Changan Deepal S05 vs Smart #3

Changan Deepal S05 vezet 6:3 arányban

A legnagyobb különbségek: AC töltés — Changan Deepal S05 11 kW, Smart #3 22 kW · DC töltés — Changan Deepal S05 200 kW, Smart #3 150 kW · Csomagtartó — Changan Deepal S05 492 l, Smart #3 370 l.

Changan Deepal S05

A Changan Deepal S05 egy C-szegmensű SUV, a 2026-os modellévben két változatban: az RWD Max 488 km-es WLTP szerinti hatótávolsággal és az AWD Max 435 LE teljesítménnyel.

Smart #3

A Smart #3 egy elektromos SUV, amely három különböző hajtás- és akkumulátorkapacitási lehetőséget kínál.

Profil a piac tükrében: Changan Deepal S05 vs Smart #3

WLTP hatótávolságAkkumulátorTeljesítményDC töltés0–100 km/h

Changan Deepal S05 vagy Smart #3 — ki nyer hol

Changan Deepal S05 vezet 6:3 arányban

Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.

  • WLTP hatótávolság kmChangan Deepal S05 +33 km
    Changan Deepal S05
    488
    Smart #3
    455
  • Akkumulátor kWhChangan Deepal S05 +2,8 kWh
    Changan Deepal S05
    68,8
    Smart #3
    66
  • Fogyasztás ↓ kWh/100 kmChangan Deepal S05 −0,1 kWh/100 km
    Changan Deepal S05
    15,9
    Smart #3
    16
  • Teljesítmény LENincs különbség
    Changan Deepal S05
    272
    Smart #3
    272
  • 0–100 km/h ↓ sSmart #3 −1,7 s
    Changan Deepal S05
    7,5
    Smart #3
    5,8
  • Végsebesség km/hNincs különbség
    Changan Deepal S05
    180
    Smart #3
    180
  • DC töltés kWChangan Deepal S05 +50 kW
    Changan Deepal S05
    200
    Smart #3
    150
  • AC töltés kWSmart #3 +11 kW
    Changan Deepal S05
    11
    Smart #3
    22
  • Töltési idő ↓ minChangan Deepal S05 −7 min
    Changan Deepal S05
    23
    Smart #3
    30
  • Tömeg ↓ kgSmart #3 −160 kg
    Changan Deepal S05
    1940
    Smart #3
    1780
  • Csomagtartó lChangan Deepal S05 +122 l
    Changan Deepal S05
    492
    Smart #3
    370

Harmadik autó hozzáadása

Műszaki adatok: Changan Deepal S05 vs Smart #3

Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat

Műszaki adatok: Changan Deepal S05 vs Smart #3
Főbb paraméterek Changan Deepal S05
RWD Max
Smart #3
Pro+
Különbség
Hatótáv és energia
WLTP hatótávolság488 km455 kmChangan +33 km
Akkumulátor68,8 kWh66 kWhChangan +2,8 kWh
Fogyasztás ↓15,9 kWh/100 km16 kWh/100 kmChangan −0,1 kWh/100 km
Töltés
DC töltés200 kW150 kWChangan +50 kW
AC töltés11 kW22 kWSmart +11 kW
Töltési idő 10–80% ↓23 min30 minChangan −7 min
Töltési percenként nyert hatótávolság14,9 km/min10,6 km/minChangan +4,3 km/min
Feszültség400 V400 VNincs különbség
Teljesítmény és hajtás
Teljesítmény272 LE272 LENincs különbség
0–100 km/h ↓7,5 s5,8 sSmart −1,7 s
Végsebesség180 km/h180 km/hNincs különbség
HajtásRWDRWD—
Praktikum
Tömeg ↓1940 kg1780 kgSmart −160 kg
Csomagtartó492 l370 lChangan +122 l
V2L (külső áramellátás)IgenIgen—
Hosszúság4598 mm4400 mmChangan +198 mm
Szélesség1900 mm1844 mmChangan +56 mm
Magasság1600 mm1556 mmChangan +44 mm
Tengelytáv2880 mm2785 mmChangan +95 mm

A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.

Energiaköltség-kalkulátor

Changan Deepal S05

Költség 100 km-enként4,77
Havonta60
Évente716

Smart #3

Költség 100 km-enként4,8
Havonta60
Évente720

Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.

Videós tesztek mindkét modellről

Changan Deepal S05

Smart #3

Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens C

Gyakori kérdések erről az összehasonlításról

Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Changan Deepal S05 vagy Smart #3?

A(z) Changan Deepal S05 távolabb jut: 488 km WLTP szemben a(z) Smart #3 455 km-ével. Ez 33 km különbséget jelent.

Melyiknek nagyobb a csomagtere?

A(z) Changan Deepal S05 több helyet kínál: 492 l szemben a(z) Smart #3 370 l-ével. A különbség 122 l.

Melyik töltődik gyorsabban?

A(z) Changan Deepal S05 akár 200 kW DC-t is elfogad, a(z) Smart #3 akár 150 kW-ot. A töltés 10%-ról 80%-ra rendre 23 és 30 perc.

A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat

A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.