BYD Atto 3 vs Lancia Gamma

Neriješeno: 5 prema 5

Najveće razlike: Punjenje AC — BYD Atto 3 11 kW, Lancia Gamma 7 kW · Domet WLTP — BYD Atto 3 510 km, Lancia Gamma 741 km · 0–100 km/h — BYD Atto 3 5,5 s, Lancia Gamma 7,8 s.

BYD Atto 3

BYD Atto 3 je SUV u segmentu C koji nudi tri različite konfiguracije pogona, snage i dometa prema standardu WLTP.

Lancia Gamma

Lancia Gamma je električni crossover iz segmenta C, dostupan u tri verzije: s dometom WLTP od 543 do 741 km, snagom od 230 do 350 konjskih snaga i mogućnošću brzog punjenja (DC) od 160 kW.

Profil u odnosu na tržište: BYD Atto 3 vs Lancia Gamma

Domet WLTPBaterijaSnagaPunjenje DC0–100 km/h

BYD Atto 3 ili Lancia Gamma — tko pobjeđuje gdje

Neriješeno: 5 prema 5

Kliknite isječak da vidite samo te vrijednosti. Traka pokazuje gdje se automobil nalazi u cijelom katalogu.

  • Domet WLTP kmLancia Gamma +231 km
    BYD Atto 3
    510
    Lancia Gamma
    741
  • Baterija kWhLancia Gamma +22,4 kWh
    BYD Atto 3
    74,8
    Lancia Gamma
    97,2
  • Potrošnja ↓ kWh/100 kmLancia Gamma −0,2 kWh/100 km
    BYD Atto 3
    16,4
    Lancia Gamma
    16,2
  • Snaga KSBYD Atto 3 +68 KS
    BYD Atto 3
    313
    Lancia Gamma
    245
  • 0–100 km/h ↓ sBYD Atto 3 −2,3 s
    BYD Atto 3
    5,5
    Lancia Gamma
    7,8
  • Maksimalna brzina km/hLancia Gamma +10 km/h
    BYD Atto 3
    180
    Lancia Gamma
    190
  • Punjenje DC kWBYD Atto 3 +60 kW
    BYD Atto 3
    220
    Lancia Gamma
    160
  • Punjenje AC kWBYD Atto 3 +4 kW
    BYD Atto 3
    11
    Lancia Gamma
    7
  • Težina ↓ kgBYD Atto 3 −255 kg
    BYD Atto 3
    1880
    Lancia Gamma
    2135
  • Prtljažnik lLancia Gamma +70 l
    BYD Atto 3
    490
    Lancia Gamma
    560

Dodajte treći automobil

Tehnički podaci: BYD Atto 3 vs Lancia Gamma

Podebljano i podcrtano = bolja vrijednost · ↓ = manje je bolje · — = nema podataka

Tehnički podaci: BYD Atto 3 vs Lancia Gamma
Ključni parametri BYD Atto 3
Design
Lancia Gamma
Long Range
Razlika
Domet i energija
Domet WLTP510 km741 kmLancia +231 km
Baterija74,8 kWh97,2 kWhLancia +22,4 kWh
Potrošnja ↓16,4 kWh/100 km16,2 kWh/100 kmLancia −0,2 kWh/100 km
Punjenje
Punjenje DC220 kW160 kWBYD +60 kW
Punjenje AC11 kW7 kWBYD +4 kW
Punjenje ⚠25 min 10–80%27 min 20–80%2 min
Domet po minuti punjenja14,3 km/min16,5 km/minLancia +2,2 km/min
Napon800 V400 VBYD +400 V
Performanse i pogon
Snaga313 KS245 KSBYD +68 KS
0–100 km/h ↓5,5 s7,8 sBYD −2,3 s
Maksimalna brzina180 km/h190 km/hLancia +10 km/h
PogonRWDFWDdrugi tip
Praktičnost
Težina ↓1880 kg2135 kgBYD −255 kg
Prtljažnik490 l560 lLancia +70 l
V2L (vanjsko napajanje)DaDa—
Duljina4455 mm4672 mmLancia +217 mm
Širina1875 mm1898 mmLancia +23 mm
Visina1615 mm1664 mmLancia +49 mm
Međuosovinski razmak2720 mm2791 mmLancia +71 mm

Bolja vrijednost u svakom redu podebljana je i podcrtana bojom automobila. Metrike označene s ↓ — niža vrijednost je bolja. Dimenzije se prikazuju bez odabira pobjednika.

Kalkulator troškova energije

BYD Atto 3

Trošak na 100 km4,92
Mjesečno61
Godišnje738

Lancia Gamma

Trošak na 100 km4,86
Mjesečno61
Godišnje729

Iznosi u vašoj valuti — unesite cijene u valuti koju koristite.

Video recenzije oba modela

BYD Atto 3

Lancia Gamma

Ostale usporedbe u ovoj klasi: SUV / Crossover, segment C

Često postavljana pitanja o ovoj usporedbi

Koji ima veći domet — BYD Atto 3 ili Lancia Gamma?

Lancia Gamma ide dalje: 741 km WLTP nasuprot 510 km modela BYD Atto 3. Razlika je 231 km.

Kako se razlikuju pogonski sustavi modela BYD Atto 3 i Lancia Gamma?

BYD Atto 3 ima RWD i 313 KS. Lancia Gamma ima FWD i 245 KS.

Koji ima veći prtljažni prostor?

Lancia Gamma nudi više: 560 l nasuprot 490 l u modelu BYD Atto 3. Razlika je 70 l.

Koji se brže puni?

BYD Atto 3 prihvaća do 220 kW DC, Lancia Gamma do 160 kW.

Tehnički podaci potječu iz službenih materijala proizvođača i trudimo se provjeriti ih, ali proizvođač može promijeniti specifikaciju bez najave i pogreške su moguće. Prije kupnje provjerite podatke kod prodavatelja — ne preuzimamo odgovornost za odluke donesene na temelju ovih podataka. Potpuna pravna napomena

Domet, potrošnja i težina navodimo za osnovnu konfiguraciju: proizvođači ih homologiraju u rasponima ovisno o felgama i opremi (npr. 533–592 km), a mi uzimamo najlakšu varijantu, na najmanjim felgama – dakle najpovoljniju. Isti model na većim kotačima prevalit će kraću udaljenost.