Hyundai Inster vs Leapmotor T03

Hyundai Inster vodi 7 prema 1

Najveće razlike: Punjenje DC — Hyundai Inster 85,3 kW, Leapmotor T03 45 kW · Domet WLTP — Hyundai Inster 370 km, Leapmotor T03 275 km · Prtljažnik — Hyundai Inster 280 l, Leapmotor T03 210 l.

Hyundai Inster

Hyundai Inster je gradski automobil tipa hatchback, segment A, koji nudi tri varijante pogona s dometom prema standardu WLTP od 327 km do 370 km.

Leapmotor T03

Leapmotor T03 je gradski hatchback segmenta A s baterijom od 37,3 kWh i dometom prema WLTP-u od 275 km u modelnoj godini 2026.

Profil u odnosu na tržište: Hyundai Inster vs Leapmotor T03

Domet WLTPBaterijaSnagaPunjenje DC0–100 km/h

Hyundai Inster ili Leapmotor T03 — tko pobjeđuje gdje

Hyundai Inster vodi 7 prema 1

Rezultat ne uključuje metrike za koje nedostaju podaci na jednoj strani.

Kliknite isječak da vidite samo te vrijednosti. Traka pokazuje gdje se automobil nalazi u cijelom katalogu.

  • Domet WLTP kmHyundai Inster +95 km
    Hyundai Inster
    370
    Leapmotor T03
    275
  • Baterija kWhHyundai Inster +11,7 kWh
    Hyundai Inster
    49
    Leapmotor T03
    37,3
  • Potrošnja ↓ kWh/100 kmLeapmotor T03 −1,3 kWh/100 km
    Hyundai Inster
    14,9
    Leapmotor T03
    13,6
  • Snaga KSHyundai Inster +20 KS
    Hyundai Inster
    115
    Leapmotor T03
    95
  • 0–100 km/h ↓ sHyundai Inster −2,1 s
    Hyundai Inster
    10,6
    Leapmotor T03
    12,7
  • Maksimalna brzina km/hHyundai Inster +20 km/h
    Hyundai Inster
    150
    Leapmotor T03
    130
  • Punjenje DC kWHyundai Inster +40,3 kW
    Hyundai Inster
    85,3
    Leapmotor T03
    45
  • Punjenje AC kWNema podataka
    Hyundai Inster
    11
    Leapmotor T03
    —
  • Težina ↓ kgNema podataka
    Hyundai Inster
    1400
    Leapmotor T03
    —
  • Prtljažnik lHyundai Inster +70 l
    Hyundai Inster
    280
    Leapmotor T03
    210

Dodajte treći automobil

Tehnički podaci: Hyundai Inster vs Leapmotor T03

Podebljano i podcrtano = bolja vrijednost · ↓ = manje je bolje · — = nema podataka

Tehnički podaci: Hyundai Inster vs Leapmotor T03
Ključni parametri Hyundai Inster
Long Range
Leapmotor T03
Electric · modelna godina 2026
Razlika
Domet i energija
Domet WLTP370 km275 kmHyundai +95 km
Baterija49 kWh37,3 kWhHyundai +11,7 kWh
Potrošnja ↓14,9 kWh/100 km13,6 kWh/100 kmLeapmotor −1,3 kWh/100 km
Punjenje
Punjenje DC85,3 kW45 kWHyundai +40,3 kW
Punjenje AC11 kW——
Punjenje ⚠30 min 10–80%36 min 30–80%6 min
Domet po minuti punjenja8,6 km/min3,8 km/minHyundai +4,8 km/min
Napon400 V——
Performanse i pogon
Snaga115 KS95 KSHyundai +20 KS
0–100 km/h ↓10,6 s12,7 sHyundai −2,1 s
Maksimalna brzina150 km/h130 km/hHyundai +20 km/h
PogonFWDFWD—
Praktičnost
Težina ↓1400 kg——
Prtljažnik280 l210 lHyundai +70 l
V2L (vanjsko napajanje)DaNesamo Hyundai
Duljina3825 mm3620 mmHyundai +205 mm
Širina1610 mm——
Visina1575 mm——
Međuosovinski razmak2580 mm——

Bolja vrijednost u svakom redu podebljana je i podcrtana bojom automobila. Metrike označene s ↓ — niža vrijednost je bolja. Dimenzije se prikazuju bez odabira pobjednika.

Kalkulator troškova energije

Hyundai Inster

Trošak na 100 km4,47
Mjesečno56
Godišnje671

Leapmotor T03

Trošak na 100 km4,08
Mjesečno51
Godišnje612

Iznosi u vašoj valuti — unesite cijene u valuti koju koristite.

Video recenzije oba modela

Hyundai Inster

Leapmotor T03

Ostale usporedbe u ovoj klasi: Hatchback, segment A

Često postavljana pitanja o ovoj usporedbi

Koji ima veći domet — Hyundai Inster ili Leapmotor T03?

Hyundai Inster ide dalje: 370 km WLTP nasuprot 275 km modela Leapmotor T03. Razlika je 95 km.

Koji može napajati uređaje iz utičnice (V2L)?

Samo Hyundai Inster — njegova baterija od 49 kWh tada služi kao izvor napajanja. Model Leapmotor T03 s 37,3 kWh to ne nudi.

Koji ima veći prtljažni prostor?

Hyundai Inster nudi više: 280 l nasuprot 210 l u modelu Leapmotor T03. Razlika je 70 l.

Koji se brže puni?

Hyundai Inster prihvaća do 85,3 kW DC, Leapmotor T03 do 45 kW.

Tehnički podaci potječu iz službenih materijala proizvođača i trudimo se provjeriti ih, ali proizvođač može promijeniti specifikaciju bez najave i pogreške su moguće. Prije kupnje provjerite podatke kod prodavatelja — ne preuzimamo odgovornost za odluke donesene na temelju ovih podataka. Potpuna pravna napomena

Domet, potrošnja i težina navodimo za osnovnu konfiguraciju: proizvođači ih homologiraju u rasponima ovisno o felgama i opremi (npr. 533–592 km), a mi uzimamo najlakšu varijantu, na najmanjim felgama – dakle najpovoljniju. Isti model na većim kotačima prevalit će kraću udaljenost.