Audi Q4 e-tron vs Xpeng L03

Audi Q4 e-tron vyhráva 5 : 1

Najväčšie rozdiely: Nabíjanie DC — Audi Q4 e-tron 165 kW, Xpeng L03 236 kW · Batožinový priestor — Audi Q4 e-tron 515 l, Xpeng L03 367 l · Spotreba — Audi Q4 e-tron 13,7 kWh/100 km, Xpeng L03 16 kWh/100 km.

Audi Q4 e-tron

Audi Q4 e-tron je SUV segmentu C, v modelovom roku 2027 v štyroch variantoch: dojazd WLTP od 440 do 563 km, výkon od 204 do 340 k.

Xpeng L03

Xpeng L03 je SUV segmentu C, v modelovom roku 2026 v troch variantoch: dojazd WLTP od 440 do 520 km, výkon od 222 do 431 k.

Profil oproti trhu: Audi Q4 e-tron vs Xpeng L03

Dojazd WLTPBatériaVýkonNabíjanie DC0–100 km/h

Audi Q4 e-tron alebo Xpeng L03 — kto vyhráva v čom

Audi Q4 e-tron vyhráva 5 : 1

Do výsledku nevstupujú metriky, pri ktorých na jednej strane chýbajú údaje.

Kliknutím na výsek zobrazíte len tieto parametre. Stĺpec ukazuje, kde auto stojí v rámci celého katalógu.

  • Dojazd WLTP kmAudi Q4 e-tron +43 km
    Audi Q4 e-tron
    563
    Xpeng L03
    520
  • Batéria kWhAudi Q4 e-tron +5,8 kWh
    Audi Q4 e-tron
    77
    Xpeng L03
    71,2
  • Spotreba ↓ kWh/100 kmAudi Q4 e-tron −2,3 kWh/100 km
    Audi Q4 e-tron
    13,7
    Xpeng L03
    16
  • Výkon kAudi Q4 e-tron +37 k
    Audi Q4 e-tron
    286
    Xpeng L03
    249
  • 0–100 km/h ↓ sBez rozdielu
    Audi Q4 e-tron
    6,6
    Xpeng L03
    6,6
  • Max. rýchlosť km/hBez rozdielu
    Audi Q4 e-tron
    180
    Xpeng L03
    180
  • Nabíjanie DC kWXpeng L03 +71 kW
    Audi Q4 e-tron
    165
    Xpeng L03
    236
  • Nabíjanie AC kWBez rozdielu
    Audi Q4 e-tron
    11
    Xpeng L03
    11
  • Nabíjanie ↓ minBez údajov
    Audi Q4 e-tron
    —
    Xpeng L03
    20
  • Hmotnosť ↓ kgBez údajov
    Audi Q4 e-tron
    —
    Xpeng L03
    1940
  • Batožinový priestor lAudi Q4 e-tron +148 l
    Audi Q4 e-tron
    515
    Xpeng L03
    367

Pridať tretie auto

Technické údaje: Audi Q4 e-tron vs Xpeng L03

Tučné písmo a podčiarknutie = lepšia hodnota · ↓ = menej je lepšie · — = bez údajov

Technické údaje: Audi Q4 e-tron vs Xpeng L03
Kľúčové parametre Audi Q4 e-tron
e-tron performance
Xpeng L03
Long Range RWD
Rozdiel
Dojazd a energia
Dojazd WLTP563 km520 kmAudi +43 km
Batéria77 kWh71,2 kWhAudi +5,8 kWh
Spotreba ↓13,7 kWh/100 km16 kWh/100 kmAudi −2,3 kWh/100 km
Nabíjanie
Nabíjanie DC165 kW236 kWXpeng +71 kW
Nabíjanie AC11 kW11 kWBez rozdielu
Nabíjanie 10–80% ↓—20 min—
Dojazd na minútu nabíjania—18,2 km/min—
Napätie—400 V—
Jazdné výkony a pohon
Výkon286 k249 kAudi +37 k
0–100 km/h ↓6,6 s6,6 sBez rozdielu
Max. rýchlosť180 km/h180 km/hBez rozdielu
PohonRWDRWD—
Praktickosť
Hmotnosť ↓—1940 kg—
Batožinový priestor515 l367 lAudi +148 l
V2L (externé napájanie)NieÁnolen Xpeng
Dĺžka—4650 mm—
Šírka—1920 mm—
Výška—1600 mm—
Rázvor—2850 mm—

Lepšia hodnota v riadku je tučná a podčiarknutá farbou vozidla. Metriky označené ↓ — menej je lepšie. Rozmery sú zobrazené bez určenia víťaza.

Kalkulačka nákladov na energiu

Audi Q4 e-tron

Náklady na 100 km4,11
Mesačne51
Ročne616

Xpeng L03

Náklady na 100 km4,8
Mesačne60
Ročne720

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Videorecenzie oboch modelov

Audi Q4 e-tron

Xpeng L03

Ďalšie porovnania v tejto triede: SUV, segment C

Často kladené otázky k tomuto porovnaniu

Ktorý má väčší dojazd — Audi Q4 e-tron alebo Xpeng L03?

Audi Q4 e-tron jazdí ďalej: 563 km WLTP oproti 520 km u Xpeng L03. Je to rozdiel 43 km.

Ktorý môže napájať spotrebiče zo zásuvky (V2L)?

Len Xpeng L03 — jeho batéria s kapacitou 71,2 kWh potom funguje ako zdroj energie. Audi Q4 e-tron s 77 kWh túto funkciu neposkytuje.

Ktorý má väčší batožinový priestor?

Audi Q4 e-tron ponúka viac: 515 l oproti 367 l v Xpeng L03. Rozdiel je 148 l.

Ktorý sa nabíja rýchlejšie?

Audi Q4 e-tron prijíma až 165 kW DC, Xpeng L03 až 236 kW.

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.