Lancia Gamma vs Leapmotor B10
Lancia Gamma vezet 7:3 arányban
A legnagyobb különbségek: WLTP hatótávolság — Lancia Gamma 741 km, Leapmotor B10 434 km · AC töltés — Lancia Gamma 7 kW, Leapmotor B10 11 kW · Akkumulátor — Lancia Gamma 97,2 kWh, Leapmotor B10 67,1 kWh.
Lancia Gamma
A Lancia Gamma egy elektromos C-szegmensű crossover három változatban: a WLTP szerinti hatótávolság 543 és 741 km között van, a teljesítmény pedig 230 és 350 lóerő közötti; az egyenáramú töltés kapacitása pedig 160 kW.
Leapmotor B10
A Leapmotor B10 egy C-szegmensű elektromos SUV hátsókerék-hajtással (RWD): 218 lóerő teljesítmény, akár 434 km hatótávolság WLTP szerint és 168 kW-ig terjedő DC töltés.
Profil a piac tükrében: Lancia Gamma vs Leapmotor B10
Lancia GammaLong Range
Leapmotor B10Long Range
Lancia Gamma vagy Leapmotor B10 — ki nyer hol
Lancia Gamma vezet 7:3 arányban
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmLancia Gamma +307 km
- Akkumulátor kWhLancia Gamma +30,1 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmLancia Gamma −1,1 kWh/100 km
- Teljesítmény LELancia Gamma +27 LE
- 0–100 km/h ↓ sLancia Gamma −0,2 s
- Végsebesség km/hLancia Gamma +20 km/h
- DC töltés kWLeapmotor B10 +8 kW
- AC töltés kWLeapmotor B10 +4 kW
- Tömeg ↓ kgLeapmotor B10 −290 kg
- Csomagtartó lLancia Gamma +130 l
Műszaki adatok: Lancia Gamma vs Leapmotor B10
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | Lancia GammaLong Range | Leapmotor B10Long Range | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 741 km | 434 km | Lancia +307 km |
| Akkumulátor | 97,2 kWh | 67,1 kWh | Lancia +30,1 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 16,2 kWh/100 km | 17,3 kWh/100 km | Lancia −1,1 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 160 kW | 168 kW | Leapmotor +8 kW |
| AC töltés | 7 kW | 11 kW | Leapmotor +4 kW |
| Töltési idő ⚠ | 27 min 20–80% | 18 min 30–80% | 9 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 16,5 km/min | 12,1 km/min | Lancia +4,4 km/min |
| Feszültség | 400 V | 400 V | Nincs különbség |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 245 LE | 218 LE | Lancia +27 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 7,8 s | 8 s | Lancia −0,2 s |
| Végsebesség | 190 km/h | 170 km/h | Lancia +20 km/h |
| Hajtás | FWD | RWD | más típus |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2135 kg | 1845 kg | Leapmotor −290 kg |
| Csomagtartó | 560 l | 430 l | Lancia +130 l |
| V2L (külső áramellátás) | Igen | Igen | — |
| Hosszúság | 4672 mm | 4515 mm | Lancia +157 mm |
| Szélesség | 1898 mm | 1885 mm | Lancia +13 mm |
| Magasság | 1664 mm | 1655 mm | Lancia +9 mm |
| Tengelytáv | 2791 mm | 2735 mm | Lancia +56 mm |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
Lancia Gamma
Leapmotor B10
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Lancia Gamma
Leapmotor B10
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: Crossover / SUV, szegmens C
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Lancia Gamma vagy Leapmotor B10?
A(z) Lancia Gamma távolabb jut: 741 km WLTP szemben a(z) Leapmotor B10 434 km-ével. Ez 307 km különbséget jelent.
Miben tér el egymástól a(z) Lancia Gamma és a(z) Leapmotor B10 hajtása?
A(z) Lancia Gamma hajtása FWD, teljesítménye 245 LE. A(z) Leapmotor B10 hajtása RWD, teljesítménye 218 LE.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Lancia Gamma több helyet kínál: 560 l szemben a(z) Leapmotor B10 430 l-ével. A különbség 130 l.
Melyik töltődik gyorsabban?
A(z) Lancia Gamma akár 160 kW DC-t is elfogad, a(z) Leapmotor B10 akár 168 kW-ot.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.




