Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Audi Q4 Sportback e-tron vodi 5 prema 1
Najveće razlike: Prtljažnik — Audi Q4 Sportback e-tron 527 l, Xpeng L03 367 l · Punjenje DC — Audi Q4 Sportback e-tron 165 kW, Xpeng L03 236 kW · Potrošnja — Audi Q4 Sportback e-tron 13,4 kWh/100 km, Xpeng L03 16 kWh/100 km.
Audi Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 Sportback e-tron je SUV coupe segmenta C, u modelnoj godini 2027. u četiri izvedbe: domet prema WLTP-u od 451 do 576 km, snaga od 204 do 340 KS.
Xpeng L03
Xpeng L03 je SUV segmenta C, u modelnoj godini 2026. u tri izvedbe: domet prema WLTP-u od 440 do 520 km, snaga od 222 do 431 KS.
Profil u odnosu na tržište: Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance
Xpeng L03Long Range RWD
Audi Q4 Sportback e-tron ili Xpeng L03 — tko pobjeđuje gdje
Audi Q4 Sportback e-tron vodi 5 prema 1
Rezultat ne uključuje metrike za koje nedostaju podaci na jednoj strani.
Kliknite isječak da vidite samo te vrijednosti. Traka pokazuje gdje se automobil nalazi u cijelom katalogu.
- Domet WLTP kmAudi Q4 Sportback e-tron +56 km
- Baterija kWhAudi Q4 Sportback e-tron +5,8 kWh
- Potrošnja ↓ kWh/100 kmAudi Q4 Sportback e-tron −2,6 kWh/100 km
- Snaga KSAudi Q4 Sportback e-tron +37 KS
- 0–100 km/h ↓ sBez razlike
- Maksimalna brzina km/hBez razlike
- Punjenje DC kWXpeng L03 +71 kW
- Punjenje AC kWBez razlike
- Punjenje ↓ minNema podataka
- Težina ↓ kgNema podataka
- Prtljažnik lAudi Q4 Sportback e-tron +160 l
Tehnički podaci: Audi Q4 Sportback e-tron vs Xpeng L03
Podebljano i podcrtano = bolja vrijednost · ↓ = manje je bolje · — = nema podataka
| Ključni parametri | Audi Q4 Sportback e-trone-tron performance | Xpeng L03Long Range RWD | Razlika |
|---|---|---|---|
| Domet i energija | |||
| Domet WLTP | 576 km | 520 km | Audi +56 km |
| Baterija | 77 kWh | 71,2 kWh | Audi +5,8 kWh |
| Potrošnja ↓ | 13,4 kWh/100 km | 16 kWh/100 km | Audi −2,6 kWh/100 km |
| Punjenje | |||
| Punjenje DC | 165 kW | 236 kW | Xpeng +71 kW |
| Punjenje AC | 11 kW | 11 kW | Bez razlike |
| Punjenje 10–80% ↓ | — | 20 min | — |
| Domet po minuti punjenja | — | 18,2 km/min | — |
| Napon | — | 400 V | — |
| Performanse i pogon | |||
| Snaga | 286 KS | 249 KS | Audi +37 KS |
| 0–100 km/h ↓ | 6,6 s | 6,6 s | Bez razlike |
| Maksimalna brzina | 180 km/h | 180 km/h | Bez razlike |
| Pogon | RWD | RWD | — |
| Praktičnost | |||
| Težina ↓ | — | 1940 kg | — |
| Prtljažnik | 527 l | 367 l | Audi +160 l |
| V2L (vanjsko napajanje) | Ne | Da | samo Xpeng |
| Duljina | — | 4650 mm | — |
| Širina | — | 1920 mm | — |
| Visina | — | 1600 mm | — |
| Međuosovinski razmak | — | 2850 mm | — |
Bolja vrijednost u svakom redu podebljana je i podcrtana bojom automobila. Metrike označene s ↓ — niža vrijednost je bolja. Dimenzije se prikazuju bez odabira pobjednika.
Kalkulator troškova energije
Audi Q4 Sportback e-tron
Xpeng L03
Iznosi u vašoj valuti — unesite cijene u valuti koju koristite.
Video recenzije oba modela
Audi Q4 Sportback e-tron
Xpeng L03
Ostale usporedbe u ovoj klasi: SUV, segment C
Često postavljana pitanja o ovoj usporedbi
Koji ima veći domet — Audi Q4 Sportback e-tron ili Xpeng L03?
Audi Q4 Sportback e-tron ide dalje: 576 km WLTP nasuprot 520 km modela Xpeng L03. Razlika je 56 km.
Koji može napajati uređaje iz utičnice (V2L)?
Samo Xpeng L03 — njegova baterija od 71,2 kWh tada služi kao izvor napajanja. Model Audi Q4 Sportback e-tron s 77 kWh to ne nudi.
Koji ima veći prtljažni prostor?
Audi Q4 Sportback e-tron nudi više: 527 l nasuprot 367 l u modelu Xpeng L03. Razlika je 160 l.
Koji se brže puni?
Audi Q4 Sportback e-tron prihvaća do 165 kW DC, Xpeng L03 do 236 kW.
Tehnički podaci potječu iz službenih materijala proizvođača i trudimo se provjeriti ih, ali proizvođač može promijeniti specifikaciju bez najave i pogreške su moguće. Prije kupnje provjerite podatke kod prodavatelja — ne preuzimamo odgovornost za odluke donesene na temelju ovih podataka. Potpuna pravna napomena
Domet, potrošnja i težina navodimo za osnovnu konfiguraciju: proizvođači ih homologiraju u rasponima ovisno o felgama i opremi (npr. 533–592 km), a mi uzimamo najlakšu varijantu, na najmanjim felgama – dakle najpovoljniju. Isti model na većim kotačima prevalit će kraću udaljenost.




