Lancia Gamma vs Toyota C-HR+
Lancia Gamma vezet 6:4 arányban
A legnagyobb különbségek: AC töltés — Lancia Gamma 7 kW, Toyota C-HR+ 11 kW · Akkumulátor — Lancia Gamma 97,2 kWh, Toyota C-HR+ 72 kWh · Csomagtartó — Lancia Gamma 560 l, Toyota C-HR+ 416 l.
Lancia Gamma
A Lancia Gamma egy elektromos C-szegmensű crossover három változatban: a WLTP szerinti hatótávolság 543 és 741 km között van, a teljesítmény pedig 230 és 350 lóerő közötti; az egyenáramú töltés kapacitása pedig 160 kW.
Toyota C-HR+
A Toyota C-HR+ egy C-szegmensű crossover három változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 458 és 606 km között, teljesítménye 167 és 343 LE között van.
Profil a piac tükrében: Lancia Gamma vs Toyota C-HR+
Lancia GammaLong Range
Toyota C-HR+77 kWh
Lancia Gamma vagy Toyota C-HR+ — ki nyer hol
Lancia Gamma vezet 6:4 arányban
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmLancia Gamma +135 km
- Akkumulátor kWhLancia Gamma +25,2 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmToyota C-HR+ −2,8 kWh/100 km
- Teljesítmény LELancia Gamma +21 LE
- 0–100 km/h ↓ sToyota C-HR+ −0,4 s
- Végsebesség km/hLancia Gamma +30 km/h
- DC töltés kWLancia Gamma +10 kW
- AC töltés kWToyota C-HR+ +4 kW
- Tömeg ↓ kgToyota C-HR+ −245 kg
- Csomagtartó lLancia Gamma +144 l
Műszaki adatok: Lancia Gamma vs Toyota C-HR+
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | Lancia GammaLong Range | Toyota C-HR+77 kWh | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 741 km | 606 km | Lancia +135 km |
| Akkumulátor | 97,2 kWh | 72 kWh | Lancia +25,2 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 16,2 kWh/100 km | 13,4 kWh/100 km | Toyota −2,8 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 160 kW | 150 kW | Lancia +10 kW |
| AC töltés | 7 kW | 11 kW | Toyota +4 kW |
| Töltési idő ⚠ | 27 min 20–80% | 28 min 10–80% | 1 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 16,5 km/min | 15,2 km/min | Lancia +1,3 km/min |
| Feszültség | 400 V | 400 V | Nincs különbség |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 245 LE | 224 LE | Lancia +21 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 7,8 s | 7,4 s | Toyota −0,4 s |
| Végsebesség | 190 km/h | 160 km/h | Lancia +30 km/h |
| Hajtás | FWD | FWD | — |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2135 kg | 1890 kg | Toyota −245 kg |
| Csomagtartó | 560 l | 416 l | Lancia +144 l |
| V2L (külső áramellátás) | Igen | Igen | — |
| Hosszúság | 4672 mm | 4520 mm | Lancia +152 mm |
| Szélesség | 1898 mm | 1870 mm | Lancia +28 mm |
| Magasság | 1664 mm | 1595 mm | Lancia +69 mm |
| Tengelytáv | 2791 mm | 2750 mm | Lancia +41 mm |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
Lancia Gamma
Toyota C-HR+
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Lancia Gamma
Toyota C-HR+
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: Crossover, szegmens C
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Lancia Gamma vagy Toyota C-HR+?
A(z) Lancia Gamma távolabb jut: 741 km WLTP szemben a(z) Toyota C-HR+ 606 km-ével. Ez 135 km különbséget jelent.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Lancia Gamma több helyet kínál: 560 l szemben a(z) Toyota C-HR+ 416 l-ével. A különbség 144 l.
Melyik töltődik gyorsabban?
A(z) Lancia Gamma akár 160 kW DC-t is elfogad, a(z) Toyota C-HR+ akár 150 kW-ot.
Melyik olcsóbb üzemeltetni?
A(z) Toyota C-HR+ kevesebb áramot fogyaszt: 13,4 kWh/100 km szemben a(z) Lancia Gamma 16,2 kWh/100 km-ével. Évi 15000 km alatt ez 420 kWh különbséget jelent — az oldal kalkulátora ezt pénzre fordítja.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.




