BYD Sealion 7 vs Cadillac Optiq
BYD Sealion 7 vezet 9:2 arányban
A legnagyobb különbségek: AC töltés — BYD Sealion 7 11 kW, Cadillac Optiq 22 kW · Teljesítmény — BYD Sealion 7 530 LE, Cadillac Optiq 281 LE · DC töltés — BYD Sealion 7 230 kW, Cadillac Optiq 150 kW.
BYD Sealion 7
A BYD Sealion 7 egy D-szegmensű SUV három változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 456 és 502 km között, teljesítménye 312 és 530 LE között van.
Cadillac Optiq
A Cadillac Optiq egy elektromos, négykerék-hajtású SUV, amely a D szegmensbe tartozik, és 425 kilométeres hatótávolsággal rendelkezik a WLTP ciklus szerint.
Profil a piac tükrében: BYD Sealion 7 vs Cadillac Optiq
BYD Sealion 7Excellence AWD
Cadillac OptiqAWD
BYD Sealion 7 vagy Cadillac Optiq — ki nyer hol
BYD Sealion 7 vezet 9:2 arányban
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmBYD Sealion 7 +77 km
- Akkumulátor kWhBYD Sealion 7 +16,3 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmBYD Sealion 7 −1,4 kWh/100 km
- Teljesítmény LEBYD Sealion 7 +249 LE
- 0–100 km/h ↓ sBYD Sealion 7 −1,8 s
- Végsebesség km/hBYD Sealion 7 +31 km/h
- DC töltés kWBYD Sealion 7 +80 kW
- AC töltés kWCadillac Optiq +11 kW
- Töltési idő ↓ minBYD Sealion 7 −11 min
- Tömeg ↓ kgCadillac Optiq −59 kg
- Csomagtartó lBYD Sealion 7 +77 l
Műszaki adatok: BYD Sealion 7 vs Cadillac Optiq
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | BYD Sealion 7Excellence AWD | Cadillac OptiqAWD | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 502 km | 425 km | BYD +77 km |
| Akkumulátor | 91,3 kWh | 75 kWh | BYD +16,3 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 18,2 kWh/100 km | 19,6 kWh/100 km | BYD −1,4 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 230 kW | 150 kW | BYD +80 kW |
| AC töltés | 11 kW | 22 kW | Cadillac +11 kW |
| Töltési idő 10–80% ↓ | 24 min | 35 min | BYD −11 min |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 14,6 km/min | 8,5 km/min | BYD +6,1 km/min |
| Feszültség | — | 400 V | — |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 530 LE | 281 LE | BYD +249 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 4,5 s | 6,3 s | BYD −1,8 s |
| Végsebesség | 215 km/h | 184 km/h | BYD +31 km/h |
| Hajtás | AWD | AWD | — |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2435 kg | 2376 kg | Cadillac −59 kg |
| Csomagtartó | 520 l | 443 l | BYD +77 l |
| V2L (külső áramellátás) | Nem | Igen | csak Cadillac |
| Hosszúság | 4830 mm | 4820 mm | BYD +10 mm |
| Szélesség | — | 1937 mm | — |
| Magasság | — | 1644 mm | — |
| Tengelytáv | 2930 mm | 2954 mm | Cadillac +24 mm |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
BYD Sealion 7
Cadillac Optiq
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
BYD Sealion 7
Cadillac Optiq
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens D
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — BYD Sealion 7 vagy Cadillac Optiq?
A(z) BYD Sealion 7 távolabb jut: 502 km WLTP szemben a(z) Cadillac Optiq 425 km-ével. Ez 77 km különbséget jelent.
Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?
Csak a(z) Cadillac Optiq — annak a(z) 75 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) BYD Sealion 7 a(z) 91,3 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.
Melyik erősebb — a(z) BYD Sealion 7 vagy a(z) Cadillac Optiq?
A(z) BYD Sealion 7 erősebb: 530 LE, szemben a(z) Cadillac Optiq 281 LE teljesítményével. A különbség 249 LE.
Melyiknek nagyobb a csomagtere?
A(z) BYD Sealion 7 több helyet kínál: 520 l szemben a(z) Cadillac Optiq 443 l-ével. A különbség 77 l.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.




