Subaru Solterra vs Xpeng G6
Xpeng G6 vezet 7:4 arányban
A legnagyobb különbségek: DC töltés — Subaru Solterra 150 kW, Xpeng G6 451 kW · Töltési idő 10–80% — Subaru Solterra 28 min, Xpeng G6 12 min · AC töltés — Subaru Solterra 22 kW, Xpeng G6 11 kW.
Subaru Solterra
A Subaru Solterra egy D-szegmensű, összkerékhajtású SUV, a 2026-os modellévben 343 LE teljesítménnyel és 511 km-es WLTP szerinti hatótávolsággal.
Xpeng G6
Az XPeng G6 egy D-szegmensbeli crossover, amely háromféle hajtásláncot kínál, valamint akár 451 kW teljesítményű gyors (DC) töltést is támogatja.
Profil a piac tükrében: Subaru Solterra vs Xpeng G6
Subaru SolterraAWD · modellév: 2026
Xpeng G6Long Range RWD
Subaru Solterra vagy Xpeng G6 — ki nyer hol
Xpeng G6 vezet 7:4 arányban
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmXpeng G6 +14 km
- Akkumulátor kWhXpeng G6 +6,9 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmSubaru Solterra −3,2 kWh/100 km
- Teljesítmény LESubaru Solterra +47 LE
- 0–100 km/h ↓ sSubaru Solterra −1,6 s
- Végsebesség km/hXpeng G6 +42 km/h
- DC töltés kWXpeng G6 +301 kW
- AC töltés kWSubaru Solterra +11 kW
- Töltési idő ↓ minXpeng G6 −16 min
- Tömeg ↓ kgXpeng G6 −2 kg
- Csomagtartó lXpeng G6 +150 l
Műszaki adatok: Subaru Solterra vs Xpeng G6
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | Subaru SolterraAWD · modellév: 2026 | Xpeng G6Long Range RWD | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 511 km | 525 km | Xpeng +14 km |
| Akkumulátor | 73,1 kWh | 80 kWh | Xpeng +6,9 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 14,3 kWh/100 km | 17,5 kWh/100 km | Subaru −3,2 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 150 kW | 451 kW | Xpeng +301 kW |
| AC töltés | 22 kW | 11 kW | Subaru +11 kW |
| Töltési idő 10–80% ↓ | 28 min | 12 min | Xpeng −16 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 12,8 km/min | 30,6 km/min | Xpeng +17,8 km/min |
| Feszültség | — | 800 V | — |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 343 LE | 296 LE | Subaru +47 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 5,1 s | 6,7 s | Subaru −1,6 s |
| Végsebesség | 160 km/h | 202 km/h | Xpeng +42 km/h |
| Hajtás | AWD | RWD | más típus |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2117 kg | 2115 kg | Xpeng −2 kg |
| Csomagtartó | 421 l | 571 l | Xpeng +150 l |
| V2L (külső áramellátás) | Nem | Igen | csak Xpeng |
| Hosszúság | — | 4758 mm | — |
| Szélesség | — | 1920 mm | — |
| Magasság | — | 1650 mm | — |
| Tengelytáv | — | 2890 mm | — |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
Subaru Solterra
Xpeng G6
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Subaru Solterra
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV / Crossover, szegmens D
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Subaru Solterra vagy Xpeng G6?
A(z) Xpeng G6 távolabb jut: 525 km WLTP szemben a(z) Subaru Solterra 511 km-ével. Ez 14 km különbséget jelent.
Miben tér el egymástól a(z) Subaru Solterra és a(z) Xpeng G6 hajtása?
A(z) Subaru Solterra hajtása AWD, teljesítménye 343 LE. A(z) Xpeng G6 hajtása RWD, teljesítménye 296 LE.
Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?
Csak a(z) Xpeng G6 — annak a(z) 80 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) Subaru Solterra a(z) 73,1 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Xpeng G6 több helyet kínál: 571 l szemben a(z) Subaru Solterra 421 l-ével. A különbség 150 l.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.




