BMW iX4 vs Leapmotor C10

BMW iX4 vezet 8:1 arányban

A legnagyobb különbségek: DC töltés — BMW iX4 400 kW, Leapmotor C10 180 kW · WLTP hatótávolság — BMW iX4 828 km, Leapmotor C10 510 km · Teljesítmény — BMW iX4 469 LE, Leapmotor C10 299 LE.

BMW iX4

A BMW iX4 egy elektromos szabadidőjármű (SUV), amely a D szegmensbe tartozik, összkerékhajtással (AWD): 374–469 lóerős, akár 828 km-es hatótávval (WLTP szerint), és DC töltéssel, akár 400 kW teljesítményig.

Leapmotor C10

A Leapmotor C10 egy D-szegmensű SUV három változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 420 és 510 km között, teljesítménye 218 és 571 LE között van.

Profil a piac tükrében: BMW iX4 vs Leapmotor C10

WLTP hatótávolságAkkumulátorTeljesítményDC töltés0–100 km/h

BMW iX4 vagy Leapmotor C10 — ki nyer hol

BMW iX4 vezet 8:1 arányban

Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.

  • WLTP hatótávolság kmBMW iX4 +318 km
    BMW iX4
    828
    Leapmotor C10
    510
  • Akkumulátor kWhBMW iX4 +26,8 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Leapmotor C10
    81,9
  • Fogyasztás ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −2,3 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Leapmotor C10
    18
  • Teljesítmény LEBMW iX4 +170 LE
    BMW iX4
    469
    Leapmotor C10
    299
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1,7 s
    BMW iX4
    4,9
    Leapmotor C10
    6,6
  • Végsebesség km/hBMW iX4 +20 km/h
    BMW iX4
    210
    Leapmotor C10
    190
  • DC töltés kWBMW iX4 +220 kW
    BMW iX4
    400
    Leapmotor C10
    180
  • AC töltés kWNincs különbség
    BMW iX4
    11
    Leapmotor C10
    11
  • Tömeg ↓ kgLeapmotor C10 −275 kg
    BMW iX4
    2305
    Leapmotor C10
    2030
  • Csomagtartó lBMW iX4 +55 l
    BMW iX4
    490
    Leapmotor C10
    435

Harmadik autó hozzáadása

Műszaki adatok: BMW iX4 vs Leapmotor C10

Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat

Műszaki adatok: BMW iX4 vs Leapmotor C10
Főbb paraméterek BMW iX4
50 xDrive
Leapmotor C10
Design Long Range RWD (81,9 kWh)
Különbség
Hatótáv és energia
WLTP hatótávolság828 km510 kmBMW +318 km
Akkumulátor108,7 kWh81,9 kWhBMW +26,8 kWh
Fogyasztás ↓15,7 kWh/100 km18 kWh/100 kmBMW −2,3 kWh/100 km
Töltés
DC töltés400 kW180 kWBMW +220 kW
AC töltés11 kW11 kWNincs különbség
Töltési idő ⚠21 min 10–80%22 min 30–80%1 min
Töltési percenként nyert hatótávolság27,6 km/min11,6 km/minBMW +16 km/min
Feszültség800 V800 VNincs különbség
Teljesítmény és hajtás
Teljesítmény469 LE299 LEBMW +170 LE
0–100 km/h ↓4,9 s6,6 sBMW −1,7 s
Végsebesség210 km/h190 km/hBMW +20 km/h
HajtásAWDRWDmás típus
Praktikum
Tömeg ↓2305 kg2030 kgLeapmotor −275 kg
Csomagtartó490 l435 lBMW +55 l
V2L (külső áramellátás)IgenIgen—
Hosszúság4782 mm4739 mmBMW +43 mm
Szélesség1895 mm1900 mmLeapmotor +5 mm
Magasság1595 mm1680 mmLeapmotor +85 mm
Tengelytáv2897 mm2825 mmBMW +72 mm

A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.

Energiaköltség-kalkulátor

BMW iX4

Költség 100 km-enként4,71
Havonta59
Évente707

Leapmotor C10

Költség 100 km-enként5,4
Havonta67
Évente810

Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.

Videós tesztek mindkét modellről

BMW iX4

Leapmotor C10

Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens D

Gyakori kérdések erről az összehasonlításról

Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — BMW iX4 vagy Leapmotor C10?

A(z) BMW iX4 távolabb jut: 828 km WLTP szemben a(z) Leapmotor C10 510 km-ével. Ez 318 km különbséget jelent.

Miben tér el egymástól a(z) BMW iX4 és a(z) Leapmotor C10 hajtása?

A(z) BMW iX4 hajtása AWD, teljesítménye 469 LE. A(z) Leapmotor C10 hajtása RWD, teljesítménye 299 LE.

Melyik erősebb — a(z) BMW iX4 vagy a(z) Leapmotor C10?

A(z) BMW iX4 erősebb: 469 LE, szemben a(z) Leapmotor C10 299 LE teljesítményével. A különbség 170 LE.

Melyiknek nagyobb a csomagtere?

A(z) BMW iX4 több helyet kínál: 490 l szemben a(z) Leapmotor C10 435 l-ével. A különbség 55 l.

A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat

A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.