Leapmotor T03 vs Renault Twingo E-Tech
Renault Twingo E-Tech vezet 4:3 arányban
A legnagyobb különbségek: Csomagtartó — Leapmotor T03 210 l, Renault Twingo E-Tech 360 l · Akkumulátor — Leapmotor T03 37,3 kWh, Renault Twingo E-Tech 27,5 kWh · Teljesítmény — Leapmotor T03 95 LE, Renault Twingo E-Tech 80 LE.
Leapmotor T03
A Leapmotor T03 egy városi A-szegmensű hatchback 37,3 kWh-s akkumulátorral és 275 km-es WLTP szerinti hatótávolsággal a 2026-os modellévben.
Renault Twingo E-Tech
A Renault Twingo E-Tech egy városi hatchback, amely az A kategóriába tartozik, és 263 kilométeres hatótávval valamint kompaktnak mondható méretekkel rendelkezik.
Profil a piac tükrében: Leapmotor T03 vs Renault Twingo E-Tech
Leapmotor T03Electric · modellév: 2026
Renault Twingo E-Tech27.5 kWh
Leapmotor T03 vagy Renault Twingo E-Tech — ki nyer hol
Renault Twingo E-Tech vezet 4:3 arányban
Az eredménybe nem számítanak bele azok a mutatók, amelyeknél az egyik oldalon hiányoznak az adatok.
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmLeapmotor T03 +12 km
- Akkumulátor kWhLeapmotor T03 +9,8 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmRenault Twingo E-Tech −1,4 kWh/100 km
- Teljesítmény LELeapmotor T03 +15 LE
- 0–100 km/h ↓ sRenault Twingo E-Tech −0,6 s
- Végsebesség km/hNincs különbség
- DC töltés kWRenault Twingo E-Tech +5 kW
- AC töltés kWNincs adat
- Tömeg ↓ kgNincs adat
- Csomagtartó lRenault Twingo E-Tech +150 l
Műszaki adatok: Leapmotor T03 vs Renault Twingo E-Tech
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | Leapmotor T03Electric · modellév: 2026 | Renault Twingo E-Tech27.5 kWh | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 275 km | 263 km | Leapmotor +12 km |
| Akkumulátor | 37,3 kWh | 27,5 kWh | Leapmotor +9,8 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 13,6 kWh/100 km | 12,2 kWh/100 km | Renault −1,4 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 45 kW | 50 kW | Renault +5 kW |
| AC töltés | — | 11 kW | — |
| Töltési idő ⚠ | 36 min 30–80% | 30 min 10–80% | 6 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 3,8 km/min | 6,1 km/min | Renault +2,3 km/min |
| Feszültség | — | 400 V | — |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 95 LE | 80 LE | Leapmotor +15 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 12,7 s | 12,1 s | Renault −0,6 s |
| Végsebesség | 130 km/h | 130 km/h | Nincs különbség |
| Hajtás | FWD | FWD | — |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | — | 1200 kg | — |
| Csomagtartó | 210 l | 360 l | Renault +150 l |
| V2L (külső áramellátás) | Nem | Igen | csak Renault |
| Hosszúság | 3620 mm | 3789 mm | Renault +169 mm |
| Szélesség | — | 1720 mm | — |
| Magasság | — | 1495 mm | — |
| Tengelytáv | — | 2500 mm | — |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
Leapmotor T03
Renault Twingo E-Tech
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Leapmotor T03
Renault Twingo E-Tech
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: Hatchback, szegmens A
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Leapmotor T03 vagy Renault Twingo E-Tech?
A(z) Leapmotor T03 távolabb jut: 275 km WLTP szemben a(z) Renault Twingo E-Tech 263 km-ével. Ez 12 km különbséget jelent.
Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?
Csak a(z) Renault Twingo E-Tech — annak a(z) 27,5 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) Leapmotor T03 a(z) 37,3 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Renault Twingo E-Tech több helyet kínál: 360 l szemben a(z) Leapmotor T03 210 l-ével. A különbség 150 l.
Melyik töltődik gyorsabban?
A(z) Leapmotor T03 akár 45 kW DC-t is elfogad, a(z) Renault Twingo E-Tech akár 50 kW-ot.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.

