BMW iX4 vs Škoda Peaq

BMW iX4 vezet 7:3 arányban

A legnagyobb különbségek: DC töltés — BMW iX4 400 kW, Škoda Peaq 199 kW · Csomagtartó — BMW iX4 490 l, Škoda Peaq 935 l · Teljesítmény — BMW iX4 469 LE, Škoda Peaq 286 LE.

BMW iX4

A BMW iX4 egy elektromos szabadidőjármű (SUV), amely a D szegmensbe tartozik, összkerékhajtással (AWD): 374–469 lóerős, akár 828 km-es hatótávval (WLTP szerint), és DC töltéssel, akár 400 kW teljesítményig.

Škoda Peaq

A Škoda Peaq egy elektromos SUV, amely a D kategóriába tartozik, és háromféle hajtásváltozatot kínál, a WLTP szabvány szerinti hatótávolsága elérheti a 647 kilométert.

Profil a piac tükrében: BMW iX4 vs Škoda Peaq

WLTP hatótávolságAkkumulátorTeljesítményDC töltés0–100 km/h

BMW iX4 vagy Škoda Peaq — ki nyer hol

BMW iX4 vezet 7:3 arányban

Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.

  • WLTP hatótávolság kmBMW iX4 +181 km
    BMW iX4
    828
    Škoda Peaq
    647
  • Akkumulátor kWhBMW iX4 +22,7 kWh
    BMW iX4
    108,7
    Škoda Peaq
    86
  • Fogyasztás ↓ kWh/100 kmŠkoda Peaq −0,7 kWh/100 km
    BMW iX4
    15,7
    Škoda Peaq
    15
  • Teljesítmény LEBMW iX4 +183 LE
    BMW iX4
    469
    Škoda Peaq
    286
  • 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −2,2 s
    BMW iX4
    4,9
    Škoda Peaq
    7,1
  • Végsebesség km/hBMW iX4 +30 km/h
    BMW iX4
    210
    Škoda Peaq
    180
  • DC töltés kWBMW iX4 +201 kW
    BMW iX4
    400
    Škoda Peaq
    199
  • AC töltés kWNincs különbség
    BMW iX4
    11
    Škoda Peaq
    11
  • Töltési idő ↓ minBMW iX4 −7 min
    BMW iX4
    21
    Škoda Peaq
    28
  • Tömeg ↓ kgŠkoda Peaq −71 kg
    BMW iX4
    2305
    Škoda Peaq
    2234
  • Csomagtartó lŠkoda Peaq +445 l
    BMW iX4
    490
    Škoda Peaq
    935

Harmadik autó hozzáadása

Műszaki adatok: BMW iX4 vs Škoda Peaq

Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat

Műszaki adatok: BMW iX4 vs Škoda Peaq
Főbb paraméterek BMW iX4
50 xDrive
Škoda Peaq
90
Különbség
Hatótáv és energia
WLTP hatótávolság828 km647 kmBMW +181 km
Akkumulátor108,7 kWh86 kWhBMW +22,7 kWh
Fogyasztás ↓15,7 kWh/100 km15 kWh/100 kmŠkoda −0,7 kWh/100 km
Töltés
DC töltés400 kW199 kWBMW +201 kW
AC töltés11 kW11 kWNincs különbség
Töltési idő 10–80% ↓21 min28 minBMW −7 min
Töltési percenként nyert hatótávolság27,6 km/min16,2 km/minBMW +11,4 km/min
Feszültség800 V400 VBMW +400 V
Teljesítmény és hajtás
Teljesítmény469 LE286 LEBMW +183 LE
0–100 km/h ↓4,9 s7,1 sBMW −2,2 s
Végsebesség210 km/h180 km/hBMW +30 km/h
HajtásAWDRWDmás típus
Praktikum
Tömeg ↓2305 kg2234 kgŠkoda −71 kg
Csomagtartó490 l935 lŠkoda +445 l
V2L (külső áramellátás)IgenIgen—
Hosszúság4782 mm4874 mmŠkoda +92 mm
Szélesség1895 mm1867 mmBMW +28 mm
Magasság1595 mm1664 mmŠkoda +69 mm
Tengelytáv2897 mm2965 mmŠkoda +68 mm

A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.

Energiaköltség-kalkulátor

BMW iX4

Költség 100 km-enként4,71
Havonta59
Évente707

Škoda Peaq

Költség 100 km-enként4,5
Havonta56
Évente675

Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.

Videós tesztek mindkét modellről

BMW iX4

Škoda Peaq

Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens D

Gyakori kérdések erről az összehasonlításról

Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — BMW iX4 vagy Škoda Peaq?

A(z) BMW iX4 távolabb jut: 828 km WLTP szemben a(z) Škoda Peaq 647 km-ével. Ez 181 km különbséget jelent.

Miben tér el egymástól a(z) BMW iX4 és a(z) Škoda Peaq hajtása?

A(z) BMW iX4 hajtása AWD, teljesítménye 469 LE. A(z) Škoda Peaq hajtása RWD, teljesítménye 286 LE.

Melyik erősebb — a(z) BMW iX4 vagy a(z) Škoda Peaq?

A(z) BMW iX4 erősebb: 469 LE, szemben a(z) Škoda Peaq 286 LE teljesítményével. A különbség 183 LE.

Melyiknek nagyobb a csomagtere?

A(z) Škoda Peaq több helyet kínál: 935 l szemben a(z) BMW iX4 490 l-ével. A különbség 445 l.

A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat

A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.