BMW iX4 vs Genesis GV60

BMW iX4 vodi 8 prema 2

Najveće razlike: Snaga — BMW iX4 469 KS, Genesis GV60 229 KS · Punjenje DC — BMW iX4 400 kW, Genesis GV60 240 kW · 0–100 km/h — BMW iX4 4,9 s, Genesis GV60 7,8 s.

BMW iX4

BMW iX4 je električni SUV iz segmenta D s pogonom na sve kotače (AWD): snage od 374 do 469 konjskih snaga, dometa do 828 km prema WLTP standardu i mogućnosti brzog punjenja (DC) do 400 kW.

Genesis GV60

Genesis GV60 je crossover vozila iz segmenta D, koji nudi pogon na jednu ili dvije osovine i snagu od 229 do 490 konjskih snaga.

Profil u odnosu na tržište: BMW iX4 vs Genesis GV60

Domet WLTPBaterijaSnagaPunjenje DC0–100 km/h

BMW iX4 ili Genesis GV60 — tko pobjeđuje gdje

BMW iX4 vodi 8 prema 2

Kliknite isječak da vidite samo te vrijednosti. Traka pokazuje gdje se automobil nalazi u cijelom katalogu.

  • Domet WLTP kmBMW iX4 +267 km
    BMW iX4
    828
    Genesis GV60
    561
  • Baterija kWhBMW iX4 +24,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Genesis GV60
    84
  • Potrošnja ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −1 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Genesis GV60
    16,7
  • Snaga KSBMW iX4 +240 KS
    BMW iX4
    469
    Genesis GV60
    229
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −2,9 s
    BMW iX4
    4,9
    Genesis GV60
    7,8
  • Maksimalna brzina km/hBMW iX4 +25 km/h
    BMW iX4
    210
    Genesis GV60
    185
  • Punjenje DC kWBMW iX4 +160 kW
    BMW iX4
    400
    Genesis GV60
    240
  • Punjenje AC kWBez razlike
    BMW iX4
    11
    Genesis GV60
    11
  • Punjenje ↓ minGenesis GV60 −3 min
    BMW iX4
    21
    Genesis GV60
    18
  • Težina ↓ kgGenesis GV60 −255 kg
    BMW iX4
    2305
    Genesis GV60
    2050
  • Prtljažnik lBMW iX4 +58 l
    BMW iX4
    490
    Genesis GV60
    432

Dodajte treći automobil

Tehnički podaci: BMW iX4 vs Genesis GV60

Podebljano i podcrtano = bolja vrijednost · ↓ = manje je bolje · — = nema podataka

Tehnički podaci: BMW iX4 vs Genesis GV60
Ključni parametri BMW iX4
50 xDrive
Genesis GV60
Premium RWD
Razlika
Domet i energija
Domet WLTP828 km561 kmBMW +267 km
Baterija108,7 kWh84 kWhBMW +24,7 kWh
Potrošnja ↓15,7 kWh/100 km16,7 kWh/100 kmBMW −1 kWh/100 km
Punjenje
Punjenje DC400 kW240 kWBMW +160 kW
Punjenje AC11 kW11 kWBez razlike
Punjenje 10–80% ↓21 min18 minGenesis −3 min
Domet po minuti punjenja27,6 km/min21,8 km/minBMW +5,8 km/min
Napon800 V800 VBez razlike
Performanse i pogon
Snaga469 KS229 KSBMW +240 KS
0–100 km/h ↓4,9 s7,8 sBMW −2,9 s
Maksimalna brzina210 km/h185 km/hBMW +25 km/h
PogonAWDRWDdrugi tip
Praktičnost
Težina ↓2305 kg2050 kgGenesis −255 kg
Prtljažnik490 l432 lBMW +58 l
V2L (vanjsko napajanje)DaDa—
Duljina4782 mm4515 mmBMW +267 mm
Širina1895 mm1890 mmBMW +5 mm
Visina1595 mm1580 mmBMW +15 mm
Međuosovinski razmak2897 mm2900 mmGenesis +3 mm

Bolja vrijednost u svakom redu podebljana je i podcrtana bojom automobila. Metrike označene s ↓ — niža vrijednost je bolja. Dimenzije se prikazuju bez odabira pobjednika.

Kalkulator troškova energije

BMW iX4

Trošak na 100 km4,71
Mjesečno59
Godišnje707

Genesis GV60

Trošak na 100 km5,01
Mjesečno63
Godišnje752

Iznosi u vašoj valuti — unesite cijene u valuti koju koristite.

Video recenzije oba modela

BMW iX4

Genesis GV60

Ostale usporedbe u ovoj klasi: SUV / Crossover, segment D

Često postavljana pitanja o ovoj usporedbi

Koji ima veći domet — BMW iX4 ili Genesis GV60?

BMW iX4 ide dalje: 828 km WLTP nasuprot 561 km modela Genesis GV60. Razlika je 267 km.

Kako se razlikuju pogonski sustavi modela BMW iX4 i Genesis GV60?

BMW iX4 ima AWD i 469 KS. Genesis GV60 ima RWD i 229 KS.

Koji je snažniji — BMW iX4 ili Genesis GV60?

BMW iX4 je jači: 469 KS nasuprot 229 KS modela Genesis GV60. Razlika je 240 KS.

Koji ima veći prtljažni prostor?

BMW iX4 nudi više: 490 l nasuprot 432 l u modelu Genesis GV60. Razlika je 58 l.

Tehnički podaci potječu iz službenih materijala proizvođača i trudimo se provjeriti ih, ali proizvođač može promijeniti specifikaciju bez najave i pogreške su moguće. Prije kupnje provjerite podatke kod prodavatelja — ne preuzimamo odgovornost za odluke donesene na temelju ovih podataka. Potpuna pravna napomena

Domet, potrošnja i težina navodimo za osnovnu konfiguraciju: proizvođači ih homologiraju u rasponima ovisno o felgama i opremi (npr. 533–592 km), a mi uzimamo najlakšu varijantu, na najmanjim felgama – dakle najpovoljniju. Isti model na većim kotačima prevalit će kraću udaljenost.