Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F
Togg T10F vezet 5:4 arányban
A legnagyobb különbségek: Teljesítmény — Hyundai Ioniq 6 N 609 LE, Togg T10F 218 LE · 0–100 km/h — Hyundai Ioniq 6 N 3,4 s, Togg T10F 7,5 s · Végsebesség — Hyundai Ioniq 6 N 257 km/h, Togg T10F 172 km/h.
Hyundai Ioniq 6 N
Egy sportos, D-osztályú szedán, amely magas teljesítménnyel rendelkezik, összkerékhajtással és gyors (DC) töltési lehetőségekkel.
Togg T10F
A Togg T10F egy D-szegmensű szedán, a 2026-os modellévben három változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 335 és 610 km között, teljesítménye 218 és 435 LE között van.
Profil a piac tükrében: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F
Hyundai Ioniq 6 NN
Togg T10FV1 RWD Long Range
Hyundai Ioniq 6 N vagy Togg T10F — ki nyer hol
Togg T10F vezet 5:4 arányban
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmTogg T10F +123 km
- Akkumulátor kWhTogg T10F +4,5 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmTogg T10F −1,3 kWh/100 km
- Teljesítmény LEHyundai Ioniq 6 N +391 LE
- 0–100 km/h ↓ sHyundai Ioniq 6 N −4,1 s
- Végsebesség km/hHyundai Ioniq 6 N +85 km/h
- DC töltés kWHyundai Ioniq 6 N +80 kW
- AC töltés kWNincs különbség
- Tömeg ↓ kgTogg T10F −87 kg
- Csomagtartó lTogg T10F +134 l
Műszaki adatok: Hyundai Ioniq 6 N vs Togg T10F
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | Hyundai Ioniq 6 NN | Togg T10FV1 RWD Long Range | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 487 km | 610 km | Togg +123 km |
| Akkumulátor | 84 kWh | 88,5 kWh | Togg +4,5 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 18,7 kWh/100 km | 17,4 kWh/100 km | Togg −1,3 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 260 kW | 180 kW | Hyundai +80 kW |
| AC töltés | 11 kW | 11 kW | Nincs különbség |
| Töltési idő ⚠ | 18 min 10–80% | 28 min 20–80% | 10 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 18,9 km/min | 13,1 km/min | Hyundai +5,8 km/min |
| Feszültség | 800 V | — | — |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 609 LE | 218 LE | Hyundai +391 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 3,4 s | 7,5 s | Hyundai −4,1 s |
| Végsebesség | 257 km/h | 172 km/h | Hyundai +85 km/h |
| Hajtás | AWD | RWD | más típus |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2166 kg | 2079 kg | Togg −87 kg |
| Csomagtartó | 371 l | 505 l | Togg +134 l |
| V2L (külső áramellátás) | Igen | Igen | — |
| Hosszúság | 4935 mm | 4830 mm | Hyundai +105 mm |
| Szélesség | 1940 mm | 1881 mm | Hyundai +59 mm |
| Magasság | 1495 mm | 1553 mm | Togg +58 mm |
| Tengelytáv | 2965 mm | 2890 mm | Hyundai +75 mm |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
Hyundai Ioniq 6 N
Togg T10F
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Hyundai Ioniq 6 N
Togg T10F
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: Szedán, szegmens D
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — Hyundai Ioniq 6 N vagy Togg T10F?
A(z) Togg T10F távolabb jut: 610 km WLTP szemben a(z) Hyundai Ioniq 6 N 487 km-ével. Ez 123 km különbséget jelent.
Miben tér el egymástól a(z) Hyundai Ioniq 6 N és a(z) Togg T10F hajtása?
A(z) Hyundai Ioniq 6 N hajtása AWD, teljesítménye 609 LE. A(z) Togg T10F hajtása RWD, teljesítménye 218 LE.
Melyik erősebb — a(z) Hyundai Ioniq 6 N vagy a(z) Togg T10F?
A(z) Hyundai Ioniq 6 N erősebb: 609 LE, szemben a(z) Togg T10F 218 LE teljesítményével. A különbség 391 LE.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) Togg T10F több helyet kínál: 505 l szemben a(z) Hyundai Ioniq 6 N 371 l-ével. A különbség 134 l.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.



