Bentley Torcal vs Range Rover Electric
Bentley Torcal vezet 5:3 arányban
A legnagyobb különbségek: Teljesítmény — Bentley Torcal 888 LE, Range Rover Electric 550 LE · Csomagtartó — Bentley Torcal 460 l, Range Rover Electric 733 l · 0–100 km/h — Bentley Torcal 2,9 s, Range Rover Electric 4,5 s.
Bentley Torcal
A Bentley Torcal a Bentley első elektromos szabadidőautója: 108,7 kWh-s akkumulátorral rendelkezik, amelynek hatótávolsága akár 603 km lehet a WLTP szabvány szerint, és kétféle motorválaszték közül választható, amelyek 821 vagy 888 lóerős teljesítményt kínálnak.
Range Rover Electric
Egy F-osztályú elektromos szabadidőjármű, amely 611 kilométeres hatótávolságot kínál, és kétféle motorválaszték közül lehet választani, mindkettő azonos akkumulátor kapacitással.
Profil a piac tükrében: Bentley Torcal vs Range Rover Electric
Bentley Torcal vagy Range Rover Electric — ki nyer hol
Bentley Torcal vezet 5:3 arányban
Az eredménybe nem számítanak bele azok a mutatók, amelyeknél az egyik oldalon hiányoznak az adatok.
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmRange Rover Electric +8 km
- Akkumulátor kWhRange Rover Electric +9,8 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmBentley Torcal −3,9 kWh/100 km
- Teljesítmény LEBentley Torcal +338 LE
- 0–100 km/h ↓ sBentley Torcal −1,6 s
- Végsebesség km/hBentley Torcal +60 km/h
- DC töltés kWNincs adat
- AC töltés kWNincs adat
- Töltési idő ↓ minBentley Torcal −6 min
- Tömeg ↓ kgNincs adat
- Csomagtartó lRange Rover Electric +273 l
Műszaki adatok: Bentley Torcal vs Range Rover Electric
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | Bentley Torcal S | Range Rover Electric EV550 | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 603 km | 611 km | Range Rover +8 km |
| Akkumulátor | 108,7 kWh | 118,5 kWh | Range Rover +9,8 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 18 kWh/100 km | 21,9 kWh/100 km | Bentley −3,9 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | — | — | — |
| AC töltés | — | — | — |
| Töltési idő 10–80% ↓ | 16 min | 22 min | Bentley −6 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 26,4 km/min | 19,4 km/min | Bentley +7 km/min |
| Feszültség | — | 800 V | — |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 888 LE | 550 LE | Bentley +338 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 2,9 s | 4,5 s | Bentley −1,6 s |
| Végsebesség | 260 km/h | 200 km/h | Bentley +60 km/h |
| Hajtás | AWD | AWD | — |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2720 kg | — | — |
| Csomagtartó | 460 l | 733 l | Range Rover +273 l |
| Hosszúság | 5008 mm | 5052 mm | Range Rover +44 mm |
| Szélesség | 2025 mm | — | — |
| Magasság | 1677 mm | 1868 mm | Range Rover +191 mm |
| Tengelytáv | 3023 mm | 2997 mm | Bentley +26 mm |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
Bentley Torcal
Range Rover Electric
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Bentley Torcal
Range Rover Electric
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens F
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyik erősebb — a(z) Bentley Torcal vagy a(z) Range Rover Electric?
A(z) Bentley Torcal erősebb: 888 LE, szemben a(z) Range Rover Electric 550 LE teljesítményével. A különbség 338 LE.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Range Rover Electric több helyet kínál: 733 l szemben a(z) Bentley Torcal 460 l-ével. A különbség 273 l.
Melyik olcsóbb üzemeltetni?
A(z) Bentley Torcal kevesebb áramot fogyaszt: 18 kWh/100 km szemben a(z) Range Rover Electric 21,9 kWh/100 km-ével. Évi 15000 km alatt ez 585 kWh különbséget jelent — az oldal kalkulátora ezt pénzre fordítja.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.

