Togg T10F

Nedostupné na Slovensku — Dostupné v: DE
Dĺžka
4830 mm
Výška
1553 mm
Rázvor
2890 mm
335–610 km
Dojazd WLTP
52,4–88,5 kWh
Batéria
180 kW
Nabíjanie DC

Ohodnoťte toto autoPridať meranie

Togg T10F je sedan segmentu D, v modelovom roku 2026 v troch variantoch: dojazd WLTP od 335 do 610 km, výkon od 218 do 435 k.

Togg T10F je elektrický sedan segmentu D, vyrábaný od roku 2024 tureckou značkou Togg. V modelovom roku 2026 sa všetky verzie nabíjajú jednosmerným prúdom (DC) výkonom 180 kW, od 20 do 80 % za 28 minút. Batožinový priestor má 505 l.

Verzia V1E RWD Standard Range má batériu 52,4 kWh, výkon 218 k, pohon zadných kolies a dojazd WLTP 335 km. Verzia V1 RWD Long Range má batériu 88,5 kWh, rovnaký výkon a najdlhší dojazd v ponuke: 610 km. Verzia V2 4More má batériu 88,5 kWh, výkon 435 k, pohon všetkých kolies (AWD), dojazd 523 km a zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 4,1 s.

Čím sa varianty líšia

V1E RWD Standard Range52,4
V1 RWD Long Range88,5 Najlepšia hodnota
V2 4More88,5 Najlepšia hodnota
V1E RWD Standard Range335
V1 RWD Long Range610 Najlepšia hodnota
V2 4More523
V1E RWD Standard Range218
V1 RWD Long Range218
V2 4More435 Najlepšia hodnota
0–100 km/h (s, menej=lepšie)
V1E RWD Standard Range7,2
V1 RWD Long Range7,5
V2 4More4,1 Najlepšia hodnota
Max. rýchlosť (km/h)
V1E RWD Standard Range172
V1 RWD Long Range172
V2 4More177 Najlepšia hodnota
Hmotnosť (kg, menej=lepšie)
V1E RWD Standard Range1923 Najlepšia hodnota
V1 RWD Long Range2079
V2 4More2219
V1E RWD Standard Range · RWDV1 RWD Long Range · RWDV2 4More · AWD
Spoločné pre všetky varianty
Spoločné pre všetky varianty
Nabíjanie DC180 kW
Nabíjanie AC11 kW
Nabíjanie 20–80%28 min
Batožinový priestor505 l

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.

Kam sa dostanete

  1. Bratislavaštart
  2. Banská Bystrica210 km
  3. Praha340 km
  4. Košice440 km
  5. Benátky630 km
  6. Split810 km

Dojazd WLTP 610 kmVariant s najkratším dojazdom 335 km

Najvzdialenejší cieľ v dojazde: Košice (440 km).

Dojazd podľa WLTP, teda v ideálnych podmienkach. V zime počítajte približne so 70 % dojazdu WLTP. Cestné vzdialenosti podľa OpenStreetMap.

Reálny dojazd vs WLTP

WLTP sa meria v laboratóriu. Tu sú merania vodičov — zo zimy, z diaľnice, z mesta.

Nikto zatiaľ nezadal skutočný dojazd tohto auta. Môžete byť prví.

Výrobca udáva 610 km. Koľko naozaj najazdíte?

Ročné obdobie
Typ jazdy

Merania sú anonymné — nezhromažďujeme žiadne osobné údaje a žiadne komentáre.

Hodnotenia používateľov

Zatiaľ žiadne hodnotenia — ohodnoťte toto auto ako prvý.

Ohodnoťte toto auto

Vaše hodnotenie

Hodnotenia sú anonymné. Nezbierame komentáre ani osobné údaje.

Kalkulačka nákladov na energiu

Vypočítajte, koľko stojí jazda týmto autom. Zadajte cenu energie a ročný nájazd.

Náklady na 100 km5,22
Mesačne65
Ročne783

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Porovnajte s rivalmi v triede

Podobné modely v tejto triede

Videorecenzie

Časté otázky

Aký dojazd má Togg T10F?

Togg T10F má dojazd až 335–610 km v cykle WLTP.

Akú batériu má Togg T10F?

Kapacita batérie pri Togg T10F je 52,4–88,5 kWh.

Aký výkon má Togg T10F?

Togg T10F má výkon 218–435 k.

Ako rýchlo sa Togg T10F nabíja?

Togg T10F sa nabíja jednosmerným prúdom (DC) výkonom až 180 kW a nabitie z 20 na 80 % trvá približne 28 min.

Aký typ vozidla je Togg T10F?

Togg T10F je Sedan segmentu D s elektrickým pohonom.

Je Togg T10F dostupný na Slovensku?

Togg T10F sa aktuálne na Slovensku neponúka.

S ktorými autami porovnať Togg T10F?

Najbližší rivali v rovnakej triede sú BMW i4, BYD Seal, Tesla Model 3, Hyundai Ioniq 6 N — porovnanie parametrov nájdete v EVAréne.

Zdroje údajov