Lancia Gamma vs Opel Frontera Electric
Lancia Gamma leidt 9 tegen 2
Grootste verschillen: Vermogen — Lancia Gamma 245 pk, Opel Frontera Electric 113 pk · 0–100 km/h — Lancia Gamma 7,8 s, Opel Frontera Electric 14,2 s · WLTP-actieradius — Lancia Gamma 741 km, Opel Frontera Electric 408 km.
Lancia Gamma
De Lancia Gamma is een elektrische crossover in het segment C en is verkrijgbaar in drie versies: met een WLTP-bereik van 543 tot 741 km, een vermogen van 230 tot 350 pk en snelladen (DC) met 160 kW.
Opel Frontera Electric
De Opel Frontera Electric is een SUV in het segment C en biedt twee batterijvarianten met een bereik van 305 tot 408 kilometer volgens de WLTP-cyclus.
Profiel tegenover de markt: Lancia Gamma vs Opel Frontera Electric
Lancia GammaLong Range
Opel Frontera ElectricExtended Range (54 kWh)
Lancia Gamma of Opel Frontera Electric — wie wint waar
Lancia Gamma leidt 9 tegen 2
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmLancia Gamma +333 km
- Accu kWhLancia Gamma +43,2 kWh
- Verbruik ↓ kWh/100 kmLancia Gamma −0,5 kWh/100 km
- Vermogen pkLancia Gamma +132 pk
- 0–100 km/h ↓ sLancia Gamma −6,4 s
- Topsnelheid km/hLancia Gamma +47 km/h
- DC-laden kWLancia Gamma +60 kW
- AC-laden kWOpel Frontera Electric +4 kW
- Laadtijd ↓ minLancia Gamma −1 min
- Gewicht ↓ kgOpel Frontera Electric −600 kg
- Bagageruimte lLancia Gamma +100 l
Technische gegevens: Lancia Gamma vs Opel Frontera Electric
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Lancia GammaLong Range | Opel Frontera ElectricExtended Range (54 kWh) | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 741 km | 408 km | Lancia +333 km |
| Accu | 97,2 kWh | 54 kWh | Lancia +43,2 kWh |
| Verbruik ↓ | 16,2 kWh/100 km | 16,7 kWh/100 km | Lancia −0,5 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 160 kW | 100 kW | Lancia +60 kW |
| AC-laden | 7 kW | 11 kW | Opel +4 kW |
| Laadtijd 20–80% ↓ | 27 min | 28 min | Lancia −1 min |
| Actieradius per laadminuut | 16,5 km/min | 8,7 km/min | Lancia +7,8 km/min |
| Spanning | 400 V | — | — |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 245 pk | 113 pk | Lancia +132 pk |
| 0–100 km/h ↓ | 7,8 s | 14,2 s | Lancia −6,4 s |
| Topsnelheid | 190 km/h | 143 km/h | Lancia +47 km/h |
| Aandrijving | FWD | FWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2135 kg | 1535 kg | Opel −600 kg |
| Bagageruimte | 560 l | 460 l | Lancia +100 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Ja | Nee | alleen Lancia |
| Lengte | 4672 mm | 4385 mm | Lancia +287 mm |
| Breedte | 1898 mm | 1849 mm | Lancia +49 mm |
| Hoogte | 1664 mm | 1635 mm | Lancia +29 mm |
| Wielbasis | 2791 mm | 2670 mm | Lancia +121 mm |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Lancia Gamma
Opel Frontera Electric
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Lancia Gamma
Opel Frontera Electric
Andere vergelijkingen in deze klasse: Crossover / SUV, segment C
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Lancia Gamma of Opel Frontera Electric?
De Lancia Gamma gaat verder: 741 km WLTP tegenover de 408 km van de Opel Frontera Electric. Dat is een verschil van 333 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Lancia Gamma — zijn accu van 97,2 kWh werkt dan als stroombron. De Opel Frontera Electric biedt dit met 54 kWh niet aan.
Welke is krachtiger — Lancia Gamma of Opel Frontera Electric?
De Lancia Gamma is sterker: 245 pk tegenover de 113 pk van de Opel Frontera Electric. Het verschil is 132 pk.
Welke heeft de grootste kofferbak?
De Lancia Gamma biedt meer: 560 l tegenover 460 l in de Opel Frontera Electric. Het verschil is 100 l.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.



