Cupra Tavascan vs Škoda Enyaq Coupé
Škoda Enyaq Coupé leidt 6 tegen 1
Grootste verschillen: DC-laden — Cupra Tavascan 135 kW, Škoda Enyaq Coupé 165 kW · Verbruik — Cupra Tavascan 15,9 kWh/100 km, Škoda Enyaq Coupé 14,9 kWh/100 km · WLTP-actieradius — Cupra Tavascan 553 km, Škoda Enyaq Coupé 590 km.
Cupra Tavascan
De Cupra Tavascan is een elektrische coupé in het segment D en biedt drie aandrijfvarianten met verschillende vermogens en actieradiussen, van 190 pk tot 340 pk.
Škoda Enyaq Coupé
De Škoda Enyaq Coupé is een elektrische coupé in segment D met achterwielaandrijving (RWD) of vierwielaandrijving (AWD): vermogen van 190–340 pk, een bereik tot 590 km volgens de WLTP-norm en snelladen (DC) tot 165 kW.
Profiel tegenover de markt: Cupra Tavascan vs Škoda Enyaq Coupé
Cupra TavascanEndurance
Škoda Enyaq Coupé85
Cupra Tavascan of Škoda Enyaq Coupé — wie wint waar
Škoda Enyaq Coupé leidt 6 tegen 1
Klik op een taartpunt om alleen die waarden te zien. De balk laat zien waar de auto staat binnen de hele catalogus.
- WLTP-actieradius kmŠkoda Enyaq Coupé +37 km
- Accu kWhGeen verschil
- Verbruik ↓ kWh/100 kmŠkoda Enyaq Coupé −1 kWh/100 km
- Vermogen pkGeen verschil
- 0–100 km/h ↓ sŠkoda Enyaq Coupé −0,2 s
- Topsnelheid km/hGeen verschil
- DC-laden kWŠkoda Enyaq Coupé +30 kW
- AC-laden kWGeen verschil
- Laadtijd ↓ minCupra Tavascan −1 min
- Gewicht ↓ kgŠkoda Enyaq Coupé −33 kg
- Bagageruimte lŠkoda Enyaq Coupé +30 l
Technische gegevens: Cupra Tavascan vs Škoda Enyaq Coupé
Vet en onderstreping = betere waarde · ↓ = minder is beter · — = geen gegevens
| Belangrijkste parameters | Cupra TavascanEndurance | Škoda Enyaq Coupé85 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Actieradius en energie | |||
| WLTP-actieradius | 553 km | 590 km | Škoda +37 km |
| Accu | 77 kWh | 77 kWh | Geen verschil |
| Verbruik ↓ | 15,9 kWh/100 km | 14,9 kWh/100 km | Škoda −1 kWh/100 km |
| Laden | |||
| DC-laden | 135 kW | 165 kW | Škoda +30 kW |
| AC-laden | 11 kW | 11 kW | Geen verschil |
| Laadtijd 10–80% ↓ | 28 min | 29 min | Cupra −1 min |
| Actieradius per laadminuut | 13,8 km/min | 14,2 km/min | Škoda +0,4 km/min |
| Spanning | 400 V | 400 V | Geen verschil |
| Prestaties en aandrijving | |||
| Vermogen | 286 pk | 286 pk | Geen verschil |
| 0–100 km/h ↓ | 6,8 s | 6,6 s | Škoda −0,2 s |
| Topsnelheid | 180 km/h | 180 km/h | Geen verschil |
| Aandrijving | RWD | RWD | — |
| Praktisch gebruik | |||
| Gewicht ↓ | 2103 kg | 2070 kg | Škoda −33 kg |
| Bagageruimte | 540 l | 570 l | Škoda +30 l |
| V2L (externe stroomvoorziening) | Nee | Ja | alleen Škoda |
| Lengte | 4644 mm | 4658 mm | Škoda +14 mm |
| Breedte | 1861 mm | 1879 mm | Škoda +18 mm |
| Hoogte | 1597 mm | 1623 mm | Škoda +26 mm |
| Wielbasis | 2766 mm | 2766 mm | Geen verschil |
De betere waarde in elke rij is vet en onderstreept in de kleur van de auto. Meetwaarden met ↓ — lager is beter. Afmetingen worden weergegeven zonder een winnaar te kiezen.
Energiekostencalculator
Cupra Tavascan
Škoda Enyaq Coupé
Bedragen in je eigen valuta — voer prijzen in de valuta in die je gebruikt.
Videorecensies van beide modellen
Cupra Tavascan
Škoda Enyaq Coupé
Veelgestelde vragen over deze vergelijking
Welke heeft een grotere actieradius — Cupra Tavascan of Škoda Enyaq Coupé?
De Škoda Enyaq Coupé gaat verder: 590 km WLTP tegenover de 553 km van de Cupra Tavascan. Dat is een verschil van 37 km.
Welke kan apparaten voeden via een stopcontact (V2L)?
Alleen de Škoda Enyaq Coupé — zijn accu van 77 kWh werkt dan als stroombron. De Cupra Tavascan biedt dit met 77 kWh niet aan.
Welke laadt sneller?
De Cupra Tavascan accepteert tot 135 kW DC, de Škoda Enyaq Coupé tot 165 kW. Laden van 10 naar 80% duurt respectievelijk 28 en 29 min.
Welke is goedkoper in gebruik?
De Škoda Enyaq Coupé verbruikt minder elektriciteit: 14,9 kWh/100 km tegenover 15,9 kWh/100 km in de Cupra Tavascan. Over 15000 km per jaar is dat een verschil van 150 kWh — de calculator op deze pagina zet dit om in geld.
De technische gegevens komen uit officieel materiaal van de fabrikanten en we doen ons best om ze te controleren, maar een fabrikant kan de specificatie zonder aankondiging wijzigen en fouten zijn mogelijk. Controleer de waarden bij een dealer voordat je koopt — wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor beslissingen die op basis van deze gegevens worden genomen. Volledige aansprakelijkheidsuitsluiting
Actieradius, verbruik en gewicht geven we voor de basisconfiguratie: fabrikanten homologeren die in een marge die afhankelijk is van de wielen en de uitrusting (bijv. 533–592 km), en wij nemen de lichtste variant, op de kleinste velgen – dus de gunstigste. Hetzelfde model met grotere wielen komt minder ver.