BMW iX4 vs Voyah Courage

BMW iX4 vezet 8:2 arányban

A legnagyobb különbségek: DC töltés — BMW iX4 400 kW, Voyah Courage 200 kW · WLTP hatótávolság — BMW iX4 828 km, Voyah Courage 476 km · Teljesítmény — BMW iX4 469 LE, Voyah Courage 292 LE.

BMW iX4

A BMW iX4 egy elektromos szabadidőjármű (SUV), amely a D szegmensbe tartozik, összkerékhajtással (AWD): 374–469 lóerős, akár 828 km-es hatótávval (WLTP szerint), és DC töltéssel, akár 400 kW teljesítményig.

Voyah Courage

A Voyah Courage egy D-osztályú SUV, amely összkerékhajtással vagy csak hátsókerék-hajtással rendelkezik, és a WLTP szabvány szerint akár 476 kilométeres hatótávolsággal is elérhető.

Profil a piac tükrében: BMW iX4 vs Voyah Courage

WLTP hatótávolságAkkumulátorTeljesítményDC töltés0–100 km/h

BMW iX4 vagy Voyah Courage — ki nyer hol

BMW iX4 vezet 8:2 arányban

Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.

  • WLTP hatótávolság kmBMW iX4 +352 km
    BMW iX4
    828
    Voyah Courage
    476
  • Akkumulátor kWhBMW iX4 +28,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Voyah Courage
    80
  • Fogyasztás ↓ kWh/100 kmBMW iX4 −3,2 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Voyah Courage
    18,9
  • Teljesítmény LEBMW iX4 +177 LE
    BMW iX4
    469
    Voyah Courage
    292
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1,9 s
    BMW iX4
    4,9
    Voyah Courage
    6,8
  • Végsebesség km/hBMW iX4 +10 km/h
    BMW iX4
    210
    Voyah Courage
    200
  • DC töltés kWBMW iX4 +200 kW
    BMW iX4
    400
    Voyah Courage
    200
  • AC töltés kWNincs különbség
    BMW iX4
    11
    Voyah Courage
    11
  • Töltési idő ↓ minBMW iX4 −11 min
    BMW iX4
    21
    Voyah Courage
    32
  • Tömeg ↓ kgVoyah Courage −162 kg
    BMW iX4
    2305
    Voyah Courage
    2143
  • Csomagtartó lVoyah Courage +37 l
    BMW iX4
    490
    Voyah Courage
    527

Harmadik autó hozzáadása

Műszaki adatok: BMW iX4 vs Voyah Courage

Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat

Műszaki adatok: BMW iX4 vs Voyah Courage
Főbb paraméterek BMW iX4
50 xDrive
Voyah Courage
RWD
Különbség
Hatótáv és energia
WLTP hatótávolság828 km476 kmBMW +352 km
Akkumulátor108,7 kWh80 kWhBMW +28,7 kWh
Fogyasztás ↓15,7 kWh/100 km18,9 kWh/100 kmBMW −3,2 kWh/100 km
Töltés
DC töltés400 kW200 kWBMW +200 kW
AC töltés11 kW11 kWNincs különbség
Töltési idő 10–80% ↓21 min32 minBMW −11 min
Töltési percenként nyert hatótávolság27,6 km/min10,4 km/minBMW +17,2 km/min
Feszültség800 V400 VBMW +400 V
Teljesítmény és hajtás
Teljesítmény469 LE292 LEBMW +177 LE
0–100 km/h ↓4,9 s6,8 sBMW −1,9 s
Végsebesség210 km/h200 km/hBMW +10 km/h
HajtásAWDRWDmás típus
Praktikum
Tömeg ↓2305 kg2143 kgVoyah −162 kg
Csomagtartó490 l527 lVoyah +37 l
V2L (külső áramellátás)IgenIgen—
Hosszúság4782 mm4725 mmBMW +57 mm
Szélesség1895 mm1900 mmVoyah +5 mm
Magasság1595 mm1650 mmVoyah +55 mm
Tengelytáv2897 mm2900 mmVoyah +3 mm

A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.

Energiaköltség-kalkulátor

BMW iX4

Költség 100 km-enként4,71
Havonta59
Évente707

Voyah Courage

Költség 100 km-enként5,67
Havonta71
Évente850

Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.

Videós tesztek mindkét modellről

BMW iX4

Voyah Courage

Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens D

Gyakori kérdések erről az összehasonlításról

Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — BMW iX4 vagy Voyah Courage?

A(z) BMW iX4 távolabb jut: 828 km WLTP szemben a(z) Voyah Courage 476 km-ével. Ez 352 km különbséget jelent.

Miben tér el egymástól a(z) BMW iX4 és a(z) Voyah Courage hajtása?

A(z) BMW iX4 hajtása AWD, teljesítménye 469 LE. A(z) Voyah Courage hajtása RWD, teljesítménye 292 LE.

Melyik erősebb — a(z) BMW iX4 vagy a(z) Voyah Courage?

A(z) BMW iX4 erősebb: 469 LE, szemben a(z) Voyah Courage 292 LE teljesítményével. A különbség 177 LE.

Melyik töltődik gyorsabban?

A(z) BMW iX4 akár 400 kW DC-t is elfogad, a(z) Voyah Courage akár 200 kW-ot. A töltés 10%-ról 80%-ra rendre 21 és 32 perc.

A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat

A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.