Lancia Gamma vs Lynk & Co 02

Lancia Gamma vezet 6:4 arányban

A legnagyobb különbségek: WLTP hatótávolság — Lancia Gamma 741 km, Lynk & Co 02 445 km · AC töltés — Lancia Gamma 7 kW, Lynk & Co 02 11 kW · Akkumulátor — Lancia Gamma 97,2 kWh, Lynk & Co 02 66 kWh.

Lancia Gamma

A Lancia Gamma egy elektromos C-szegmensű crossover három változatban: a WLTP szerinti hatótávolság 543 és 741 km között van, a teljesítmény pedig 230 és 350 lóerő közötti; az egyenáramú töltés kapacitása pedig 160 kW.

Lynk & Co 02

A Lynk & Co 02 Long Range (2025-ös modellév) egy kompakt méretű SUV, hátsókerék-hajtással és a WLTP szabvány szerint 445 kilométeres hatótávval.

Profil a piac tükrében: Lancia Gamma vs Lynk & Co 02

WLTP hatótávolságAkkumulátorTeljesítményDC töltés0–100 km/h

Lancia Gamma vagy Lynk & Co 02 — ki nyer hol

Lancia Gamma vezet 6:4 arányban

Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.

  • WLTP hatótávolság kmLancia Gamma +296 km
    Lancia Gamma
    741
    Lynk & Co 02
    445
  • Akkumulátor kWhLancia Gamma +31,2 kWh
    Lancia Gamma
    97,2
    Lynk & Co 02
    66
  • Fogyasztás ↓ kWh/100 kmLancia Gamma −0,9 kWh/100 km
    Lancia Gamma
    16,2
    Lynk & Co 02
    17,1
  • Teljesítmény LELynk & Co 02 +27 LE
    Lancia Gamma
    245
    Lynk & Co 02
    272
  • 0–100 km/h ↓ sLynk & Co 02 −2,3 s
    Lancia Gamma
    7,8
    Lynk & Co 02
    5,5
  • Végsebesség km/hLancia Gamma +10 km/h
    Lancia Gamma
    190
    Lynk & Co 02
    180
  • DC töltés kWLancia Gamma +10 kW
    Lancia Gamma
    160
    Lynk & Co 02
    150
  • AC töltés kWLynk & Co 02 +4 kW
    Lancia Gamma
    7
    Lynk & Co 02
    11
  • Tömeg ↓ kgLynk & Co 02 −315 kg
    Lancia Gamma
    2135
    Lynk & Co 02
    1820
  • Csomagtartó lLancia Gamma +150 l
    Lancia Gamma
    560
    Lynk & Co 02
    410

Harmadik autó hozzáadása

Műszaki adatok: Lancia Gamma vs Lynk & Co 02

Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat

Műszaki adatok: Lancia Gamma vs Lynk & Co 02
Főbb paraméterek Lancia Gamma
Long Range
Lynk & Co 02
Long Range
Különbség
Hatótáv és energia
WLTP hatótávolság741 km445 kmLancia +296 km
Akkumulátor97,2 kWh66 kWhLancia +31,2 kWh
Fogyasztás ↓16,2 kWh/100 km17,1 kWh/100 kmLancia −0,9 kWh/100 km
Töltés
DC töltés160 kW150 kWLancia +10 kW
AC töltés7 kW11 kWLynk & Co +4 kW
Töltési idő ⚠27 min 20–80%30 min 10–80%3 min
Töltési percenként nyert hatótávolság16,5 km/min10,4 km/minLancia +6,1 km/min
Feszültség400 V400 VNincs különbség
Teljesítmény és hajtás
Teljesítmény245 LE272 LELynk & Co +27 LE
0–100 km/h ↓7,8 s5,5 sLynk & Co −2,3 s
Végsebesség190 km/h180 km/hLancia +10 km/h
HajtásFWDRWDmás típus
Praktikum
Tömeg ↓2135 kg1820 kgLynk & Co −315 kg
Csomagtartó560 l410 lLancia +150 l
V2L (külső áramellátás)IgenIgen—
Hosszúság4672 mm4460 mmLancia +212 mm
Szélesség1898 mm1845 mmLancia +53 mm
Magasság1664 mm1573 mmLancia +91 mm
Tengelytáv2791 mm2755 mmLancia +36 mm

A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.

Energiaköltség-kalkulátor

Lancia Gamma

Költség 100 km-enként4,86
Havonta61
Évente729

Lynk & Co 02

Költség 100 km-enként5,13
Havonta64
Évente770

Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.

Videós tesztek mindkét modellről

Lancia Gamma

Lynk & Co 02

Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: Crossover / SUV, szegmens C

Gyakori kérdések erről az összehasonlításról

Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Lancia Gamma vagy Lynk & Co 02?

A(z) Lancia Gamma távolabb jut: 741 km WLTP szemben a(z) Lynk & Co 02 445 km-ével. Ez 296 km különbséget jelent.

Miben tér el egymástól a(z) Lancia Gamma és a(z) Lynk & Co 02 hajtása?

A(z) Lancia Gamma hajtása FWD, teljesítménye 245 LE. A(z) Lynk & Co 02 hajtása RWD, teljesítménye 272 LE.

Melyiknek nagyobb a csomagtere?

A(z) Lancia Gamma több helyet kínál: 560 l szemben a(z) Lynk & Co 02 410 l-ével. A különbség 150 l.

Melyik töltődik gyorsabban?

A(z) Lancia Gamma akár 160 kW DC-t is elfogad, a(z) Lynk & Co 02 akár 150 kW-ot.

A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat

A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.