Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Audi Q4 Sportback e-tron vyhráva 5 : 1
Najväčšie rozdiely: Batožinový priestor — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Xpeng L03 367 l · Nabíjanie DC — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Xpeng L03 236 kW · Spotreba — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Xpeng L03 16 kWh/100 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron je SUV coupe segmentu C, v modelovom roku 2027 v štyroch variantoch: dojazd WLTP od 451 do 576 km, výkon od 204 do 340 k.
Xpeng L03
Xpeng L03 je SUV segmentu C, v modelovom roku 2026 v troch variantoch: dojazd WLTP od 440 do 520 km, výkon od 222 do 431 k.
Profil oproti trhu: Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Xpeng L03Long Range RWD
Audi Q4 Sportback e-tron alebo Xpeng L03 — kto vyhráva v čom
Audi Q4 Sportback e-tron vyhráva 5 : 1
Do výsledku nevstupujú metriky, pri ktorých na jednej strane chýbajú údaje.
Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.
- Dojazd WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +56 km
- Batéria kWhAudi Q4 Sportback e-tron +5,8 kWh
- Spotreba ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −2,6 kWh/100 km
- Výkon kAudi Q4 Sportback e-tron +37 k
- 0–100 km/h ↓ sBez rozdielu
- Max. rýchlosť km/hBez rozdielu
- Nabíjanie DC kWXpeng L03 +71 kW
- Nabíjanie AC kWBez rozdielu
- Nabíjanie ↓ minBez údajov
- Hmotnosť ↓ kgBez údajov
- Batožinový priestor lAudi Q4 Sportback e-tron +160 l
Technické údaje: Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov
| Kľúčové parametre | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Xpeng L03Long Range RWD | Rozdiel |
|---|---|---|---|
| Dojazd a energia | |||
| Dojazd WLTP | 576 km | 520 km | Audi +56 km |
| Batéria | 77 kWh | 71,2 kWh | Audi +5,8 kWh |
| Spotreba ↓ | 13,4 kWh/100 km | 16 kWh/100 km | Audi −2,6 kWh/100 km |
| Nabíjanie | |||
| Nabíjanie DC | 165 kW | 236 kW | Xpeng +71 kW |
| Nabíjanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdielu |
| Nabíjanie 10–80% ↓ | — | 20 min | — |
| Dojazd na minútu nabíjania | — | 18,2 km/min | — |
| Napätie | — | 400 V | — |
| Jazdné výkony a pohon | |||
| Výkon | 286 k | 249 k | Audi +37 k |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 6,6 s | Bez rozdielu |
| Max. rýchlosť | 180 km/h | 180 km/h | Bez rozdielu |
| Pohon | RWD | RWD | — |
| Praktickosť | |||
| Hmotnosť ↓ | — | 1940 kg | — |
| Batožinový priestor | 527 l | 367 l | Audi +160 l |
| V2L (externé napájanie) | Nie | Áno | len Xpeng |
| Dĺžka | — | 4650 mm | — |
| Šírka | — | 1920 mm | — |
| Výška | — | 1600 mm | — |
| Rázvor | — | 2850 mm | — |
Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.
Kalkulačka nákladov na energiu
Audi Q4 Sportback e-tron
Xpeng L03
Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.
Videorecenzie oboch modelov
Audi Q4 Sportback e-tron
Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment C
Často kladené otázky k tomuto porovnaniu
Ktorý má väčší dojazd — Audi Q4 Sportback e-tron alebo Xpeng L03?
Audi Q4 Sportback e-tron jazdí ďalej: 576 km WLTP oproti 520 km u Xpeng L03. Je to rozdiel 56 km.
Ktorý môže napájať spotrebiče zo zásuvky (V2L)?
Len Xpeng L03 — jeho batéria s kapacitou 71,2 kWh potom funguje ako zdroj energie. Audi Q4 Sportback e-tron s 77 kWh túto funkciu neposkytuje.
Ktorý má väčší batožinový priestor?
Audi Q4 Sportback e-tron ponúka viac: 527 l oproti 367 l v Xpeng L03. Rozdiel je 160 l.
Ktorý sa nabíja rýchlejšie?
Audi Q4 Sportback e-tron prijíma až 165 kW DC, Xpeng L03 až 236 kW.
Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie
Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.




