BMW iX4 vs Nio EL6

BMW iX4 vyhráva 7 : 3

Najväčšie rozdiely: Nabíjanie DC — BMW iX4 400 kW, Nio EL6 125 kW · Nabíjanie 10–80% — BMW iX4 21 min, Nio EL6 40 min · Dojazd WLTP — BMW iX4 828 km, Nio EL6 529 km.

BMW iX4

BMW iX4 je elektrický SUV automobil triedy D s pohonom všetkých kolies (AWD): výkon od 374 do 469 koní, dojazd podľa štandardu WLTP až 828 km a nabíjanie jednosmerným prúdom (DC) rýchlosťou až 400 kW.

Nio EL6

Model Nio EL6 je SUV v triede D, ktorý ponúka pohon všetkých kolies a dva varianty kapacity batérie pri zachovaní rovnakého výkonu motorovej jednotky.

Profil oproti trhu: BMW iX4 vs Nio EL6

Dojazd WLTPBatériaVýkonNabíjanie DC0–100 km/h

BMW iX4 alebo Nio EL6 — kto vyhráva v čom

BMW iX4 vyhráva 7 : 3

Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.

  • Dojazd WLTP kmBMW iX4 +299 km
    BMW iX4
    828
    Nio EL6
    529
  • Batéria kWhBMW iX4 +8,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Nio EL6
    100
  • Spotreba ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −4,7 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Nio EL6
    20,4
  • Výkon kNio EL6 +20 k
    BMW iX4
    469
    Nio EL6
    489
  • 0–100 km/h ↓ sNio EL6 −0,4 s
    BMW iX4
    4,9
    Nio EL6
    4,5
  • Max. rýchlosť km/hBMW iX4 +10 km/h
    BMW iX4
    210
    Nio EL6
    200
  • Nabíjanie DC kWBMW iX4 +275 kW
    BMW iX4
    400
    Nio EL6
    125
  • Nabíjanie AC kWBez rozdielu
    BMW iX4
    11
    Nio EL6
    11
  • Nabíjanie ↓ minBMW iX4 −19 min
    BMW iX4
    21
    Nio EL6
    40
  • Hmotnosť ↓ kgBMW iX4 −18 kg
    BMW iX4
    2305
    Nio EL6
    2323
  • Batožinový priestor lNio EL6 +89 l
    BMW iX4
    490
    Nio EL6
    579

Pridať tretie auto

Technické údaje: BMW iX4 vs Nio EL6

Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov

Technické údaje: BMW iX4 vs Nio EL6
Kľúčové parametre BMW iX4
50 xDrive
Nio EL6
100 kWh
Rozdiel
Dojazd a energia
Dojazd WLTP828 km529 kmBMW +299 km
Batéria108,7 kWh100 kWhBMW +8,7 kWh
Spotreba ↓15,7 kWh/100 km20,4 kWh/100 kmBMW −4,7 kWh/100 km
Nabíjanie
Nabíjanie DC400 kW125 kWBMW +275 kW
Nabíjanie AC11 kW11 kWBez rozdielu
Nabíjanie 10–80% ↓21 min40 minBMW −19 min
Dojazd na minútu nabíjania27,6 km/min9,3 km/minBMW +18,3 km/min
Napätie800 V400 VBMW +400 V
Jazdné výkony a pohon
Výkon469 k489 kNio +20 k
0–100 km/h ↓4,9 s4,5 sNio −0,4 s
Max. rýchlosť210 km/h200 km/hBMW +10 km/h
PohonAWDAWD—
Praktickosť
Hmotnosť ↓2305 kg2323 kgBMW −18 kg
Batožinový priestor490 l579 lNio +89 l
V2L (externé napájanie)ÁnoÁno—
Dĺžka4782 mm4854 mmNio +72 mm
Šírka1895 mm1995 mmNio +100 mm
Výška1595 mm1703 mmNio +108 mm
Rázvor2897 mm2915 mmNio +18 mm

Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.

Kalkulačka nákladov na energiu

BMW iX4

Náklady na 100 km4,71
Mesačne59
Ročne707

Nio EL6

Náklady na 100 km6,12
Mesačne76
Ročne918

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Videorecenzie oboch modelov

BMW iX4

Nio EL6

Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnaniu

Ktorý má väčší dojazd — BMW iX4 alebo Nio EL6?

BMW iX4 jazdí ďalej: 828 km WLTP oproti 529 km u Nio EL6. Je to rozdiel 299 km.

Ktorý má väčší batožinový priestor?

Nio EL6 ponúka viac: 579 l oproti 490 l v BMW iX4. Rozdiel je 89 l.

Ktorý sa nabíja rýchlejšie?

BMW iX4 prijíma až 400 kW DC, Nio EL6 až 125 kW. Nabíjanie z 10 na 80 % trvá 21, respektíve 40 minút.

Ktorý je lacnejší na prevádzku?

BMW iX4 spotrebúva menej elektriny: 15,7 kWh/100 km oproti 20,4 kWh/100 km v Nio EL6. Pri 15000 km ročne je to rozdiel 705 kWh — kalkulačka na tejto stránke vám to prepočíta na peniaze.

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.