Audi −1,3 kWh/100 km |
| Nabíjanie | |||
| Nabíjanie DC | 165 kW | 130 kW | Audi +35 kW |
| Nabíjanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdielu |
| Nabíjanie 10–80% ↓ | — | 29 min | — |
| Dojazd na minútu nabíjania | — | 12,1 km/min | — |
| Napätie | — | 400 V | — |
| Jazdné výkony a pohon | |||
| Výkon | 286 k | 204 k | Audi +82 k |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 8,6 s | Audi −2 s |
| Max. rýchlosť | 180 km/h | 170 km/h | Audi +10 km/h |
| Pohon | RWD | FWD | iný typ |
| Praktickosť | |||
| Hmotnosť ↓ | — | 1865 kg | — |
| Batožinový priestor | 527 l | 460 l | Audi +67 l |
| Dĺžka | — | 4433 mm | — |
| Šírka | — | 1843 mm | — |
| Výška | — | 1656 mm | — |
| Rázvor | — | 2692 mm | — |
Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.
Kalkulačka nákladov na energiu
Audi Q4 Sportback e-tron
Mini Countryman Electric
Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.
Videorecenzie oboch modelov
Audi Q4 Sportback e-tron
Mini Countryman Electric
Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment C
Často kladené otázky k tomuto porovnaniu
Ktorý má väčší dojazd — Audi Q4 Sportback e-tron alebo Mini Countryman Electric?
Audi Q4 Sportback e-tron jazdí ďalej: 576 km WLTP oproti 500 km u Mini Countryman Electric. Je to rozdiel 76 km.
Ako sa líšia pohonné systémy Audi Q4 Sportback e-tron a Mini Countryman Electric?
Audi Q4 Sportback e-tron má RWD a 286 k. Mini Countryman Electric má FWD a 204 k.
Ktorý je výkonnejší — Audi Q4 Sportback e-tron alebo Mini Countryman Electric?
Audi Q4 Sportback e-tron je silnejší: 286 k oproti 204 k u Mini Countryman Electric. Rozdiel je 82 k.
Ktorý má väčší batožinový priestor?
Audi Q4 Sportback e-tron ponúka viac: 527 l oproti 460 l v Mini Countryman Electric. Rozdiel je 67 l.
Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie
Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.




