Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F

Togg T10F vede 5 : 4

Největší rozdíly: Výkon — Hyundai Ioniq 6 N 609 k, Togg T10F 218 k · 0–100 km/h — Hyundai Ioniq 6 N 3,4 s, Togg T10F 7,5 s · Max. rychlost — Hyundai Ioniq 6 N 257 km/h, Togg T10F 172 km/h.

Hyundai Ioniq 6 N

Sportovní sedan ze segmentu D s vysokým výkonem, vybavený pohonem všech kol a rychlým nabíjením (DC).

Togg T10F

Togg T10F je sedan segmentu D, v modelovém roce 2026 ve třech variantách: dojezd WLTP od 335 do 610 km, výkon od 218 do 435 k.

Profil oproti trhu: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F

Dojezd WLTPBaterieVýkonNabíjení DC0–100 km/h

Hyundai Ioniq 6 N nebo Togg T10F — kdo vyhrává v čem

Togg T10F vede 5 : 4

Kliknutím na výseč zobrazíte jen tyto parametry. Sloupec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalogu.

  • Dojezd WLTP kmTogg T10F +123 km
    Hyundai Ioniq 6 N
    487
    Togg T10F
    610
  • Baterie kWhTogg T10F +4,5 kWh
    Hyundai Ioniq 6 N
    84
    Togg T10F
    88,5
  • Spotřeba ↓ kWh/100 kmTogg T10F −1,3 kWh/100 km
    Hyundai Ioniq 6 N
    18,7
    Togg T10F
    17,4
  • Výkon kHyundai Ioniq 6 N +391 k
    Hyundai Ioniq 6 N
    609
    Togg T10F
    218
  • 0–100 km/h ↓ sHyundai Ioniq 6 N −4,1 s
    Hyundai Ioniq 6 N
    3,4
    Togg T10F
    7,5
  • Max. rychlost km/hHyundai Ioniq 6 N +85 km/h
    Hyundai Ioniq 6 N
    257
    Togg T10F
    172
  • Nabíjení DC kWHyundai Ioniq 6 N +80 kW
    Hyundai Ioniq 6 N
    260
    Togg T10F
    180
  • Nabíjení AC kWBez rozdílu
    Hyundai Ioniq 6 N
    11
    Togg T10F
    11
  • Hmotnost ↓ kgTogg T10F −87 kg
    Hyundai Ioniq 6 N
    2166
    Togg T10F
    2079
  • Zavazadlový prostor lTogg T10F +134 l
    Hyundai Ioniq 6 N
    371
    Togg T10F
    505

Přidat třetí auto

Technické údaje: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F

Tučné písmo a podtržení = lepší hodnota · ↓ = méně je lépe · — = bez údajů

Technické údaje: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F
Klíčové parametry Hyundai Ioniq 6 N
N
Togg T10F
V1 RWD Long Range
Rozdíl
Dojezd a energie
Dojezd WLTP487 km610 kmTogg +123 km
Baterie84 kWh88,5 kWhTogg +4,5 kWh
Spotřeba ↓18,7 kWh/100 km17,4 kWh/100 kmTogg −1,3 kWh/100 km
Nabíjení
Nabíjení DC260 kW180 kWHyundai +80 kW
Nabíjení AC11 kW11 kWBez rozdílu
Nabíjení ⚠18 min 10–80%28 min 20–80%10 min
Dojezd na minutu nabíjení18,9 km/min13,1 km/minHyundai +5,8 km/min
Napětí800 V——
Jízdní výkony a pohon
Výkon609 k218 kHyundai +391 k
0–100 km/h ↓3,4 s7,5 sHyundai −4,1 s
Max. rychlost257 km/h172 km/hHyundai +85 km/h
PohonAWDRWDjiný typ
Praktičnost
Hmotnost ↓2166 kg2079 kgTogg −87 kg
Zavazadlový prostor371 l505 lTogg +134 l
V2L (externí napájení)AnoAno—
Délka4935 mm4830 mmHyundai +105 mm
Šířka1940 mm1881 mmHyundai +59 mm
Výška1495 mm1553 mmTogg +58 mm
Rozvor2965 mm2890 mmHyundai +75 mm

Lepší hodnota v řádku je tučná a podtržená barvou vozu. Metriky označené ↓ — méně je lépe. Rozměry jsou zobrazeny bez určení vítěze.

Kalkulačka nákladů na energii

Hyundai Ioniq 6 N

Náklady na 100 km5,61
Měsíčně70
Ročně841

Togg T10F

Náklady na 100 km5,22
Měsíčně65
Ročně783

Částky ve vaší měně — ceny zadejte v měně, kterou používáte.

Videorecenze obou modelů

Hyundai Ioniq 6 N

Togg T10F

Další porovnání v této třídě: Sedan, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnání

Který má delší dojezd — Hyundai Ioniq 6 N nebo Togg T10F?

Model Togg T10F dojede dál: 610 km WLTP oproti 487 km u modelu Hyundai Ioniq 6 N. Je to rozdíl 123 km.

Jak se liší pohonné systémy Hyundai Ioniq 6 N a Togg T10F?

Model Hyundai Ioniq 6 N má AWD a 609 k. Model Togg T10F má RWD a 218 k.

Který je výkonnější — Hyundai Ioniq 6 N nebo Togg T10F?

Model Hyundai Ioniq 6 N je silnější: 609 k oproti 218 k u modelu Togg T10F. Rozdíl je 391 k.

Který má větší kufr?

Model Togg T10F nabízí více: 505 l oproti 371 l u modelu Hyundai Ioniq 6 N. Rozdíl je 134 l.

Technické údaje pocházejí z oficiálních materiálů výrobců a snažíme se je ověřovat, ale výrobce může specifikaci kdykoli změnit bez upozornění a chyby se stávají. Před nákupem si údaje ověřte u prodejce — za rozhodnutí učiněná na základě těchto dat neneseme odpovědnost. Úplné právní upozornění

Dojezd, spotřeba a hmotnost uvádíme pro základní konfiguraci. Výrobci je homologují v rozmezí závislém na kolech a výbavě (např. 533–592 km), my bereme nejlehčí variantu, na nejmenších kolech – tedy nejvýhodnější. Stejný model na větších kolech dojede kratší vzdálenost.