Audi Q4 Sportback e-tron vs Geely EX5
Audi Q4 Sportback e-tron vyhráva 6 : 0
Najväčšie rozdiely: Výkon — Audi Q4 Sportback e-tron 286 k, Geely EX5 217 k · Dojazd WLTP — Audi Q4 Sportback e-tron 576 km, Geely EX5 451 km · Nabíjanie DC — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Geely EX5 135 kW.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron je SUV coupe segmentu C, v modelovom roku 2027 v štyroch variantoch: dojazd WLTP od 451 do 576 km, výkon od 204 do 340 k.
Geely EX5
Geely EX5 je kompaktný crossover zo segmentu C, ktorý ponúka dva varianty batérie s dojazdom až 451 kilometrov a pohonom predných kolies.
Profil oproti trhu: Audi Q4 Sportback e-tron vs Geely EX5
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance- Geely EX5Ultra
Audi Q4 Sportback e-tron alebo Geely EX5 — kto vyhráva v čom
Audi Q4 Sportback e-tron vyhráva 6 : 0
Do výsledku nevstupujú metriky, pri ktorých na jednej strane chýbajú údaje.
Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.
- Dojazd WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +125 km
- Batéria kWhAudi Q4 Sportback e-tron +8,6 kWh
- Spotreba ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −1,8 kWh/100 km
- Výkon kAudi Q4 Sportback e-tron +69 k
- 0–100 km/h ↓ sBez údajov
- Max. rýchlosť km/hBez údajov
- Nabíjanie DC kWAudi Q4 Sportback e-tron +30 kW
- Nabíjanie AC kWBez rozdielu
- Nabíjanie ↓ minBez údajov
- Hmotnosť ↓ kgBez údajov
- Batožinový priestor lAudi Q4 Sportback e-tron +66 l
Technické údaje: Audi Q4 Sportback e-tron vs Geely EX5
Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov
| Kľúčové parametre | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Geely EX5 Ultra | Rozdiel |
|---|---|---|---|
| Dojazd a energia | |||
| Dojazd WLTP | 576 km | 451 km | Audi +125 km |
| Batéria | 77 kWh | 68,39 kWh | Audi +8,6 kWh |
| Spotreba ↓ | 13,4 kWh/100 km | 15,2 kWh/100 km | Audi −1,8 kWh/100 km |
| Nabíjanie | |||
| Nabíjanie DC | 165 kW | 135 kW | Audi +30 kW |
| Nabíjanie AC | 11 kW | 11 kW | Bez rozdielu |
| Nabíjanie 30–80% ↓ | — | 20 min | — |
| Dojazd na minútu nabíjania | — | 11,3 km/min | — |
| Napätie | — | — | — |
| Jazdné výkony a pohon | |||
| Výkon | 286 k | 217 k | Audi +69 k |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | — | — |
| Max. rýchlosť | 180 km/h | — | — |
| Pohon | RWD | FWD | iný typ |
| Praktickosť | |||
| Hmotnosť ↓ | — | 1815 kg | — |
| Batožinový priestor | 527 l | 461 l | Audi +66 l |
| V2L (externé napájanie) | Nie | Áno | len Geely |
| Dĺžka | — | 4615 mm | — |
| Šírka | — | 1901 mm | — |
| Výška | — | 1670 mm | — |
| Rázvor | — | 2750 mm | — |
Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.
Kalkulačka nákladov na energiu
Audi Q4 Sportback e-tron
Geely EX5
Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.
Videorecenzie oboch modelov
Audi Q4 Sportback e-tron
Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV / Crossover, segment C
Často kladené otázky k tomuto porovnaniu
Ktorý má väčší dojazd — Audi Q4 Sportback e-tron alebo Geely EX5?
Audi Q4 Sportback e-tron jazdí ďalej: 576 km WLTP oproti 451 km u Geely EX5. Je to rozdiel 125 km.
Ako sa líšia pohonné systémy Audi Q4 Sportback e-tron a Geely EX5?
Audi Q4 Sportback e-tron má RWD a 286 k. Geely EX5 má FWD a 217 k.
Ktorý môže napájať spotrebiče zo zásuvky (V2L)?
Len Geely EX5 — jeho batéria s kapacitou 68,39 kWh potom funguje ako zdroj energie. Audi Q4 Sportback e-tron s 77 kWh túto funkciu neposkytuje.
Ktorý má väčší batožinový priestor?
Audi Q4 Sportback e-tron ponúka viac: 527 l oproti 461 l v Geely EX5. Rozdiel je 66 l.
Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie
Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.




