Changan Deepal S05

Nedostupné na Slovensku — Dostupné v: NO · DK · DE · NL · IT · ES
Dĺžka
4598 mm
Výška
1600 mm
Rázvor
2880 mm
447–488 km
Dojazd WLTP
68,8 kWh
Batéria
200 kW
Nabíjanie DC

Ohodnoťte toto autoPridať meranie

Changan Deepal S05 je SUV segmentu C, v modelovom roku 2026 v dvoch variantoch: RWD Max s dojazdom WLTP 488 km a AWD Max s výkonom 435 k.

Changan Deepal S05 je elektrické SUV segmentu C vyrábané od roku 2024. V modelovom roku 2026 majú obe verzie batériu 68,8 kWh, maximálnu rýchlosť 180 km/h a batožinový priestor 492 l. Nabíjajú sa jednosmerným prúdom (DC) výkonom 200 kW, od 10 do 80 % za 23 minút.

Verzia RWD Max má výkon 272 k, pohon zadných kolies a dojazd WLTP 488 km. Zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 7,5 s. Verzia AWD Max má výkon 435 k, pohon všetkých kolies, dojazd 447 km a zrýchľuje za 5,5 s.

Čím sa varianty líšia

AWD Max447
RWD Max488 Najlepšia hodnota
AWD Max435 Najlepšia hodnota
RWD Max272
0–100 km/h (s, menej=lepšie)
AWD Max5,5 Najlepšia hodnota
RWD Max7,5
Hmotnosť (kg, menej=lepšie) *
AWD Max2040
RWD Max1940 Najlepšia hodnota
AWD Max · AWDRWD Max · RWD
Spoločné pre všetky varianty
Spoločné pre všetky varianty
Batéria68,8 kWh
Nabíjanie DC200 kW
Nabíjanie AC11 kW
Nabíjanie 10–80%23 min
Max. rýchlosť180 km/h
Batožinový priestor492 l

* Výrobca neuvádza, či hmotnosť zahŕňa vodiča — overte si to u výrobcu.

Technické údaje pochádzajú z oficiálnych materiálov výrobcov a snažíme sa ich overovať, ale výrobca môže špecifikáciu kedykoľvek zmeniť bez upozornenia a chyby sa stávajú. Pred nákupom si údaje overte u predajcu — za rozhodnutia prijaté na základe týchto údajov nenesieme zodpovednosť. Úplné právne upozornenie

Dojazd, spotreba a hmotnosť uvádzame pre základnú konfiguráciu: výrobcovia ich homologujú v rozmedziach závislých od kolies a výbavy (napr. 533–592 km), a my berieme najľahší variant, na najmenších kolesách – teda najvýhodnejší. Ten istý model na väčších kolesách pôjde kratšie.

Kam sa dostanete

  1. Bratislavaštart
  2. Banská Bystrica210 km
  3. Praha340 km
  4. Košice440 km
  5. Benátky630 km
  6. Split810 km

Dojazd WLTP 488 kmVariant s najkratším dojazdom 447 km

Najvzdialenejší cieľ v dojazde: Košice (440 km).

Dojazd podľa WLTP, teda v ideálnych podmienkach. V zime počítajte približne so 70 % dojazdu WLTP. Cestné vzdialenosti podľa OpenStreetMap.

Reálny dojazd vs WLTP

WLTP sa meria v laboratóriu. Tu sú merania vodičov — zo zimy, z diaľnice, z mesta.

Nikto zatiaľ nezadal skutočný dojazd tohto auta. Môžete byť prví.

Výrobca udáva 488 km. Koľko naozaj najazdíte?

Ročné obdobie
Typ jazdy

Merania sú anonymné — nezhromažďujeme žiadne osobné údaje a žiadne komentáre.

Hodnotenia používateľov

Zatiaľ žiadne hodnotenia — ohodnoťte toto auto ako prvý.

Ohodnoťte toto auto

Vaše hodnotenie

Hodnotenia sú anonymné. Nezbierame komentáre ani osobné údaje.

Kalkulačka nákladov na energiu

Vypočítajte, koľko stojí jazda týmto autom. Zadajte cenu energie a ročný nájazd.

Náklady na 100 km4,77
Mesačne60
Ročne716

Sumy vo vašej mene — ceny zadajte v mene, ktorú používate.

Porovnajte s rivalmi v triede

Podobné modely v tejto triede

Videorecenzie

Časté otázky

Aký dojazd má Changan Deepal S05?

Changan Deepal S05 má dojazd až 447–488 km v cykle WLTP.

Akú batériu má Changan Deepal S05?

Kapacita batérie pri Changan Deepal S05 je 68,8 kWh.

Aký výkon má Changan Deepal S05?

Changan Deepal S05 má výkon 272–435 k.

Ako rýchlo sa Changan Deepal S05 nabíja?

Changan Deepal S05 sa nabíja jednosmerným prúdom (DC) výkonom až 200 kW a nabitie z 10 na 80 % trvá približne 23 min.

Aký typ vozidla je Changan Deepal S05?

Changan Deepal S05 je SUV segmentu C s elektrickým pohonom.

Je Changan Deepal S05 dostupný na Slovensku?

Changan Deepal S05 sa aktuálne na Slovensku neponúka.

S ktorými autami porovnať Changan Deepal S05?

Najbližší rivali v rovnakej triede sú MG S5 EV, Renault Megane E-Tech, Škoda Elroq, Audi Q4 Sportback e-tron — porovnanie parametrov nájdete v EVAréne.

Zdroje údajov