Lancia Gamma vs Toyota C-HR+

Lancia Gamma vodi 6 prema 4

Najveće razlike: Punjenje AC — Lancia Gamma 7 kW, Toyota C-HR+ 11 kW · Baterija — Lancia Gamma 97,2 kWh, Toyota C-HR+ 72 kWh · Prtljažnik — Lancia Gamma 560 l, Toyota C-HR+ 416 l.

Lancia Gamma

Lancia Gamma je električni crossover iz segmenta C, dostupan u tri verzije: s dometom WLTP od 543 do 741 km, snagom od 230 do 350 konjskih snaga i mogućnošću brzog punjenja (DC) od 160 kW.

Toyota C-HR+

Toyota C-HR+ je crossover segmenta C u tri izvedbe: domet prema WLTP-u od 458 do 606 km, snaga od 167 do 343 KS.

Profil u odnosu na tržište: Lancia Gamma vs Toyota C-HR+

Domet WLTPBaterijaSnagaPunjenje DC0–100 km/h

Lancia Gamma ili Toyota C-HR+ — tko pobjeđuje gdje

Lancia Gamma vodi 6 prema 4

Kliknite isječak da vidite samo te vrijednosti. Traka pokazuje gdje se automobil nalazi u cijelom katalogu.

  • Domet WLTP kmLancia Gamma +135 km
    Lancia Gamma
    741
    Toyota C-HR+
    606
  • Baterija kWhLancia Gamma +25,2 kWh
    Lancia Gamma
    97,2
    Toyota C-HR+
    72
  • Potrošnja ↓ kWh/100 kmToyota C-HR+ −2,8 kWh/100 km
    Lancia Gamma
    16,2
    Toyota C-HR+
    13,4
  • Snaga KSLancia Gamma +21 KS
    Lancia Gamma
    245
    Toyota C-HR+
    224
  • 0–100 km/h ↓ sToyota C-HR+ −0,4 s
    Lancia Gamma
    7,8
    Toyota C-HR+
    7,4
  • Maksimalna brzina km/hLancia Gamma +30 km/h
    Lancia Gamma
    190
    Toyota C-HR+
    160
  • Punjenje DC kWLancia Gamma +10 kW
    Lancia Gamma
    160
    Toyota C-HR+
    150
  • Punjenje AC kWToyota C-HR+ +4 kW
    Lancia Gamma
    7
    Toyota C-HR+
    11
  • Težina ↓ kgToyota C-HR+ −245 kg
    Lancia Gamma
    2135
    Toyota C-HR+
    1890
  • Prtljažnik lLancia Gamma +144 l
    Lancia Gamma
    560
    Toyota C-HR+
    416

Dodajte treći automobil

Tehnički podaci: Lancia Gamma vs Toyota C-HR+

Podebljano i podcrtano = bolja vrijednost · ↓ = manje je bolje · — = nema podataka

Tehnički podaci: Lancia Gamma vs Toyota C-HR+
Ključni parametri Lancia Gamma
Long Range
Toyota C-HR+
77 kWh
Razlika
Domet i energija
Domet WLTP741 km606 kmLancia +135 km
Baterija97,2 kWh72 kWhLancia +25,2 kWh
Potrošnja ↓16,2 kWh/100 km13,4 kWh/100 kmToyota −2,8 kWh/100 km
Punjenje
Punjenje DC160 kW150 kWLancia +10 kW
Punjenje AC7 kW11 kWToyota +4 kW
Punjenje ⚠27 min 20–80%28 min 10–80%1 min
Domet po minuti punjenja16,5 km/min15,2 km/minLancia +1,3 km/min
Napon400 V400 VBez razlike
Performanse i pogon
Snaga245 KS224 KSLancia +21 KS
0–100 km/h ↓7,8 s7,4 sToyota −0,4 s
Maksimalna brzina190 km/h160 km/hLancia +30 km/h
PogonFWDFWD—
Praktičnost
Težina ↓2135 kg1890 kgToyota −245 kg
Prtljažnik560 l416 lLancia +144 l
V2L (vanjsko napajanje)DaDa—
Duljina4672 mm4520 mmLancia +152 mm
Širina1898 mm1870 mmLancia +28 mm
Visina1664 mm1595 mmLancia +69 mm
Međuosovinski razmak2791 mm2750 mmLancia +41 mm

Bolja vrijednost u svakom redu podebljana je i podcrtana bojom automobila. Metrike označene s ↓ — niža vrijednost je bolja. Dimenzije se prikazuju bez odabira pobjednika.

Kalkulator troškova energije

Lancia Gamma

Trošak na 100 km4,86
Mjesečno61
Godišnje729

Toyota C-HR+

Trošak na 100 km4,02
Mjesečno50
Godišnje603

Iznosi u vašoj valuti — unesite cijene u valuti koju koristite.

Video recenzije oba modela

Lancia Gamma

Toyota C-HR+

Ostale usporedbe u ovoj klasi: Crossover, segment C

Često postavljana pitanja o ovoj usporedbi

Koji ima veći domet — Lancia Gamma ili Toyota C-HR+?

Lancia Gamma ide dalje: 741 km WLTP nasuprot 606 km modela Toyota C-HR+. Razlika je 135 km.

Koji ima veći prtljažni prostor?

Lancia Gamma nudi više: 560 l nasuprot 416 l u modelu Toyota C-HR+. Razlika je 144 l.

Koji se brže puni?

Lancia Gamma prihvaća do 160 kW DC, Toyota C-HR+ do 150 kW.

Koji je jeftiniji za vožnju?

Toyota C-HR+ troši manje struje: 13,4 kWh/100 km nasuprot 16,2 kWh/100 km u modelu Lancia Gamma. Na 15000 km godišnje, to je razlika od 420 kWh — kalkulator na ovoj stranici to pretvara u novac.

Tehnički podaci potječu iz službenih materijala proizvođača i trudimo se provjeriti ih, ali proizvođač može promijeniti specifikaciju bez najave i pogreške su moguće. Prije kupnje provjerite podatke kod prodavatelja — ne preuzimamo odgovornost za odluke donesene na temelju ovih podataka. Potpuna pravna napomena

Domet, potrošnja i težina navodimo za osnovnu konfiguraciju: proizvođači ih homologiraju u rasponima ovisno o felgama i opremi (npr. 533–592 km), a mi uzimamo najlakšu varijantu, na najmanjim felgama – dakle najpovoljniju. Isti model na većim kotačima prevalit će kraću udaljenost.