BMW iX4 vs Ford Mustang Mach-E
BMW iX4 vezet 6:2 arányban
A legnagyobb különbségek: DC töltés — BMW iX4 400 kW, Ford Mustang Mach-E 150 kW · Teljesítmény — BMW iX4 469 LE, Ford Mustang Mach-E 276 LE · WLTP hatótávolság — BMW iX4 828 km, Ford Mustang Mach-E 615 km.
BMW iX4
A BMW iX4 egy elektromos szabadidőjármű (SUV), amely a D szegmensbe tartozik, összkerékhajtással (AWD): 374–469 lóerős, akár 828 km-es hatótávval (WLTP szerint), és DC töltéssel, akár 400 kW teljesítményig.
Ford Mustang Mach-E
A Ford Mustang Mach-E egy D-szegmensű SUV, a 2026-os modellévben négy változatban: WLTP szerinti hatótávolsága 470 és 615 km között, teljesítménye 268 és 487 LE között van.
Profil a piac tükrében: BMW iX4 vs Ford Mustang Mach-E
BMW iX450 xDrive
Ford Mustang Mach-EExtended Range RWD · modellév: 2026
BMW iX4 vagy Ford Mustang Mach-E — ki nyer hol
BMW iX4 vezet 6:2 arányban
Az eredménybe nem számítanak bele azok a mutatók, amelyeknél az egyik oldalon hiányoznak az adatok.
Kattints egy szeletre, hogy csak azokat az értékeket lásd. A sáv megmutatja, hol áll az autó a teljes katalógusban.
- WLTP hatótávolság kmBMW iX4 +213 km
- Akkumulátor kWhBMW iX4 +20,7 kWh
- Fogyasztás ↓ kWh/100 kmFord Mustang Mach-E −1,4 kWh/100 km
- Teljesítmény LEBMW iX4 +193 LE
- 0–100 km/h ↓ sBMW iX4 −1,2 s
- Végsebesség km/hBMW iX4 +30 km/h
- DC töltés kWBMW iX4 +250 kW
- AC töltés kWNincs adat
- Töltési idő ↓ minNincs adat
- Tömeg ↓ kgFord Mustang Mach-E −219 kg
- Csomagtartó lNincs adat
Műszaki adatok: BMW iX4 vs Ford Mustang Mach-E
Félkövér és aláhúzás = jobb érték · ↓ = a kevesebb a jobb · — = nincs adat
| Főbb paraméterek | BMW iX450 xDrive | Ford Mustang Mach-EExtended Range RWD · modellév: 2026 | Különbség |
|---|---|---|---|
| Hatótáv és energia | |||
| WLTP hatótávolság | 828 km | 615 km | BMW +213 km |
| Akkumulátor | 108,7 kWh | 88 kWh | BMW +20,7 kWh |
| Fogyasztás ↓ | 15,7 kWh/100 km | 14,3 kWh/100 km | Ford −1,4 kWh/100 km |
| Töltés | |||
| DC töltés | 400 kW | 150 kW | BMW +250 kW |
| AC töltés | 11 kW | — | — |
| Töltési idő 10–80% ↓ | 21 min | — | — |
| Töltési percenként nyert hatótávolság | 27,6 km/min | — | — |
| Feszültség | 800 V | — | — |
| Teljesítmény és hajtás | |||
| Teljesítmény | 469 LE | 276 LE | BMW +193 LE |
| 0–100 km/h ↓ | 4,9 s | 6,1 s | BMW −1,2 s |
| Végsebesség | 210 km/h | 180 km/h | BMW +30 km/h |
| Hajtás | AWD | RWD | más típus |
| Praktikum | |||
| Tömeg ↓ | 2305 kg | 2086 kg | Ford −219 kg |
| Csomagtartó | 490 l | — | — |
| V2L (külső áramellátás) | Igen | Nem | csak BMW |
| Hosszúság | 4782 mm | — | — |
| Szélesség | 1895 mm | — | — |
| Magasság | 1595 mm | — | — |
| Tengelytáv | 2897 mm | — | — |
A sor jobb értéke félkövér, és az autó színével van aláhúzva. A ↓-val jelölt mutatóknál a kisebb érték jobb. A méreteket győztes nélkül jelenítjük meg.
Energiaköltség-kalkulátor
BMW iX4
Ford Mustang Mach-E
Az összegek a saját pénznemedben — az árakat az általad használt pénznemben add meg.
Videós tesztek mindkét modellről
Ford Mustang Mach-E
Egyéb összehasonlítások ebben a kategóriában: SUV, szegmens D
Gyakori kérdések erről az összehasonlításról
Melyiknek nagyobb a hatótávolsága — BMW iX4 vagy Ford Mustang Mach-E?
A(z) BMW iX4 távolabb jut: 828 km WLTP szemben a(z) Ford Mustang Mach-E 615 km-ével. Ez 213 km különbséget jelent.
Miben tér el egymástól a(z) BMW iX4 és a(z) Ford Mustang Mach-E hajtása?
A(z) BMW iX4 hajtása AWD, teljesítménye 469 LE. A(z) Ford Mustang Mach-E hajtása RWD, teljesítménye 276 LE.
Melyik képes táplálni készülékeket aljzatból (V2L)?
Csak a(z) BMW iX4 — annak a(z) 108,7 kWh-os akkumulátora funkcionálhat energiaforrásként. A(z) Ford Mustang Mach-E a(z) 88 kWh-os akkumulátorával nem kínálja ezt.
Melyik erősebb — a(z) BMW iX4 vagy a(z) Ford Mustang Mach-E?
A(z) BMW iX4 erősebb: 469 LE, szemben a(z) Ford Mustang Mach-E 276 LE teljesítményével. A különbség 193 LE.
A műszaki adatok a gyártók hivatalos anyagaiból származnak, és igyekszünk ellenőrizni őket, de a gyártó előzetes értesítés nélkül módosíthatja a specifikációt, és hibák is előfordulhatnak. Vásárlás előtt ellenőrizd az adatokat a márkakereskedésben — az ezen adatok alapján hozott döntésekért nem vállalunk felelősséget. Teljes jogi nyilatkozat
A hatótávolság, a fogyasztás és a tömeg az alapkonfigurációra vonatkozik: gyártók homologizálják őket különböző tartományokban, a felnik és felszerelések függvényében (pl. 533–592 km), mi pedig a legkönnyebb variánst, a legkisebb felnikkel – azaz a legelőnyösebbet vesszük. Ugyanez a modell nagyobb kerekeken rövidebb távolságot tesz meg.





