BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07
BYD Sealion 7 vezet 8:1 arányban
A legnagyobb különbségek: DC töltés — BYD Sealion 7 230 kW, Changan Deepal S07 92 kW · Teljesítmény — BYD Sealion 7 530 LE, Changan Deepal S07 218 LE · 0–100 km/h — BYD Sealion 7 4,5 s, Changan Deepal S07 7,9 s.
BYD Sealion 7
A BYD Sealion 7 egy D-szegmensű SUV három változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 456 és 502 km között, teljesítménye 312 és 530 LE között van.
Changan Deepal S07
A Changan Deepal S07 egy D-osztályú SUV, amely hátsókerék-meghajtással rendelkezik, és a WLTP szabvány szerint 475 kilométeres hatótávot kínál.
Profil a piac tükrében: BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07
BYD Sealion 7Excellence AWD- Changan Deepal S07RWD
BYD Sealion 7 vagy Changan Deepal S07 — ki nyer hol
BYD Sealion 7 vezet 8:1 arányban
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmBYD Sealion 7 +27 km
- Akkumulátor kWhBYD Sealion 7 +11,3 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmBYD Sealion 7 −0,4 kWh/100 km
- Teljesítmény LEBYD Sealion 7 +312 LE
- 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −3,4 s
- Végsebesség km/hBYD Sealion 7 +35 km/h
- DC töltés kWBYD Sealion 7 +138 kW
- AC töltés kWNincs különbség
- Tömeg ↓ kgChangan Deepal S07 −362 kg
- Csomagtartó lBYD Sealion 7 +10 l
Műszaki adatok: BYD Sealion 7 vs Changan Deepal S07
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | BYD Sealion 7Excellence AWD | Changan Deepal S07 RWD | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 502 km | 475 km | BYD +27 km |
| Akkumulátor | 91,3 kWh | 79,97 kWh | BYD +11,3 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 18,2 kWh/100 km | 18,6 kWh/100 km | BYD −0,4 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 230 kW | 92 kW | BYD +138 kW |
| AC töltés | 11 kW | 11 kW | Nincs különbség |
| Töltési idő ⚠ | 24 min 10–80% | 35 min 30–80% | 11 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 14,6 km/min | 6,8 km/min | BYD +7,8 km/min |
| Feszültség | — | — | — |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 530 LE | 218 LE | BYD +312 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 4,5 s | 7,9 s | BYD −3,4 s |
| Végsebesség | 215 km/h | 180 km/h | BYD +35 km/h |
| Hajtás | AWD | RWD | más típus |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2435 kg | 2073 kg | Changan −362 kg |
| Csomagtartó | 520 l | 510 l | BYD +10 l |
| V2L (külső áramellátás) | Nem | Igen | csak Changan |
| Hosszúság | 4830 mm | 4750 mm | BYD +80 mm |
| Szélesség | — | 1930 mm | — |
| Magasság | — | 1625 mm | — |
| Tengelytáv | 2930 mm | 2900 mm | BYD +30 mm |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
BYD Sealion 7
Changan Deepal S07
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
BYD Sealion 7
Changan Deepal S07
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens D
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — BYD Sealion 7 vagy Changan Deepal S07?
A(z) BYD Sealion 7 távolabb jut: 502 km WLTP szemben a(z) Changan Deepal S07 475 km-ével. Ez 27 km különbséget jelent.
Miben tér el egymástól a(z) BYD Sealion 7 és a(z) Changan Deepal S07 hajtása?
A(z) BYD Sealion 7 hajtása AWD, teljesítménye 530 LE. A(z) Changan Deepal S07 hajtása RWD, teljesítménye 218 LE.
Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?
Csak a(z) Changan Deepal S07 — annak a(z) 79,97 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) BYD Sealion 7 a(z) 91,3 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.
Melyik erősebb — a(z) BYD Sealion 7 vagy a(z) Changan Deepal S07?
A(z) BYD Sealion 7 erősebb: 530 LE, szemben a(z) Changan Deepal S07 218 LE teljesítményével. A különbség 312 LE.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.




