BMW iX4 vs GAC Aion V

BMW iX4 vyhráva 9 : 1

Najväčšie rozdiely: Výkon — BMW iX4 469 k, GAC Aion V 204 k · Nabíjanie DC — BMW iX4 400 kW, GAC Aion V 180 kW · 0–100 km/h — BMW iX4 4,9 s, GAC Aion V 8 s.

BMW iX4

BMW iX4 je elektrický SUV automobil triedy D s pohonom všetkých kolies (AWD): výkon od 374 do 469 koní, dojazd podľa štandardu WLTP až 828 km a nabíjanie jednosmerným prúdom (DC) rýchlosťou až 400 kW.

GAC Aion V

Elektrické SUV segmentu D s dojazdom 510 kilometrov podľa štandardu WLTP a výkonom 204 koní.

Profil oproti trhu: BMW iX4 vs GAC Aion V

Dojazd WLTPBatériaVýkonNabíjanie DC0–100 km/h

BMW iX4 alebo GAC Aion V — kto vyhráva v čom

BMW iX4 vyhráva 9 : 1

Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.

  • Dojazd WLTP kmBMW iX4 +318 km
    BMW iX4
    828
    GAC Aion V
    510
  • Batéria kWhBMW iX4 +33,4 kWh
    BMW iX4
    108,7
    GAC Aion V
    75,3
  • Spotreba ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −1 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    GAC Aion V
    16,7
  • Výkon kBMW iX4 +265 k
    BMW iX4
    469
    GAC Aion V
    204
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −3,1 s
    BMW iX4
    4,9
    GAC Aion V
    8
  • Max. rýchlosť km/hBMW iX4 +30 km/h
    BMW iX4
    210
    GAC Aion V
    180
  • Nabíjanie DC kWBMW iX4 +220 kW
    BMW iX4
    400
    GAC Aion V
    180
  • Nabíjanie AC kWBez rozdielu
    BMW iX4
    11
    GAC Aion V
    11
  • Nabíjanie ↓ minBMW iX4 −3 min
    BMW iX4
    21
    GAC Aion V
    24
  • Hmotnosť ↓ kgGAC Aion V −495 kg
    BMW iX4
    2305
    GAC Aion V
    1810
  • Batožinový priestor lBMW iX4 +48 l
    BMW iX4
    490
    GAC Aion V
    442

Pridať tretie auto

Technické údaje: BMW iX4 vs GAC Aion V

Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov

Technické údaje: BMW iX4 vs GAC Aion V
Kľúčové parametre BMW iX4
50 xDrive
GAC Aion V
77 kWh
Rozdiel
Dojazd a energia
Dojazd WLTP828 km510 kmBMW +318 km
Batéria108,7 kWh75,3 kWhBMW +33,4 kWh
Spotreba ↓15,7 kWh/100 km16,7 kWh/100 kmBMW −1 kWh/100 km
Nabíjanie
Nabíjanie DC400 kW180 kWBMW +220 kW
Nabíjanie AC11 kW11 kWBez rozdielu
Nabíjanie 10–80% ↓21 min24 minBMW −3 min
Dojazd na minútu nabíjania27,6 km/min14,9 km/minBMW +12,7 km/min
Napätie800 V400 VBMW +400 V
Jazdné výkony a pohon
Výkon469 k204 kBMW +265 k
0–100 km/h ↓4,9 s8 sBMW −3,1 s
Max. rýchlosť210 km/h180 km/hBMW +30 km/h
PohonAWDFWDiný typ
Praktickosť
Hmotnosť ↓2305 kg1810 kgGAC −495 kg
Batožinový priestor490 l442 lBMW +48 l
V2L (externé napájanie)ÁnoÁno—
Dĺžka4782 mm4605 mmBMW +177 mm
Šírka1895 mm1876 mmBMW +19 mm
Výška1595 mm1699 mmGAC +104 mm
Rázvor2897 mm2775 mmBMW +122 mm

Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.

Kalkulačka nákladov na energiu

BMW iX4

Náklady na 100 km4,71
Mesačne59
Ročne707

GAC Aion V

Náklady na 100 km5,01
Mesačne63
Ročne752

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Videorecenzie oboch modelov

BMW iX4

GAC Aion V

Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment D

Často kladené otázky k tomuto porovnaniu

Ktorý má väčší dojazd — BMW iX4 alebo GAC Aion V?

BMW iX4 jazdí ďalej: 828 km WLTP oproti 510 km u GAC Aion V. Je to rozdiel 318 km.

Ako sa líšia pohonné systémy BMW iX4 a GAC Aion V?

BMW iX4 má AWD a 469 k. GAC Aion V má FWD a 204 k.

Ktorý je výkonnejší — BMW iX4 alebo GAC Aion V?

BMW iX4 je silnejší: 469 k oproti 204 k u GAC Aion V. Rozdiel je 265 k.

Ktorý sa nabíja rýchlejšie?

BMW iX4 prijíma až 400 kW DC, GAC Aion V až 180 kW. Nabíjanie z 10 na 80 % trvá 21, respektíve 24 minút.

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.