Changan Deepal S05 vs Lancia Gamma
Changan Deepal S05 vodi 6 prema 4
Najveće razlike: Punjenje AC — Changan Deepal S05 11 kW, Lancia Gamma 7 kW · Domet WLTP — Changan Deepal S05 488 km, Lancia Gamma 741 km · Baterija — Changan Deepal S05 68,8 kWh, Lancia Gamma 97,2 kWh.
Changan Deepal S05
Changan Deepal S05 je SUV segmenta C, u modelnoj godini 2026. u dvije izvedbe: RWD Max s dometom prema WLTP-u od 488 km i AWD Max snage 435 KS.
Lancia Gamma
Lancia Gamma je električni crossover iz segmenta C, dostupan u tri verzije: s dometom WLTP od 543 do 741 km, snagom od 230 do 350 konjskih snaga i mogućnošću brzog punjenja (DC) od 160 kW.
Profil u odnosu na tržište: Changan Deepal S05 vs Lancia Gamma
- Changan Deepal S05RWD Max
Lancia GammaLong Range
Changan Deepal S05 ili Lancia Gamma — tko pobjeđuje gdje
Changan Deepal S05 vodi 6 prema 4
Kliknite isječak da vidite samo te vrijednosti. Traka pokazuje gdje se automobil nalazi u cijelom katalogu.
- Domet WLTP kmLancia Gamma +253 km
- Baterija kWhLancia Gamma +28,4 kWh
- Potrošnja ↓ kWh/100 kmChangan Deepal S05 −0,3 kWh/100 km
- Snaga KSChangan Deepal S05 +27 KS
- 0–100 km/h ↓ sChangan Deepal S05 −0,3 s
- Maksimalna brzina km/hLancia Gamma +10 km/h
- Punjenje DC kWChangan Deepal S05 +40 kW
- Punjenje AC kWChangan Deepal S05 +4 kW
- Težina ↓ kgChangan Deepal S05 −195 kg
- Prtljažnik lLancia Gamma +68 l
Tehnički podaci: Changan Deepal S05 vs Lancia Gamma
Podebljano i podcrtano = bolja vrijednost · ↓ = manje je bolje · — = nema podataka
| Ključni parametri | Changan Deepal S05 RWD Max | Lancia GammaLong Range | Razlika |
|---|---|---|---|
| Domet i energija | |||
| Domet WLTP | 488 km | 741 km | Lancia +253 km |
| Baterija | 68,8 kWh | 97,2 kWh | Lancia +28,4 kWh |
| Potrošnja ↓ | 15,9 kWh/100 km | 16,2 kWh/100 km | Changan −0,3 kWh/100 km |
| Punjenje | |||
| Punjenje DC | 200 kW | 160 kW | Changan +40 kW |
| Punjenje AC | 11 kW | 7 kW | Changan +4 kW |
| Punjenje ⚠ | 23 min 10–80% | 27 min 20–80% | 4 min |
| Domet po minuti punjenja | 14,9 km/min | 16,5 km/min | Lancia +1,6 km/min |
| Napon | 400 V | 400 V | Bez razlike |
| Performanse i pogon | |||
| Snaga | 272 KS | 245 KS | Changan +27 KS |
| 0–100 km/h ↓ | 7,5 s | 7,8 s | Changan −0,3 s |
| Maksimalna brzina | 180 km/h | 190 km/h | Lancia +10 km/h |
| Pogon | RWD | FWD | drugi tip |
| Praktičnost | |||
| Težina ↓ | 1940 kg | 2135 kg | Changan −195 kg |
| Prtljažnik | 492 l | 560 l | Lancia +68 l |
| V2L (vanjsko napajanje) | Da | Da | — |
| Duljina | 4598 mm | 4672 mm | Lancia +74 mm |
| Širina | 1900 mm | 1898 mm | Changan +2 mm |
| Visina | 1600 mm | 1664 mm | Lancia +64 mm |
| Međuosovinski razmak | 2880 mm | 2791 mm | Changan +89 mm |
Bolja vrijednost u svakom redu podebljana je i podcrtana bojom automobila. Metrike označene s ↓ — niža vrijednost je bolja. Dimenzije se prikazuju bez odabira pobjednika.
Kalkulator troškova energije
Changan Deepal S05
Lancia Gamma
Iznosi u vašoj valuti — unesite cijene u valuti koju koristite.
Video recenzije oba modela
Changan Deepal S05
Lancia Gamma
Ostale usporedbe u ovoj klasi: SUV / Crossover, segment C
Često postavljana pitanja o ovoj usporedbi
Koji ima veći domet — Changan Deepal S05 ili Lancia Gamma?
Lancia Gamma ide dalje: 741 km WLTP nasuprot 488 km modela Changan Deepal S05. Razlika je 253 km.
Kako se razlikuju pogonski sustavi modela Changan Deepal S05 i Lancia Gamma?
Changan Deepal S05 ima RWD i 272 KS. Lancia Gamma ima FWD i 245 KS.
Koji ima veći prtljažni prostor?
Lancia Gamma nudi više: 560 l nasuprot 492 l u modelu Changan Deepal S05. Razlika je 68 l.
Koji se brže puni?
Changan Deepal S05 prihvaća do 200 kW DC, Lancia Gamma do 160 kW.
Tehnički podaci potječu iz službenih materijala proizvođača i trudimo se provjeriti ih, ali proizvođač može promijeniti specifikaciju bez najave i pogreške su moguće. Prije kupnje provjerite podatke kod prodavatelja — ne preuzimamo odgovornost za odluke donesene na temelju ovih podataka. Potpuna pravna napomena
Domet, potrošnja i težina navodimo za osnovnu konfiguraciju: proizvođači ih homologiraju u rasponima ovisno o felgama i opremi (npr. 533–592 km), a mi uzimamo najlakšu varijantu, na najmanjim felgama – dakle najpovoljniju. Isti model na većim kotačima prevalit će kraću udaljenost.




